Zaloguj się, aby obserwować  
semos

Poszukuje namiarów na komabjn MF 206 v 307

Polecane posty

semos    77

Znacie jakiś handlarzy lub składy gdzie można zobaczyć kombajny mf 206 bądź 307 ? Jestem na kupnie któregoś z tych modeli i chciałbym kupić coś naprawdę w bardzo dobrym stanie i nie wytłuczone ? Może ktoś podrzuci jakieś adresy gdzie ktoś zajmuje się sprowadzaniem takiego sprzętu ale naprawdę w dobrym stanie a nie złomu.

 

A i jeszcze jedno pytanko którego lepiej kupić 206 czy 307, który mniej awaryjny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek260294    7

Skąd jesteś kolego? Jeśli chcesz to w Lubelskim mogę Ci polecić znajomego firma Rol-trans, jeśli Cię interesuje to podam Ci namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

a czy to co on sprowadza to jest w jakimś przyzwoitym stanie? czy dopiero na placu jest ,,szykowane" pod klienta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JANCZAK1176    43

Ja bym proponował 307 trochę młodsza wersja W Bratoszewicach woj Łódzkie jest gość co ma takie sztuki na sprzedasz .Nazywa się Bogdan tel 605681904

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

Dzisiaj dzwoniłem i w Bratoszewicach niestety nie posiada żadnego 206 ani 307

Edytowano przez semos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JANCZAK1176    43

witam trzeba było mu powiedzieć żeby poszukał coś takiego, żniwa dopiero za 7 miesięcy ,bardziej na wiosnę jeździ po towar.Nie brakuje tego poczekaj trochę zaraz pakarzom się ogłoszenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupiłem kombajn mf 307 bez sieczkarni do słomy, przywieziony prosto od rolnika z Danii. Pracował u niego 27 lat. Kombajn ten przywiózł mi przewoźnik, który posiada samochody ciężarowe.

Posiada on ładną kabinę, w niej nawiwey zimnego powietrza, czujniki strat ziarna, szybkościomierz km/h, jest bardzo zadbaną maszyną.

Edytowano przez Farmereczek21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapłaciłem za niego około 30 000 z transportem

Przywiózł mi go przewoźnik z Kruszyna koło Bydgoszczy za stacją paliwową

Znajomy właściciela firmy przebywał w tym czasie w Danii i sprawdził stan kombajnu i przesłał 4 zdjęcia i tylko na nich szczerze mówiąc go widziałem.

dsc04984rx.jpg

Edytowano przez Farmereczek21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Runder
      Podobne pytanie pojawiło sie na stronie agrobiznesu więc uznałem że to dobry temat do dyskusji
    • Przez Gacuseks
      Witam
      Szukam używanej opony 18,4-34 do Ursusa 1012, na ciągniku jeden Petlas z 90% bieżnikiem. Patrząc po serwisach aukcyjnych, żaden problem nabyć, lecz za przesyłkę kupę kasy wołają. Jestem z okolic Radomia i powiedzmy do 400km w obie strony mogę podjechać.
      Może ktoś mi podpowie gdzie są składnice używanych opon w zakreślonym przeze mnie rejonie.
      Pozdrawiam Michał
    • Przez GrzegorzZacharjasiewicz
      Co będę pisał. Trzeba śledzić na bieżąco:)
       

    • Przez Danielkoltun
      Witam mam trochę dziwne pytanie. Ostatnio znalazłem ciągnik na Olx.pl do sprzedania w Woj. Kujawsko-Pomorskim  w samym Stolnie , bardzo mi się podoba i się wybieram go  może nawet kupić .Problem polega na tym że nie mogę znaleźć informacji na internecie kim ten sprzedawca jest , bo ma kilkanaście maszyn na sprzedaż i nie wiem czy to jest jakiś handlarz czy może czymś innym się zajmuje . Więc zwracam się z prośbą głównie do użytkowników forum z Kujawsko-Pomorskiego , jak coś wiecie to odpiszcie . Proszę też o szybką odpowiedź bo może dzisiaj lub w poniedziałek na noc pojadę bo mam kawał drogi do przejechania a jeszcze szykują się protesty Rolników  na wtorek 2015.02.03 i chciałbym zdążyć przed protestami. Z Góry Dziękuje za Odpowiedzi. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj