t27

INSTRUKCJA OBSŁUGI FENDT FARMER 300 [połączone]

Polecane posty

t27    0

Witam wszystkich;)

W zwiazku z tym iż w ostatnim czasie nabyłem w/w ciągnik i nie mam do niego instrukcji, mam kilka pytan dot. eksploatacji.(wcześniej pracowałem na zetorach)

A może ma ktoś z was instrukcjie do fendt'a 309ls 1996 ( wersja maski i kabiny jak u kolegi w 308 http://www.agrofoto.pl/forum/Fendt-308lsa-image114190.html ) i może się nią ze mna podzielić??<_<

 

 

 

pyt.1

 

http://www.agrofoto.pl/forum/Fendt-309-ls-...mage117034.html

 

Możecie opisać zastosowanie dźwinien 2. i 3. do czego one służą ??

Do czego sa wlewy 1. i 4. i jakie oleje polecacie tam lać ??

 

pyt.2

 

http://www.agrofoto.pl/forum/Fendt-309-ls-...mage117037.html

 

do czego służy dźwignia nr 5 ??

 

pyt.3

 

http://www.agrofoto.pl/forum/Fendt-308-image114196.html

 

czy to jest wlew oleju do silnika?

 

pyt.5

 

jak tu jest z olejem w skrzyni biegów?

 

pyt.6

 

gdzie są wlewy oleju do hydrauliki zewnętrznej i wewnętrznej?

 

 

A i jakie oleje polecacie zalewać w w/w miejsca ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudek309    0

1 wlew oleju do skrzyni, 2,3 regulacja podnosnika 5 blokada podnosnika jesli bedzie odwrocona rownolegle z fotelem nie opuscisz podnosnika, tak to jest wlewoleju, jak otworzysz maske to po prawej stronie pod bakiem jest zbiornik z olejem do podnoscnis, tura..., do silnika FUX, do skrzyni HIPOL6, do hydrauliki AGROL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesiex    1

W starszej generacji skrzynki bezpiecznikowej 4-ty bezpiecznik był odpowiedzialny za obwód zasilania radioodbiornika, oświetlenia kabiny, zegarek - czyli odbiorniki pracujące bez włączonego silnika oraz stacyjki. To taka podpowiedź, nie wiem czy Twoja generacja skrzynki ma podobne rozwiązania, sprawdź, czy po przepaleniu bezpiecznika pracuje np. radioodbiornik.

 

Grześ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
t27    0

Dzieki za podpowiedź.

Radio i oświetlenie kabiny nie działa, co jeszcze poza tymi odbiornikami może zabezpieczać ten bezpiecznik?? Bo po odłączeniu w/w dalej mam gdzieś zwarcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klejnus    0

Witam was. Wcisne sie do tego tematu bo nie chce nowego zakładać. Interesuje mnie ile oleju silnikowego wlewa się do fendta 308/309 z lat 88. Ile do skrzyni wchodzi litrów i jaki najlepeij lać. (i gdzie wlewać? kabinie pod podłoga??) Pozrawiam i pilne to jest.


Nie jestem rolnikiem i nigdy nie byłem dopiero sie uczę przepraszam za błędy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr190497    0

Potrzebuje instrukcji obsługi lub ksiązki pojazdu dla traktora Fendt 309 lsa turbomatik 90 roku. Gdzie można ściągnąć w wersji elektronicznej lub kupić .W języku polskim.

Edytowano przez Piotr190497

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1337

Na allegro i jest ale tylko w języku francuskim. Wątpię żeby dostać gdziekolwiek taką instrukcję w języku polskim....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolek93    0

A jeszcze jedno pytanko jeżeli na zimnym silniku podnośnik podnosi pług bez zarzutu a jak się rozgrzeje to na wolnych obrotach podnosi do połowy i nie może obrucić pługu czy dobrze myślę , że pompa jest do wymiany ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
norbitoja    4

A jeszcze jedno pytanko jeżeli na zimnym silniku podnośnik podnosi pług bez zarzutu a jak się rozgrzeje to na wolnych obrotach podnosi do połowy i nie może obrucić pługu czy dobrze myślę , że pompa jest do wymiany ??

Nie koniecznie może to być pompa, może być też to rozdzielacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pimazi998    0

Witam poszukuję instrukcjii do Fenda 309 LSA z 86 roku w językun polskim, jeżeli ktoś posiada bardzo proszę o wysłanie na pimazi998@wp.pl Wielkie dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez fendzior927
      Witam
      Mam problem z fendtem 927 vario mianowicie ciągnik po rozpędzeniu się do pewnej prędkości rozłącza skrzynie wchodzi w tryb awaryjny i wyrzuca błąd 4.1.A1 po zgaszeniu odczekaniu chwili i ponownemu odpaleniu nie ma błędu ale po ponownym rozpędzeniu to samo. Nie kiedy jednak błąd nie występuje i chodzi normalnie.Dzieje się tak tylko przy jezdzie do przodu obojętnie czy dolna czy górna skrzynia do tyłu brak błędu.
      Błąd jest niby od nastawnika tylko czy na pewno od niego ???
      Z góry dziękuje za jakąkolwiek podpowiedz
      Pozdrawiam
       
    • Przez fendzior927
      Witam
      Mam problem z fendtem 927 vario mianowicie ciągnik po rozpędzeniu się do pewnej prędkości rozłącza skrzynie wchodzi w tryb awaryjny i wyrzuca błąd 4.1.A1 po zgaszeniu odczekaniu chwili i ponownemu odpaleniu nie ma błędu ale po ponownym rozpędzeniu to samo. Nie kiedy jednak błąd nie występuje i chodzi normalnie.Dzieje się tak tylko przy jezdzie do przodu obojętnie czy dolna czy górna skrzynia do tyłu brak błędu.
      Błąd jest niby od nastawnika tylko czy na pewno od niego ???
      Z góry dziękuje za jakąkolwiek podpowiedz
      Pozdrawiam
    • Przez misieka
      mam 9 błędów w ciągniku, co one oznaczają? proszę o odpowiedź
      -0.0.20
      -0.1.59
      -0.1.60
      -0.1.62
      -0.1.63
      -0.1.65
      -5.1.01
      -5.1.72
      -4.1.08
    • Przez pkmasta
      Witam
      posiadam fendta 926 pierwszej generacji od dosyć niedawna, jest to mój pierwszy fendt stad tez pytanie
      czy jest ktoś w stanie podzielić się instrukcja do 926 pierwszej generacji?
      prosze również o pomoc w rozszyfrowaniu kodu błędu:
      8.3.15
      pozdrawiam
    • Przez wojtekw
      Czy przy wymianie poduszek pod kabiną, a konkretnie lewej poduszki muszę wyciągać zbiornik paliwa w Vario 818? Ktoś może to robił w innym modelu z tej serii. Proszę o podpowiedz jak prawidłowo zamontować poduszki i jak się dostać do lewej strony(z prawej jest dobry dostęp). Wiem, że był podobny temat, ale nikt nie odpowiada... 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj