krzysiek5314

sadzarki karuzelowe

Polecane posty

waldemaros    10

panowie ja nadal bym obstawial za karuzelowa.ja wszystko mam z paletek wiec obstawiam za karuzela.tylko te ceny nowych mnie przerazaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Do tego jeszcze trzeba rozsade produkowac w paletach i to jest dość pracochłonne i kosztowne- multiplaty, podłoże, a rwaną sięje na polu i rośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldemaros    10

kolego ale rozsada rwana to juz przezytek.wojno co uprawiasz?paletki wydatek raz na pare lat.ziemia to nie taki duzy koszt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

waldemaros uprawiam, to za dużo powiedziane, raczej zaczynam. w tamtym roku posadziliśmy brokuła i w tym roku tez planuję to zrobić, chodź zastanawiam się, żeby oprócz brokułu kalafioru posadzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

coraz więcej ludzi sadzi kalafiory, bo wypadają inne uprawy źle się zapowiada ten sezon jedynie pogoda może zrobić cenę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldemaros    10

ale brokul chyba ma zejscie.ja w kapustne sie nie bawie tylko seler buraki cwiklowe papryka pomidor cebula marchew ziemniak.u nas jest glod ziemi i chyba raczej nie powiekszy sie arealu.jestem z regionu swietokrzyskiego kapusty jest dosyc duzo zaczynaja tez brokula sadzic i kalafiora tez dosyc duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Brokuł jest dosć łatwą uprawą, nie ma tak dużych wymagać wodnych jak kalafior. Ale coś mam wrażenie, że z głównego wątku zboczyliśmy ::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stalpin8145    1

wojno33 ja rok temu kupiłem taką chwytakową, sadziłem kapustę wczesną i kalafior wczesny z multiplatów 96

Edytowano przez stalpin8145

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

stalpin8142 Kupiłeś nową, czy używkę? i jakiej wielkości- 2 czy 4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buzerek    5

Czy taką zwykłą sadzarką tarczową można sadzić rozsadę rwaną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez szymon21137
      Witam
      Mam mały problem ponieważ chciałbym kupić zgrabiarke karuzelową ale nie wiem jak spisuje się taka na nierównych łąkach. Proszę o pomoc !!!!
    • Przez luki9939393
      Witam serdecznie wszystkich zainteresowanych moim tematem! Chciałbym aby wypowiedziały się osoby, które używają lub mieli styczność z sadzarką kubeczkową Agro-San lub bardzo podobną innego producenta. Podaje link do aukcji z Allegro:
      http://allegro.pl/sadzarka-rozsady-kubeczkowa-multiplaty-kostki-new-i5687384036.html  
      Chciałbym nią sadzić kapustę orac kukurydzę z multipłatów stożkowych. Jeśli miał ktoś styczność to proszę się wypowiedzieć na temat swoich spostrzeżeń.
       
    • Przez kuba51661
      Jeżeli ktoś miał styczność, proszę o opinie
    • Przez INZADI
      Dzień Dobry!
      Jestem studentem i moją pracą inżynierską jest konstrukcja sadzarki do ziemniaków, na wzór swojej pracy przyjąłem sadzarkę jednorzędową taśmowo-czerpakową np firmy BOMET. Czy ktoś ma może z państwa taką sadzarkę i posiada książkę INSTRUKCJA UŻYTKOWANIA I OBSŁUGI KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH, lub ktoś posiada taką sadzareczkę i podzieli się informacjami? Z góry dziękuję za każdy komentarz.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj