ferguson235

New Holland TM 125

Polecane posty

Ja tam mam case MXU 135 i to jest to samo co mxu115 i mxu125 tylko 115 nie ma interculera ,125 ma a ja w135 mam turbine -interculer -i wtrysk elektroniczny+comonrejl.New holland ma tak samo bo przecież to te same ciągniki tylko inna maska wyposażenie . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ferguson235    0
http://www.agros-wronscy.pl/agros/php/ofer...co=wyswietl,ten link powinien działać, mam pytanko będziesz kupował ten ciągnik? bo za rok ich już nie będzie, będzie nowa seria T 6000 i ja bym wybrał tego nowego

nie bede kupywal a tylko tak sie pytam bo sąsiad ma new hollanda i chcialem sie cos o nim dowidziec ;)

 

Bylem na tych stronach ale tam jest tylko opisane co to jest TM i tak dalej a mi chodzilo o KM i parametry tego ciągnika smile.gif

 

Nie piszemy posta pod postem, używamy opcji EDIT!

Edytowano przez krolikNH
Łączenie postów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasil90    97

u mnie w okolicy jest new holland tm 135 z 2001 roku i ma on 135 km więc ten pewnie ma 125 km


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Km to on ma 124 czy 125. nie pamiętam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tc56    4

On ma 115 koni(jakoś w tedy były głupie oznaczenia w NH). Silnik ma jednak pojemność 7,5 litra co powoduje że jest bardzo elastyczny(gorzej ze spalaniem). Praktycznie jest to samo co w moim TM165 tylko że bardzo ubogo-kabina nieamortyzowana, mechaniczny podnośnik , inny wyświetlacz i jeszcze pare szczegółów no i skrzynia rzadko idzie spotkać ten model z wersją w pełni przełączalną pod obciążeniem. Jak by coś to posiadam od tego ciągnika orginalny folder więc można pytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DJBOMBA12    12

produkuja, to po co by ta była seria na stronie NH;)


W Celu Podania Numeru GG Pisać na PW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tc56    4

Produkują tylko wszystko zależy od kraju bo w każdym są dąstępne różne modele. U nas na przykład nie ma TM190 a w niektórych krajach są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56
Witam moze ktos mi powie cos wiecej o tym ciagniku chodzi mi o KM, ilosc biegow itp.

 

Chyba nie ma ciągnika TM 125, jest 120 z tego co wiem i ma 124KM... B)


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jest taki, składaja go w Wielkiej Brytanii... B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Jeżeli tak to zwracam honory, ale nie znam takiego... B)


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ferguson235    0
Chyba nie ma ciągnika TM 125, jest 120 z tego co wiem i ma 124KM..

 

 

tak to prawda nie ma ciągnika TM 125 tylko TM 120 i ma 120 KM :D (sorry za błąd) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarywilk    90

Jeśli szukacie danych ciągników to polecam strone www.tractordata.com duza baza ale niektore pobieżnie no ale podawana jest moc na womie(pto) i na silniku.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin    3

Oczywiscie że jest New Holland TM 125 i ma 115 KM. Co do mocy to nawet w instrukcji obsługi jest napisane że ma moc 115 KM. Z tego co ja wiem to TM 120 jest to najprostsza w pełni mechaniczna wersja również o mocy 115 KM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trevorfarm    0

Witam. Od roku użytkuję TM120 i TM 155 , zrobiłem około 800 mtg jednym i drugim bezobsługowo, nic się nie wydarzyło, leję paliwo i jazda. Wybrałem te ciągniki ze względu na sprawdzoną konstrukcję(kilkanaście lat w produkcji) oraz dużą pojemność silnika 7500cm mimo, że proponowano mi T7000. Palą sporo ale co nie pali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez przemekk22
      Witam mam problem z TM165 mianowicie chodzi o to że po rozgrzaniu podczas zmiany kierunku jazdy zapala się i gaśnie kontrolka ciśnienia skrzyni ,szarpie przy zmianie na 13 bieg.  Również zapala się przy zmianach biegu, na zimnym wszystko dobrze nie szarpnie na 13 i nie zapala się kontrolka. Co to może być?.
    • Przez adam1968z
      Witam wszystkich, Mam pytanie czy w nch pompka zasilająca powinna pracować po przękręceniu kluczyka w stacyjce cały czas czy tylko dopompowywać ciśnienie i się wyłaczać. Proszę o podpowiedzi jeżeli ktoś coś wie.
    • Przez Ziomek111222
      Cześć !
      Chciałbym zapytać o wskazania temperatury w New Holland TM 120. W moim ciągniku wykres jest elektroniczny, a skala jest kreseczkach. Chciałbym zapytać jak to odczytać? 

    • Przez Marcin821010
      Witam, proszę o pomoc w moim TM zapalił się taki błąd  i nie wiem od czego jest, ciągnik jeździ normalnie nic się nie dzieje ale po odpaleniu za jakiś czas się zaświeca.

    • Przez Młody56
      Witam. Mam problem z moim ciagnikiem. Wyglada to tak, że po zakonczonej pracy został zgaszony(nic podczas pracy się nie działo) i gdy poszedłem 8 godzin pozniej go odpalić to nie mogę tego zrobić. Po przekreceniu kluczyka na zapłon kontrolki się zaświecają lecz gdy chce odpalić nawet rozrusznik nie przekręci (akumulator jest nowy) Objawy wyglądają tak jakby rewers był ustawiony na jazde w przód albo w tył ale rewers jest w pozycji neutralnej. Proszę o pomoc. Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj