Zaloguj się, aby obserwować  
Adan1

Kupno moduł Autotronic mf 3060

Polecane posty

Adan1    0

Chciałbym się spytać gdzie można kupić taki moduł do ąutotronika. Mogą być też na zagranicznych stronach.Najlepiej żebyście podali tez numer katalogowy do tego modułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adan1    0

Chciałbym wiedzieć może gdzie można naprawić taki moduł w wojewóctwie mazowieckim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukash3060    145

Możliwość jego naprawy jest uzależniona od jego budowy- czy jest składany czy zalany żywicą ;) A takie rzeczy to najprędzej korbanki robią oraz inne przedsiębiorstwa które mają takie usługi w swojej ofercie wiec możesz poszukać , ewentualnie jakieś prywatne osoby :)


Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Wuwo1
      Witam od jakiegoś czasu ciągnik pobiera olej w sporej ilości w orce ok 0.5l na hektar przykapca na bialo   .co morze byc przyczyną z odmy nie puszcza dymu ?
    • Przez Masejek3060
      witam wszystkich mam pytanie odnośnie ustawienia zaworów. Wiem jakie luzy powinny być tylko w którym momencie ustawiać luzy są jakieś znaki ???
    • Przez dereniek
      Witam chciałbym zapytać czy da radę włożyć joystick do mf-a 3060 zamiast dzwigien co są oryginalnie jeśli możecie to podajcie link do joya i napiszcie czy oryginalne linki będą pasować
    • Przez SzymonT532
      Cześć. Jakie macie opinie o MF 3060 ? Co się najczęściej psuje ? Na co zwracać uwagę przy kupnie ? Z góry dzięki
    • Przez dereniek
      Siema mam pytanie z jakiej blachy zrobić obciążnik do Mf 3060 i jaką wagę dobrać bo talerzowka waży tonę
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj