robson341

przyczepa firmy Mar pol

Polecane posty

robson341    0

Czy ktoś z użytkowników agrofoto posiada przyczepę firmy mar pol z Ryk bo chciałbym znać opinię na ich temat

Gość Zetek5340   
Gość Zetek5340

Chodzi ci o tę 8 t to ja ci powiem szczerze ja bym wolał kupić dwie 6 t polskie w dobrym stanie albo jedną i zakładki do niej dorobić te nowe to nie są tak wytrzymałe jak te stare to dobrze przemyśl to

uglibugli    74

jedyne co mnie zastanawia w tych przyczepach to dolne otwieranie burt bo na zdjeciach nie widać dokładnie ale jakoś nie wygląda mi to na masywne zamknięcie

Wiadomość z agroFakt.pl

bolid20    62

widziałem te przyczepy na targach i generalnie z wyjątkiem profilu na burtach bo był dość cienki to blacha i reszta wyglądała solidnie i bardzo fajnie było rozwiązane dolne otwieranie burt.

-----

Jano7711    22

W tym roku kupowałem burtę do przyczepy, w porównaniu ze starą to "piórko", więc przemyśl ten zakup....

Mycek5120    27

Miałem kiedys przyczepe od podobnego producenta i nigdy wiecej bym czegos takiego nie kupił nie wypał chyba ze bedziesz nia woził siano to powinna sie nadac. Podczas pierwszego dnia pracy wypadł siłownik z gniazda a po kilku dniach kula na której wisi skrzynia z tyłu urwała sie po 3 miesiacach przyczepe sprzedałem i nowemu nabywcy urwała sie druga kula po przeciwnej stronie

Edytowano przez Mycek5120

robson341    0

z tego co widze to nie warto nawet sobie głowy zawracać taką przyczepą, ja też jestem tego zadania że praktcznie teraz każde sprzęty nowe są słabszej jakości niż te z przed kilkunastu lat i właśnie mam dylemat kupić nową przyczepę czy starszą ale odnowioną

lukaczmarek    268

jak chcecie dobrą i tanią przyczepę to zróbcie ją samochodowej przyczepy kontenerowej albo naczepy. Za 25 tyś można mieć bardzo solidną przyczepę ładowności 16-25 ton.

Piters182    21

Ojciec ma chęć na nie bo ceną kuszą, mi się jakoś średnio widzą, ciekawe jak ich rozrzutniki są sprawują.

darkoza    9

janno masz moze taką przyczepę ja myslę o tandemie teraz robią na resorach jest na alegro około 38000

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tobi866
      sprzedam części do przyczepy samozbierającej T-010/1  sprzedam wszystko poza ramą dolna np;przekładnia, podbierak,ubijak, łańcuchy itd. atrakcyjne ceny.wiadomości przez pw.lub tel 
    • Przez Papina
      Czy te przyczepy dobrze zdają wam egzamin ? Jak sprawa wygląda z ramą ? siłownikami ? Nie ciekną ? Blacha czy jest dobrze zabezpieczona przed eksploatacją ? Czy ceny są dość przystępne ?
    • Przez 12145
      Witam, potrzebuję opini UŻYTKOWNIKÓW lub osób które miały do czynienia z agregatem uprawowo siewnym talerzowym 2.5m firmy Lemtech. Agregat ma służyc do uprawy pożniwnej rzepaczyska, facelii, gorczycy oraz ściernisk po zbożach a także i do przygotowania gleby pod siew. Pracował by z Zetorem 12145, a zagregowany był by z siewnikiem HASSIA DU100 szer. 2.5m (jest to ciężki siewnik). Czy nie wystepują w nim takie problemy jak pękanie ramy, pękanie ramion hydropaku, czy otwory do zaczepienia łącznika górnego nie robią się jajowate, oraz czy łapy trzymające talerze nie pękają po pewnym czasie?  Za poświęcony czas i za napisanie paru zdań dziękuję.
    • Przez BrinyThrone
      jak w temacie jakiej firmy opryskiwacz jest najlepszy, , zawieszany, 1500-1800l? w którym najlepsza amortyzacja belki?
    • Przez jankes679
      Witam. Chciałbym kupić talerzówkę do ciągnika c330 a w przyszłości jakiś mocniejszy traktor około 60km. Nie wiem jakiej firmy talerzówkę wybrać i jaką szerokość. Myślałem nad firmą Bomet lub Strumyk 1,6m lub 1,8m ale nie wiem która lepsza, ponieważ róznica w cenie wynosi około 500-700 zł (do około 3500zł) i nie wiem czym jest to spowodowane, czy jakością wykonania czy innymi czynnikami. Prosze o odpowiedz posiadaczy tych talerzówek. Z góry dzięki

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.