robson341

przyczepa firmy Mar pol

Polecane posty

robson341    0

Czy ktoś z użytkowników agrofoto posiada przyczepę firmy mar pol z Ryk bo chciałbym znać opinię na ich temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zetek5340   
Gość Zetek5340

Chodzi ci o tę 8 t to ja ci powiem szczerze ja bym wolał kupić dwie 6 t polskie w dobrym stanie albo jedną i zakładki do niej dorobić te nowe to nie są tak wytrzymałe jak te stare to dobrze przemyśl to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uglibugli    75

jedyne co mnie zastanawia w tych przyczepach to dolne otwieranie burt bo na zdjeciach nie widać dokładnie ale jakoś nie wygląda mi to na masywne zamknięcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolid20    98

widziałem te przyczepy na targach i generalnie z wyjątkiem profilu na burtach bo był dość cienki to blacha i reszta wyglądała solidnie i bardzo fajnie było rozwiązane dolne otwieranie burt.


-----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jano7711    65

W tym roku kupowałem burtę do przyczepy, w porównaniu ze starą to "piórko", więc przemyśl ten zakup....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycek5120    29

Miałem kiedys przyczepe od podobnego producenta i nigdy wiecej bym czegos takiego nie kupił nie wypał chyba ze bedziesz nia woził siano to powinna sie nadac. Podczas pierwszego dnia pracy wypadł siłownik z gniazda a po kilku dniach kula na której wisi skrzynia z tyłu urwała sie po 3 miesiacach przyczepe sprzedałem i nowemu nabywcy urwała sie druga kula po przeciwnej stronie

Edytowano przez Mycek5120

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robson341    0

z tego co widze to nie warto nawet sobie głowy zawracać taką przyczepą, ja też jestem tego zadania że praktcznie teraz każde sprzęty nowe są słabszej jakości niż te z przed kilkunastu lat i właśnie mam dylemat kupić nową przyczepę czy starszą ale odnowioną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaczmarek    277

jak chcecie dobrą i tanią przyczepę to zróbcie ją samochodowej przyczepy kontenerowej albo naczepy. Za 25 tyś można mieć bardzo solidną przyczepę ładowności 16-25 ton.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piters182    29

Ojciec ma chęć na nie bo ceną kuszą, mi się jakoś średnio widzą, ciekawe jak ich rozrzutniki są sprawują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darkoza    10

właśnie myślę o takiej na tandemie 8ton albo z z gomara też z 9 ton która lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darkoza    10

janno masz moze taką przyczepę ja myslę o tandemie teraz robią na resorach jest na alegro około 38000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez gadzet
      Mam na zbyciu części do przyczepy KRONE HSD 5002T. Jak by ktoś potrzebował.
    • Przez Zico99
      Witam 
      Brał ktoś ciągnik w tym finansowaniu? Jak to wygląda przy modernizacji? Jaki wkład własny? Jaki długi okres kredytowania?
    • Przez przemek111447
      Witam.Szukam oferty na nowa przyczepe 8 T( 2 sztuki) rozwazam kazda opcje firmowa...ktora waszym zadniem jest dobrym wyborem??Transport głownie zboża..opony nie regenerowane 385/55 r22 hm metal tech DB podobaja mi sie ale maja dosc wysoko osadzona skrzynie..w gre wchodzi pronar oraz auto tech
    • Przez JozeF84
      Witam. Handlował ktoś z was z firmą?? Delta Industries. Adres, ul. Poznańska 15, 46-220 Byczyna. NIP, 751-17-77-348. Telefon, 570136565 . poproszę o opinie na jej temat
    • Przez Damian54
      Witam. 
      Mam problem z hamulcami w przyczepie (hamulce dwuobwodowe). Gdy podepne ciągnik (MF 6150) hamulce w przyczepie się blokują ale gdy nadepne pedał hamulca hamulce w przyczepie puszczają. Jaka jest przyczyna tego zjawiska i jak to naprawić? Z góry dziękuję za odpowiedź 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj