Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
norekk2

FENT 716 VARIO POMOCY !!!

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Vario
norekk2    3

Witam mam problem z odnalezieniem kranika do spuszczenia płynu w chłodnicy.Potrzebuje go znaleźć ponieważ mam do wymiany termostat.Proszę o pomoc!!

coffey23    17

na 99% obstawiam że kranika niema ;D to nie ursus czy zetor u mnie w deutzu niema na 100%

Wiadomość z agroFakt.pl

Michalmeer    366

Fabrycznie zalane płynem to kranika nie ma bo sie tam płynu nie spuszcza ... wąż musisz odkrecic i tak spuscic

Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

koledzy pier**ly takie cisniecie ze sie niechce czytac jak to niema spustu z chlodnicy przeciez to niedopuszczalne. mam instrukcje od 716 vario moge wyslac na maila kto mi go poda bo nie wiem jak wstawic fotke pod postem.

b0gdan    85

W chłodnicy nie ma żadnego spustu :P jest śruba w przewodzie wodnym którą należy wykręcić.

afyf5uc9k1j4_t.jpg

Edytowano przez b0gdan

Michalmeer    366

a na poczatku kolega pytał sie o kranik a nie korek spustowy

Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

kurak    9

Sens zapytania odnosił się do spuszczenia płynu chłodniczego wiec myślę, że nie ma to znaczenia czy to będzie śruba czy kranik :)

Pozdrawiam,
Robert

hubertuss    512

Trzeba było oczka wytężyć i odpowiedź sama by się nzalazła. Zdjęcie węża to też chyba nie problem. Niektóre tematy wprawiają mnie w zdumienie.

lolodn    0

na 99% obstawiam że kranika niema ;D to nie ursus czy zetor u mnie w deutzu niema na 100%

Jakiego masz DEUTZA.

Deutze mają silniki chłodzone powietrzem. Chyba ze masz jakiś nowy

tomek73    195

Nie wszystkie Deutz są chłodzone powietrzem.Jak się dopłaciło to były chłodzone wodą.

dawidg2    30

Nie dopłaciło. Poprostu robią też chłodzone wodą. Niestety przy chłodzonych powietrzem jest większe ryzyko zapalenia się kurzu na silniku.

tomek73    195

W spółdzielni parę lat temu kupowali Same i była różnica miedzy wodą a powietrzem. Dopłacali za wodę.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez wysos
      kupiłem fendta 718 z 2011 roku i jak jeździłem nim u sprzedawcy to wszystko było ok, a jak przywieźli mi go lawetą na podwórko to zaświeciła się kontrolka która w instrukcji obsługi opisana jest następująco: "12. Pompa układu kierowniczego przestała działać (jedna)" jakie mogą być przyczyny takiego stanu rzeczy i co robić? dodam że nie zauważyłem aby wspomaganie przestało działać
    • Przez Ares1x
      Cześć, jakie są ceny wymiany skrzyni biegów w Fendt'ach Vario? 
    • Przez Famer21
      Witam czy ktoś może mi pomóc, gdzie jej wlew oleju do skrzyni? Jak ciągnik stoi pod lekkim wzniesieniem, wyskakuje mi komunikat o dolaniu oleju do skrzyni, ale nie potrafię zlokalizować tego korka z wlewem.. fendt 714 vario 2002r.
    • Przez alfa
      Jeśli tak jaki koszt i czas naprawy oraz jak się objawila awaria i na ilu motogodzinach
    • Przez Ktosxxx123
      Witam za siedzeniem znalazlem taki kabelek jak na zdjęciu jest on od siedzenia i jest ewidentnie urwany bądz tez odlaczony jesli ktos wie gdzie jego miejsce z gory dzieki za pomoc a druga sprawa cały czas mi mrygaja strzalki kierunku jazdy nie pokazuje zadnego błędu