Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
piotrekbial1

oś do przyczepy jednoosiowej

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Przyczepy

witam

mam zamiar zrobić przyczepę jednoosiową z wywrotem do tyłu o ładowność mniej więcej ok 3,5t

Mam taką oś kwadratową (4x4cm)kiedyś była ona w starym wozie, wóz został rozebrany a oś czekała na nowe zastosowanie i tu jest moje pytanie czy ta oś wytrzyma obciążenie ?

koła mam zamiar dać balonowe

Pozdrawiam Piotr

pasiu66    17

Taka oś to raczej do przyczepki samochodowej. Poszukaj na złomie z sanockich przyczep.

Wiadomość z agroFakt.pl

witam przy okazji mam pytanko bo tez mam zamiar wymienic os w przyczepie jednoosiowej i dorobic kiper i tu moje pytanko mam juz os odpowiednia tylko bez resorow i jak myslicie lepiej szukac na zlomie uzywane stare resory czy widzialem na stronie greene i farmexpert nowe kompletne resory za ok 220 zl czy wogole warto myslec nad tymi nowymi czy to chinski chlam????? pozdrawiam

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Alchemik
      Troche nietypowa sprawa:
      Poszukuje najlepiej filmu z rozładunku np. liści buraczanych, albo innego materialu, najlepiej na pryzmę, przy użyciu liny przyczepionej do belek ułożonych na dnie przyczepy. Ładunek jest opasany lina, a rozładunku dokonuje się ściągając zawartość przyczepy ciągnikiem i która "rolującą się" ląduje na pryzmie.
    • Przez Hinco
      Czy teraz można zarejestrować jednoosiówke SAM do traktora? Bo kiedyś ojciec zrobił do samochodu i problemu nie było, a jakby sie dało traktorową rejestrnąć byłoby miło..
    • Przez elektrotech
      czy ktos podjął się budowy czegos takiego?? gdzie zakupić tłok teleskopowy

ps
      mam zamiar zrobić cos takiego ale z dołożeniem 2 osi -blizniak koła 16 z Żuka... u mnie tłoków w domu duzo ale jak sie okazuje koniecznie jest obnizenie na max wysokości oraz zastosowanie tz kipra na tył ale tu problem skąd wziąc teleskopa-tłok..i ile taki ma max wysięgnik??
    • Przez zetor7745
      Co sadzicie o przyczepach Pronar. Interesuje mnie kupno 2 sztuk 10t i wybor padl na pronar dobra cena co wy na to?
    • Przez tomb2
      Właśnie odbierać mam nową przyczepe ale widze że instalacja pneumatyczna jest dwuobwodowa :'( W lamborghini podopne bo są gniazda jedna w zetorze już nie, może macie jakąś rade, moze da sie to poprzerabiać ???