Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
traktor102

Jak podłączyć zegar temperatury wody MTZ do C-360

Polecane posty

wojtf23    1

przyłaczam się do pytania gdzie można zakupić taki termistori termostat bochciałbymzałożyć to do siebie do mtz 82. a kolega toten czujnikto chyba rozdziewiczył bo się wydaje jak by był od góry zniszczony. i jakby można było podać dane tego termistora i termostatu chyba że jakieś uniwersalne stosowaliście.

michal1993    350

Z tego co się orientuję to termistor trzeba dobrać do zegara. A termostat jak i termistor dostaniesz na Allegro.

Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Wiadomość z agroFakt.pl

wojtf23    1

A jak mam dobrać termistor skoro brak danych o zegarach jest. a termostaty sa moze na allegro ale pod 250v

michal1993    350

To zamów czujnik u kolegi, który się na tym zna i tyle.

Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82

michal1993    350

Użytkownik @asharot, pisz do niego na PW

Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82

LTZ55a    26

Panowie. Podłączyłem wskaźnik, jak opisaliście. Wskaźnik, kable i czujnik nowe i nie działa wcale, mimo, że silnik był gorący.

Sprzedam: 

- Katalog części MTZ 50/52.

- Części silnika MTZ 552.

zbyszekbrzuze    123

Obecnie produkowane zegary te niby ruskie w plastikowej obudowie są zupełnie do niczego, może 1/100 się dobry trafi, już lepsze te na przewód (wystarczy rozwalic oryginalny czujnik i włożyć sondę)

Ciekawe jak z jakością tych z 'Agtechu'

A jak mam dobrać termistor skoro brak danych o zegarach jest. a termostaty sa moze na allegro ale pod 250v

To nie ma większego znaczenia, termostat tylko ma załączać styki, tam nie ma żadnej elektroniki, ten napis świadczy tylko do jakiego napięcia jest przystosowana izolacja termostatu;)

KPK Kumurun Team
Olej Turdus SHPD do silnika, Lux 10 do hydrauliki
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki, kontakt na PW

Ważne sprawy GG: 33264431 t:724772311

LTZ55a    26

Dzisiaj dawałem mu ognia, woda się chyba zagotowała nawet, to wskazówka na max wskoczyła.

Sprzedam: 

- Katalog części MTZ 50/52.

- Części silnika MTZ 552.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez klimas78
      Koledzy mam Bizon Z 050 i nie działa mi żaden wskażnik ,ani od ciśnienila oleju ,ani ładowania,czy też temeratury wody.
      Odkręciłem tą pokrywe z zegarami i do każdego zegara podłączony jest tylko przewód z odpowiednim czujnikiem.

Czy coś powinno być jeszcze podłączone i gdzie .Prosze o rade i pomoc.
      Pozdrawiam.
    • Przez Radek000111
      ile kosztuje pompa wodna do zetora 6718??? wymieniał ktoś? jakie były objawy jej zepsucie i konsekwencje??
    • Przez tata1
      Witam

Kupiłem nowy czujnik poziomu paliwa do baku w 914 i jak testowałem "na sucho" to ruch pływaka pokrywał się z ruchem wskazówki, ale jak założyłem do baku to chodzi jak chce, najczęśniej na pełnym dochodzi do 2/3 a pozatym to najczęściej 1/3, gdzie szukac przyczyny?
    • Przez Krystianrolnik
      Witam koledzy dziś zauważyłem że z pod koła pasowego pompy wodnej w moim U330M od strony silnika kapie woda. Co może być przyczyną czy trzeba kupować nową pompę czy wystarczy wymienić uszczelki ??

Pozdrawiam Krystianrolnik
    • Przez PanJoker
      Panowie mam taki problem, może ktoś miał u siebie coś podobnego. Otóż postawiłem w tamtym roku zbiornik 150T petkusa. I wsypałem tam kukurydzę. I ku mojemu zdziwieniu, na samym wierzchu popsuła mi się kukurydza, tak jak by nie wiem śnieg tam leżał jakoś zawiał może jakimiś dziurkami ale to sporadycznie było. Najgorsza sprawa wyglądała na środku silosa tuż nad rurą zsypową. Normalnie stał taki metrowy słup zepsutej mokrej kukurydzy. Podejrzewam że jakimś cudem skropliła się chyba woda w róże od podajnika kubełkowego i kapało. Pytanie moje jest takie jak temu zjawisku zaradzić?? Bo rury przecież nie wyjmę bo niby jak??