Skocz do zawartości
t27

INSTRUKCJA OBSŁUGI FENDT FARMER 300 [połączone]

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
t27    0

Witam wszystkich;)

W zwiazku z tym iż w ostatnim czasie nabyłem w/w ciągnik i nie mam do niego instrukcji, mam kilka pytan dot. eksploatacji.(wcześniej pracowałem na zetorach)

A może ma ktoś z was instrukcjie do fendt'a 309ls 1996 ( wersja maski i kabiny jak u kolegi w 308 http://www.agrofoto.pl/forum/Fendt-308lsa-image114190.html ) i może się nią ze mna podzielić??<_<

pyt.1

http://www.agrofoto.pl/forum/Fendt-309-ls-...mage117034.html

Możecie opisać zastosowanie dźwinien 2. i 3. do czego one służą ??

Do czego sa wlewy 1. i 4. i jakie oleje polecacie tam lać ??

pyt.2

http://www.agrofoto.pl/forum/Fendt-309-ls-...mage117037.html

do czego służy dźwignia nr 5 ??

pyt.3

http://www.agrofoto.pl/forum/Fendt-308-image114196.html

czy to jest wlew oleju do silnika?

pyt.5

jak tu jest z olejem w skrzyni biegów?

pyt.6

gdzie są wlewy oleju do hydrauliki zewnętrznej i wewnętrznej?

A i jakie oleje polecacie zalewać w w/w miejsca ??

klaudek309    0

1 wlew oleju do skrzyni, 2,3 regulacja podnosnika 5 blokada podnosnika jesli bedzie odwrocona rownolegle z fotelem nie opuscisz podnosnika, tak to jest wlewoleju, jak otworzysz maske to po prawej stronie pod bakiem jest zbiornik z olejem do podnoscnis, tura..., do silnika FUX, do skrzyni HIPOL6, do hydrauliki AGROL

Wiadomość z agroFakt.pl

Grzesiex    1

W starszej generacji skrzynki bezpiecznikowej 4-ty bezpiecznik był odpowiedzialny za obwód zasilania radioodbiornika, oświetlenia kabiny, zegarek - czyli odbiorniki pracujące bez włączonego silnika oraz stacyjki. To taka podpowiedź, nie wiem czy Twoja generacja skrzynki ma podobne rozwiązania, sprawdź, czy po przepaleniu bezpiecznika pracuje np. radioodbiornik.

Grześ.

t27    0

Dzieki za podpowiedź.

Radio i oświetlenie kabiny nie działa, co jeszcze poza tymi odbiornikami może zabezpieczać ten bezpiecznik?? Bo po odłączeniu w/w dalej mam gdzieś zwarcie.

klejnus    0

Witam was. Wcisne sie do tego tematu bo nie chce nowego zakładać. Interesuje mnie ile oleju silnikowego wlewa się do fendta 308/309 z lat 88. Ile do skrzyni wchodzi litrów i jaki najlepeij lać. (i gdzie wlewać? kabinie pod podłoga??) Pozrawiam i pilne to jest.

Nie jestem rolnikiem i nigdy nie byłem dopiero sie uczę przepraszam za błędy:)

Piotr190497    0

Potrzebuje instrukcji obsługi lub ksiązki pojazdu dla traktora Fendt 309 lsa turbomatik 90 roku. Gdzie można ściągnąć w wersji elektronicznej lub kupić .W języku polskim.

Edytowano przez Piotr190497

pawelol111    719

Na allegro i jest ale tylko w języku francuskim. Wątpię żeby dostać gdziekolwiek taką instrukcję w języku polskim....

wolek93    0

A jeszcze jedno pytanko jeżeli na zimnym silniku podnośnik podnosi pług bez zarzutu a jak się rozgrzeje to na wolnych obrotach podnosi do połowy i nie może obrucić pługu czy dobrze myślę , że pompa jest do wymiany ??

norbitoja    4

A jeszcze jedno pytanko jeżeli na zimnym silniku podnośnik podnosi pług bez zarzutu a jak się rozgrzeje to na wolnych obrotach podnosi do połowy i nie może obrucić pługu czy dobrze myślę , że pompa jest do wymiany ??

Nie koniecznie może to być pompa, może być też to rozdzielacz.

pimazi998    0

Witam poszukuję instrukcjii do Fenda 309 LSA z 86 roku w językun polskim, jeżeli ktoś posiada bardzo proszę o wysłanie na pimazi998@wp.pl Wielkie dzięki.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kermit154
      Witam.

Jestem w trakcie naprawy ciągnika fendt favorit 514c turboshift rok 95.

Zaczne może od tego jak dosżło do usterki.

Znajomy wybierał się po nowy rozrzutnik ale zauważył wyciek oleju od hydrauliki ze skrzyni biegów.

Dolał do skrzyni 30L ponieważ nie wie jaki ma stan oleju bo mu wskaźnik nie działa na wyświetlaczu.

Pojechał po rozrzutnik, przyjechał ( w drodze ciągnik zachowywał się normalnie) zaparkował.

Zgasił ciągnik i poszedł na obiad po obiedzie odpala a ciągnik ani do przodu ani do tyłu.

Na pupicie na przemian miga kontrolka ostrzegawcza (czerwony trójkąt) i kontrolka od kierunku jazy w przód.

Zmiana kierunku jazdy po przycisku nic nie daje nadal mrugają kontroli te co opisałem wyżej.

Dodatkowo na wyświetlaczu tym centralnym pokazuje się błąd:

4.1.10 na przemian z symbolem kontrolki smarowania przekładni.

oraz

5,1,72 na przemian z kontrolką reduktora

Znalazłem pewne objaśnienie tych błedów w instrukcji od fenda 814.

Odpowiednio:

4.1.10 Oznacza cytuję: Zdefektowany zawór neutralny. Przełącznik w pozycję neutralną. nie jest możliwe uruchomienie.

Gdzie szukac tego zawóru? Dodam jeszcze, że ten błąd występuje po uruchomieniu silnika.

5,1,72 Oznacza cytuję:Zdefektowany wodzik. Nie ma możliwości redukowania biegów ( polowe/szosowe)

Błąd ten występuje i na zapłonie i na uruchomionym silniku.

Nie kasowałem jeszcze błędów bo nie wiedziałem jak. W jaki sposób przeprowadzić kasację błędów?

Czy wykonuję się to tak jak gdzies znalazłem w poście instrukcję ( strzałki w góre i w dół i enter i esc)?

Wczoraj znalazłem uszkodzone przewody od jakiegoś czujnika po stronie prawej ciągnika (strona od "pasażera") czujnik z trzema przewodami gdzieś na wysokości sprzęgła, przewody kolorów (brąż, biały, biało-brązowy). Naprawiłem ta wtyczke ale nic to nie dało.

Bardzo proszę o pomoc.

Dziękuję.
    • Przez bzykuu
      Witam
      Nadszedł czas na zmianę ciągnika, trzeba w końcu przesiąść się z C-360 poczytałem parę postów, parę możliwości już odrzuciłem, finalnie muszę wybrać któryś z ciągników: Deutz Fahr DX4.50(lub wersje poboczne), Fendt 108, MTZ 82 lub jeszcze Landini 7550. Szukałem postów o dostępności części i ich ceny, awaryjności itp lecz bardzo ciekawi mnie wasze zdanie w porównaniu tych ciągników co wy byście wybrali. Czy wy mieliście styczność z tymi ciągnikami czy w sklepach są dostępne części a jak są to czemu tak drogo Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi. Pozdrawiam.
    • Przez zdredzik
      Witam.
      Posiadam Fenda 916 Vario i mam problem z hydraulika, mianowicie nie działają sekwencje z joystika(czerwona i zielona) oraz nie wyświetlają sie one na monitorze.Żółta i niebieska działa.
      Z gory dziękuję za pomoc.
    • Przez daniello7745
      Pytanie od "świeżego" użytkownika Fendt'a. Gdzie znajdę złącze przewodów elektroniki "E"? W instrukcji, którą posiadam, opisane są konkretne piny, ale nie wiem, gdzie szukać tego złącza. Potrzebuję tego do sprawdzenia ciągłości przewodów od czujnika poziomu paliwa, ponieważ wskaźnik "pływa" od max do min. 
    • Przez artur04c
      Witam poszukuję instrukcji obsługi Ariona 640 z 2008r. Potrzebuję instrukcję do bogatszej wersji między innymi duży wyświetlacz po prawej, elektropilot, obsługa skrzy ni automatycznej, pamięć obrotów itp itd  bo mniej więcej wiem co i jak ale nie do końca  tak samo przyciski na panelu po prawej, który co do czego  Z góry dziękuję i pozdrawiam.