Zaloguj się, aby obserwować  
Famer21

Rura, materiał na beczkowóz?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Famer21    6

Z jakiego materiału szukać rurę na beczkowóz? Nie potrzebujemy beczkowozu tylko samą rurę, obecna poprostu jest już nieszczelna, wywozimy 10tyś litrów 1 dzień w roku, nie potrzeba żadnej pompy chcielibyśmy poprostu obecną rurę ściągać z kunstrukcji, i zamontować nową rurę.

Powiecie mi gdzie mogę znaleźć taką rurę na woj, opolskim i jakiego materiału szukać? Najtańszy beczkowóz jaki widziałem to koszt 4 tyś, a rurę chyba znajdę dużo tanio :) ? Po co kupować jak wszystko mamy tylko rurę na wymiar i gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki13051    4

Ja mam zrobiony ale walec łąkowy z komina od jakiejść ciepłowni. Ma 1m średnicy i grube ścianki więc na beczke by sie pewnie nadało. Kupiliśmy to na złomie za kawałek o wymiarach 1m średnicy i 2m długości zapłaciliśmy 500zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Jak masz gdzieś jakiś większy złom w okolicy to możesz poszukać zbiorników po LPG. Z tego też robią beczki, a taki zbiornik w miarę tanio idzie wyrwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Dokładnie jak kolega pisał wcześniej szukaj po złomach bo nowa to majatek ,niedaleko mnie jest składnica takich rur nieraz od nich kupowałem na pługi do śniegu ,za 1 m. bieżący 80tki wołali 400zł+vat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid0605    22

Znajomy kupił z jakiegoś tartaku beczkę która była zbiornikiem na powietrze do maszyn (nie przeszła legalizacji i była na sprzedaż )

Gdy zrobi sieć cieplej ten właśnie zbiornik będziemy montować na podwoziu od starego beczkowozu...

poszukaj może takiego zbiornika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Ja kupiłem niedawno beczkowóz tandem 6 tyś l za 2 tyś. Beczka słaba, reszta ok.

W tamtym roku kupiłem też beczkę na wodę za 1700 zł i 10 tyś/l, jak padnie na beczkowozie to ją założę, jest tylko z 30 cm szersza.W beczce ma 120cm a beczka ma 150cm.

Ja beczkę kupiłem jako beczkę do szamba, wiec tak szukaj, gotową do szamba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Tylko u nas ciezko u taki skladzic zlomu ;) gospodarz97, sama rura juz na allegro widzialem tansze na 1 osi, ale to 4,5tys drogie. Taka rure chyba do tysiaca dostane? Teraz ktora nadal mamy kurcze szczerze nie wiem ile ma, ale ok 2 tys litrow..

Dzieki za odpowiedzi panowie ;)

Edytowano przez Famer21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gospodarz97    130

Skoro obecna ma 2 tysiace, to może kup sobie 2 plastikowe beczki 1000l, wyniesie się to napewno taniej-ja za swoją prawie nową dałem 150 zl :)




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez ursusikc330m
      Co może być przyczyną tego że podczas otwierania rury wyładowczej w momencie gdy rura dochodzi już do ściany zbiornika to ślimak który jest w ruże nie może natrafić w ten ślimak skośny,proszę was o pomoc bo już 2 dni nad tym siedzę,założyłem drugą rurę i dalej to samo 
    • Przez uQuad
      Witam,
      w kombajnie domjnator 98sl mam problem z rura wysypu. Dziala bez zarzutu podnoszenie rury, natomiast zamykanie juz nie. Przez jakis czas dzieki cierpliwosci dalo sie to zamknac, schodzilo bardzo powoli, czasami tak skokowo. Ewentualnie lekki ruch otwierajacy, i znowu mozna bylo troche wiecej zamknac. W tej chwili konieczne jest upuszczenie oleju z tych przewodow doprowadzajaych do rury i wtedy schodzi.
      W zeszlym roku wymienione byly czesci w tloku i caly rozdzielacz. Na kolnierzu chodzi swobodnie.
    • Przez AdamJanuszkiewicz
      Witam. Chciał bym przerobić stodołę na byki. Chów wolno stanowiskowy. Chciał bym sam pospawać drabiny paszowe te skośne i mam taki dylemat z czego to zrobić? profil zamknięty jest łatwy do spawania i przycięcia. Rura jest już trudniejsza. Jaka powinna być grubość scianki profila i jakie jego wymiary. Prosił bym was o zdjecia swoich obór i o porade z tymi drabinami paszowymi
    • Przez kamil5421
      Witam. Kupię wóz asenizacyjny o pojemności 12-14 tyś l.  w kom. piszcie oferty 
    • Przez kamil5421
      Witam . Kupie beczkowóz 12 000 - 14 000 m3^ 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj