Zaloguj się, aby obserwować  
NewHolland6090

JCB Service Parts Pro

Polecane posty

Witam

 

Bardzo potrzebuje sprawny program JCB Service Parts Pro ( tzn. z licencja ). Ponieważ mam program ale nie mam dostepu do niego. Jesli ktors jest w temacie to bardzo prosze o kontakt.

post-41630-0-10795300-1362947620_thumb.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez sledziu1995
      Witam, założyłem ten temat aby ostrzec Was przed częściami firmy JAG professional agri parts. W tamtym roku kupiłem dwie łyżki oraz sworzeń kulisty targańca, teraz oceniał zużycie tych części na jakieś 30%, wymieniłem wtedy równierz kompletne rolki w ślimaku na tarczy krzywkowej, w tym roku byłem zmuszony wymienić dwie z nich ponownie. W tym roku kupiłem nożyki do kosy żaden nie pasował na nity, każdy miał otwór wiercony w innym miejscu i innej średnicy mimo że były z jednej paczki. Wczoraj rano wymieniłem potrójny główny pasek klinowy napędzający młocarnie, po południu pękł. Wszystkie te części był właśnie tej firmy, a kombajn jaki posiadam to Claas Mercator, ten sam od 15lat i jeszcze nigdy niebyło w nim takiego bubla, teraz kombajn kosi 20 kilka hektarów rocznie, więc niejest przemęczony. Nadmienię jeszcze że za te części rządają jak żyd za matkę, kiedy za części Polskiej produkcji można kupić dużo taniej, np. nożyki JAG kosztują 3,5zł a Gerlach lub Balmet sa po 2zł.
    • Przez artur04c
      Witam , gdzie mogę znaleźć service manual do Ariona serii 600? Ewentualnie service manual przedniej miękkiej osi? bo nie wiem czy trzeba ściągać przednią oś żeby dojść do mechanizmu różnicowego bo troszkę tam ciasno. Pozdrawiam.  
    • Przez toperz
      czy ktoś wie jak wykazować ( wyzerować)  godziny od ostatniego przeglądu 
      wchodzę w sekcje  ale nie mogę podświetlić  wejść w tę opcje   , ,wg instrukcji  coś jest nie tak
      rocznik 2015  
      czy to odosobniony przypadek ?
      ktoś wie jak to ogarnąć?
      service JOHN.pptx
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj