Skocz do zawartości
22krystianek22

Jak dociążyć tył Ursusa 3512?

Polecane posty

Mam takie pytanko mam ursusa 3512 z oponkami tylnymi 12,4-32 zobaczcie w mojej galerii . Jakie obciazniki mozna do niego załozyc? Wiem na pewno ze od ursusa c 355 nie bedą pasowac. Ale moze przewiercic w nich dziury czy to dobry pomysl? z góry dzieki za wszystkie odp.

Rolnik7252    3

U mnie pewien rolnik zabetonował stary opryskiwacz.A co do obciążników na koła to można by było przykręcić jakiś ciężarek ale nie wiem czy się sprawdzi.Pozdawiam

Wiadomość z agroFakt.pl

grala13    6

można założyć balast ,lub zalać dętki wodą,jest to dobry i tani sposób

damianmmmm    0

Jak je wodą zalejesz to zimą ci zamarzną i po oponach, znam gościa co tak w mtz miał zrobione (tylne opony wytrzymały a przednie rozerwało) a płyn to już duży wydatek. Można odlać z betonu odważniki wchodzące we felgi (ale ten pomysł sprawdza się w pełnych felgach). Jeśli chodzi o zaadoptowanie innych odważników to śmiało możesz wiercić otwory we feldze.

nie nie wody lal nie bede na pewno. tylko to głowne macowanie co trzyma te dwa obciazniki w c 355 tez mi nie pasuje do 3512 dlatego musze chyba wiercic dzury w tych dwuch obciaznikach i mocne sruby.

tomek73    186

Oryginalne obciążniki widziałem na tył, to do do środka koła zakładało się w gwiazdy. Może byś beton odlał do środka w gwiazdy, ale beton z klejem do płytek, lub coś podobnego, i zbrojenie dał. Jak go dobrze arobisz to nic go nie ruszy.

Pakoxd    0

Najlepiej jest uszykaac balast, którego nalezy zalac betonem a nie wode do kół sprawdzony sposób i polecony poprostu skrzyneczka szczelna geton na równo z krawedziami i gotowe najlepiej równowaznia od cyklopa d-__-b

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się