Famer21

Wszystko o Rzepaku - strona internetowa?

Polecane posty

Famer21    6

Panowie ma ktoś jakąś stronę z której można dowiedzieć się wszystkich podstawowych informacji odnośnie uprawy i pielęgnacji rzepaku? Przejżałem wiele stron i ta:

http://www.kws.pl/aw/KWS/poland/Produkty/~zun/Rzepak/

czy ma zawarte większość informacji, które powinno się wiedzieć? Czy może jest jakaś inna z której większość korzysta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malkolm    25

najlepiej kupić sobie książkę, jest kilka, przy okazji z nią możesz wybrać się w pole na obserwację chorób i szkodników, a koszt to około 20 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
APT    1

polecam stronkę www.procam.pl są tam ciekawe artykuły ale najlepiej porozmawiać z kimś co się zna na opryskach i całej agrotechnice, często mailuje z doradztwem z firmy procam doradztwo@procam.pl albo dzwonię do przedstawiciela co przyjedzie na pole i poradzi co robić.


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez benek79
      Witam. Po ile płaca lub beda płacic za rzepak w sezonie 2008.
      Ja sprzedaje do ZT kruszwica ale ceny jeszcze nie podali,bedzie pewnie za pare dni.
    • Przez PaweBokiniec
      witam chodzi mi dokładnie o wysokośc klepiska sit na kturej dziurce powinien być wiater i czy można go kosić na sicie do zborza mam taki problem bo strączki a raczej kawałki stronczków wpadają do zbiornika z góry dziękuje za pomoc
    • Przez Famer21
      Panowie, którzy posiadają Bizon ZO56 z rozdrabniaczem słomy. Macie problemy z zatykaniem się go w rzepaku? Od 2 lat problemy z koszeniem rzepaku, łodygi się klinują i zatyka co jakiś czas. Czy to może jakaś wada konstrukcyjna w tym modelu. Wcześniej takich problemów nie mieliśmy jak teraz, ale też trochę mniej rzepaku było. Dodaliśmy jedynie stół do niego 2 lata temu, ale co ma stół do tego? rozdrabniacz chodzi bez zarzutów, noże naostrzone, a i tak się zatyka co jakiś czas. I to już nie chodzi głównie o uwrotniki, gdzie szarpie się przy zmianie kierunku jazdy, czy tereny, górki, gdzie jest możliwe, ale prosty teren i nagle. Gdzie znajdę jakieś zdjęcia na których, widać tył od środka, może konstrukcja jakaś inna czy jak ?
    • Przez karol12332
      Witam.
      Interesują mnie informacje w jakich oborach krowy trzymacie, ile szt., jakie rasy, ile wam idzie słomy, ile pasz, ile potrzebujecie ziemi aby wykarmić stado, jak z zacielaniem, dojeniem, ile wam to schodzi jaka pow. gospodarstwa, żeby pomieścić budynki, jakie roboty do dojenia, itp. Wszystkie informacje, które przydadzą się do hodowli krów mlecznych.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj