KAROL0905

TYTAN 8 vs TYTAN 10

Polecane posty

kamieniak89    31

Ja jestem za tandemem, a co do uwroci to nietrzeba skręcać w miejscu, tylko robić większe koło. Kiedyś z bratem pojechaliśmy po PTS 12 pełną zboża, ona ma tylny wózek na tandemie i tak ją niefortunnie postawili że stała przodem do górki i musieliśmy nią odrazu skręcać, jak się wózek skątował to 1224 w polu wymiękła. Teraz jak ktoś z nią jedzie to musi myśleć ;) , podobnie z rozrzutnikiem


Nareszcie mam nowy aparat :)

Moje filmiki na YT http://pl.youtube.com/user/michalh89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

Ja mam Tytana 10 jednoosiowego i na górny zaczep i nie narzekam...wybrałem jedną oś ponieważ tak jak już ktoś napisał lepiej się wozi obornik na łąki a ja na łąki dużo wożę :(


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROL0905    2

no dobra ale powiedz mi jak ci się sprawuje czy cos ci sie w nim popsuło od zakupu czy jest to rozrzutnik wart swych pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

na tandemie najlepszy bierz go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz789    0

BRAMA a Ty widziałeś u kogoś w rozrzutniku na kołach gąsiennice????? bo ja nie.Te co są w tym linku to nie są przystosowane do zakładania na gumowe koła i producent nie przewidział takiej możliwości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ORION1    1

Ja bym wybrał tadem na jednej oś buja bardzo rozrzutnikiem sam ma 6 t niemiecki to niee z a dobre rozwiązanie lepszy tadem mimo wszystko. górny zaczep moim zdaniem lepszy ponieważ jak ci usiądzie to łatwiej odczepić i nie uwieś się odrazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROL0905    2

a może ktoś wie ile TYTAN 8 plus kosztuje bo ja już dostaje kota jak widzę różne ceny na cennikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MC135    0
BRAMA a Ty widziałeś u kogoś w rozrzutniku na kołach gąsiennice????? bo ja nie.Te co są w tym linku to nie są przystosowane do zakładania na gumowe koła i producent nie przewidział takiej możliwości :rolleyes:

a widziałeś kiedys forłordera lub timberjeka to takie maszynki do zworzenia i wycinki drzew one właśnie mają gąsienice pozakładane. Wienc jak ktoś by chciał mieć gonsienice to mugby sie pokusić o takie rozwiązanie. Niedaleko mam torfownie i tam chłopaki latają przyczepkami 15 tonowymi na gąsienisach od deta błotniaka i co ty nato?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emaz    0

MC135 zgodzę się z tobą ale nie w całości, ponieważ ten forwarder czy jakoś tak to pracuje w lesie na gołej ziemi ( nie ma tam asfaltu lub betonu) natomiast jak się wozi rozrzutnikiem to na samym polu by zdawało to egzamin ale już w transporcie na drodze nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25

Bierz tandem nie takie obciążenie.

Edytowano przez MarcinPykuS
Błąd...

AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer161    0

co do tych gąsienic to nie widziałem w rozrzutniku ale na youtube sa filmiki jak zakładaja takie gąsienice do cieżarówek normalnie na opony z tyłu jak sa 2 osie i tak samo do przyczep tandem na koła gumowe takie gąsienice:)


Valtra N92, Ursus 4514 i MF 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak piszecie że z tandemem tak nie buja ciągnikiem, to zależy jakim. Bo jak tandem jest na wózku to nie ma róznicy z pojedyńczą osią. No czyba że osie są na resorach to inna sprawa. Mam racje? Bo nie jesztem pewien, z tandemami mało pracowałem.


Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona cię swoim doświadczeniem.

Ekspert-osoba która ma coraz większą wiedzę w coraz mniejszym zakresie, aż wreszcie wie zupełnie wszystko o niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rexxar    0

Wejś tandema bo ja wziołem Tytana 10 jedno osiowy i nie jestem zadowołony. Duży nacisk jest na ciągnik ale zato nierwie ziemi.

Bierz tandema !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek19992    0

powiedzcie jakie rozmiary opon ma tytan 10 plus (tandem)


Sprzedam cyklopa UNHZ-500
i Pług 2 skibowy info na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A co to jest rozdzielacz RTS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur21    0

Mógłbym się ktoś wypowiedzieć na temat awaryjności tytanów? Ostatnio słyszę niepochlebne opinie o tych rozrzutnika, podobają mi się nowe modele joskina ale cena mi nie odpowiada. Interesuje mnie tytan 10. Proszę o odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapitan1    0

Co Ci mogę doradzić to trzymaj się od tego g...a jak najdalej :(

Edytowano przez andrzej2110
Cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

a może jakieś argumenty???


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapitan1    0

tytan12 po 2 latach awaria skrzyni przekładniowej rozleciał się jeden tryb skręcił wałek główny wałek poziomy nagioł wałek pionowy skręcił rozwaliło widełki na wałku WOM dwie przejażdżki do Brzegu po części. Po złożeniu

całym rozrzutnikiem trzęsie także kwalifikuje się do kolejnej rozbiórki. :blink:

Dodam jeszcze że na wszystkich elementach w skrzyni znać zużycie.Przyczyna nie stwierdzona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

To jest polska maszyna, tu nie ma co wiele wymagać. Zamiast narzekać trzeba było sobie kupić np. Fliegla :blink: Dziwi mnie natomiast że sprzedawca nie zapewnił zaopatrzenia w części, żeby aż jechać do samej fabryki??

 

W tych rozrzutnikach wogóle nie leży mi koncepcja zasilania posuwu z pompy ciągnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Polski też może być niezły-tylko musi być spełniony jeden warunek-maszyna musi być z początków produkcji biggrin.gif -nasi jak coś wprowadzą to zaraz zaczynają udoskonalać-a nie daj Boże zacznie sie realizacja nowego PROW-u to już wtedy jakość zaczyna być "sztukowa" biggrin.gif -żeby nie być gołosłownym-mam też Tytana (tyle że mniejszego) muszę ze wstydem przyznać że zawsze go przeładowuję (jakoś tak wychodzi że sporo obornika a czasu mało)-i np.po trzech dniach intensywnego wożenia kompletnie nie muszę naciągać łańcuchów-słowo skauta !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapitan1    0

nie to łańcuchów to też nie naciągam co dzień raz przed sezonem sprawdzę i do roboty ale cóż polska rzeczywistość a najlepsze jest to że na jeden wałek to tryb wpadł jak śliwka w kompot :blink: ale na zimę i tak kwalifikuje się do rozbiórki a tak na marginesie to z zakupionych na ten PROW polskich maszyn to narazie tylko z opryskiwaczem nie miałem problemów no ale cóż trzeba było kupić zachodnie maszyny no ale byłoby ich w połowie mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuz40    5

Przymierzam się do zakupu i nie wiem czym różnią sie te rozrzutniki. I nie wiem czy ten rozrzutnik będzie lepszy na 1 osi czy na 2 (tandem). Z góry dzięki za odpowiedz. :huh: :):P

 

 

 

Jak by co...to pytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lipa12    0

Witam, mam małe pytanie, czy JD 5070M (ok 70km) da radę na suchym z tytanem 8 na jednej osi? zaczep i itd wszystko wytrzyma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pupek
      Jest ktoś w posiadaniu katalogu części do rozrzutnika Welger Ls300?
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088?
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3/4 dwu krotnie kręciło mi wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy? Miał może kto taki problem
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3-4. Dwukrotnie ukręcił mi się wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy?miał może kto taki problem. 
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088? Jak tak to proszę o porady. Z góry dziękuję.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj