pawlus224

Farmtrac konkurs

Polecane posty

agrofoto    90

@Pawelwlosty Za to otrzyma najwyżej dyskwalifikację. Nasi moderatorzy są wyczuleni na punkcie tak zwanych multikont!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszyniak    0

No fajnie niektórzy mają po 115 punktów pewnie w 2 dni znależli ponad 20 nowych użytkowników....

Edytowano przez MAT912

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidkram    20

@proszyniak po prostu uczestnicy konkursu ruszyli z impetem do walki o farmtrac-a nie miej im tego za złe ;) . Bierz po uwagę że, ci co zdobyli ponad 100 punktów w dwa dni mogli wyprzedzić system AF tak że ten za nimi już nie nadąża :o

Edytowano przez dawidkram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Ania_L wyprzedziła system i dostała punkty zanim zdążyliście to ogłosić ...

 

Ciekawe skąd miała "cynk" , a może to multikonto kogoś "równiejszego z równych" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

A ja wam proponuje zrobic teraz zaklady specjalne i typowac kto wygra ten konkurs.

 

Dla zwyciezcy nagroda w postaci pochwaly publicznej na forum AF :D


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZYMANOX    480

Gorzej jak ktoś wyprzedzi system i wygra traktor przed rozstrzygnięciem... A w jaki sposób modzi znajda te multi ,podejrzewam że w tym systemie jest możliwe ukrycie multi a modzi go nie znajdą... :P A i jeszcze jedno pytanie co do wieku trzeba mieć 18 lat ale od początku konkursu czy w chwili zakończenia konkursu ?

Edytowano przez SZYMANOX



Księga życzeń i zażaleń na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

podstawowy sposób to porównanie adresu ip używanego do rejestracji konta.

Mamy taki mechanizm który pozwala pokazać wszystkie konta założone z jednego adresu IP. Nawet jak ktoś ma zmienne ip to widać ze blisko siebie czasowo zakłada konto, widzimy tez adresy email.

Jak ktoś ma takie samo ip i do tego raz zakłada konto z mailem stefan@agrofoto.pl a za chwile stefan2@agrofoto.pl to dla nas oczywistym jest ze to mulitkonto


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorak    2

Jacku nie znam zasad konkursu i w nim nie uczestniczę ale temat sledze z uwagi że posiadam maszynę o jaką jest gra. Chcę się tylko odnieść do Twoich ostatnich wyjaśnień. Chyba sam nie wierzysz w to co napisałeś bo:

- mogę mieć 15 adresów mailowych które różnią się nazwą o więcej niż jedną literką czy cyfrą,

- konto mogę założyć z domu, pracy, szkoły, od sąsiada ... możliwości jest wiele

Tłumaczenie że widzicie że ktoś blisko siebie czasowo zakłada konto tez jest nie na miejscu bo gdzie ma zakładać konto ? w przeciągu miesiąca w miejscowościach oddalonych od siebie o 200 kilometrów ? Zwerbowałem 10 kolegów i wszyscy zakładają konto u mnie w domu, wieczorkiem przy piwku i wszyscy z jednego MOJEGO ip.

Sorki ale podchodzę do tego jako informatyk i nie przyjmuję takich wyjaśnień bo sa po prostu błędne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

pełna zgoda, zakładacie sobie w domu ale wszyscy twoi koledzy mają maila stefan@agrofoto.pl stefan2@agrofoto.pl stefan3@agrofoto.pl?

mi nie chodzi o jeden element powtarzający się ale o co najmniej 2.

Chyba nie powiesz ze konta załozone w 15 min z jednego ip i z mailem różniącym się 1 czy dwoma literkami to nie są multi


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelwlosty    6

Wystarczy że ktoś np jest na studiach w akademiku ogłosi ze jest sprawa i do tego skrzynka przysłowiowej "wódki" to żaden problem mieć nawet by by było mieć 30 nowych urzytkowników ale czy to o to chodzi ?


Sprzedam oponę do beczkowozu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ffox    0

Na każdą technikę znajdzie się inna. Można skorzystać z generatora mail na 10 minut. Gwarantuję, że w nazwie się nic nie powtórzy. Poza tym można przejść przez serwery proxy i już mam inny adres ip. To nie jest żaden problem. Chodzi tylko o to, że cały ten konkurs został przygotowany bardzo chaotycznie, bez znajomości technologii internetowych. Moim zdaniem lepsze byłoby zwykłe losowanie np. na wysłanego sms-a. Zasady dużo prostsze i jednolite. Przez ten konkurs dużo w oczach użytkowników traci zarówno Agrofoto, jak i Farmtrac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

macie racje, jeden szykuje zabezpieczenie 5 je łamie, stad chcieliśmy aby było jak najprościej.

Konkurs trwa przez rok stad zakładanie kilku kont i praca na kilku równoległe tylko rozmienia na drobne dorobek punktowy.

Tutaj kolega sugeruje smsy, jasne jest to kolejne miejsce do zabawy, znam takich co w walce o duże nagrody kupowali po 10-15 kart sim i pakowali w to tysiące złotych.

Nasz konkurs jest prosty w zasadach, tak aby jak najwięcej osób mogło w nim uczestniczyć, aby każdy rolnik czy też pasjonat agro fotografii mógł wygrać traktor.


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelAF    5

. Moim zdaniem lepsze byłoby zwykłe losowanie np. na wysłanego sms-a. Zasady dużo prostsze i jednolite.

 

@ffox Oczywiście, że łatwiej byłoby zrobić losowanie, łatwiej zarówno dla Agrofoto jak również dla uczestników. Leżę na kanapie do góry brzuchem, wysyłam sms o treści "Farmtrac", maszyna losująca jest pusta i następuje zwolnienie blokady, bang mam ciągnik. Przecież nie o to chodzi, żeby ciągnik trafił do przypadkowej osoby. Chodzi o to, żeby zwycięzca udowodnił, że jest zaangażowany w życie portalu i pokazał że zależy mu na tej nagrodzie. Proste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorak    2

o choćby tak jak napisał pawel z tym akademikiem. Ja nie neguję zasad bo jako organizator układacie je sami tylko chce pokazać pewne luki jak i nieścisłości.

Wróce jeszcze do tych kolegów przy piwku wieczorem. Moi koledzy są nieobeznani w internecie i nie mają założonej poczty ale chcą śledzić AF i przy okazji zagłosować na któregoś użytkowniak w konkursie. Zakładam po kolei:

- pierwszy kolega rolnik1@gmail.com z kontem na AF "trutututu1"

- drugi kolega rolnik2@gmail.com z kontem na AF "trutututu2"

i tak do wyczerpania kolegów. Nie ma podstaw do tego aby uznać te konta za multi mimo iż są założone w przeciągu jednej godziny z tego samego IP. To jest czysta teoria ale kto mi powie że tak nie może być w rzeczywistości ? Każdy system można obejść.

A tak na marginesie to nie wiem kto wpadł na pomysł takiego konkursu ale jeśli osoby w Farmtracu to mają łebskich ludzi od reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelwlosty    6

No i nie żyjemy w 19 wieku każdy prawie ma komputer w domu jak i konto na poczcie 4 konta u wujka 5, u cioci 4 u brata i już jest? haha


Sprzedam oponę do beczkowozu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883

czy ktoś z Was ma także problem z wysłaniem zgłoszenia po wypełnieniu krzyżówki (pojawia sie komunikat "Zgłoszenie przyjęto już wcześniej")?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tompil    3968

Oznacza to, że pewnie wypełniłeś już wcześniej krzyżówkę i chcesz kolejny raz zatwierdzić rozwiązanie. Dostał ktoś z Was punkty za tą krzyżówkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883

Krzyżówki wcześniej nie było (przynajmniej nic mi o tym nie było wiadomo). Wypełniona była dopiero jako zadanie konkursowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tompil    3968

Tak, ale wypełniłeś ją 2 razy jako zadanie konkursowe. Ja wypełniłem 1 raz i nie dostałem punktów, więc wypełniłem 2 raz i pokazał się komunikat: Zgłoszenie przyjęto już wcześniej. Więc punkty będą pewnie po zakończeniu zadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883

myslisz sie kolego, mam ten problem cały czas, nawet przy pierwszym wypełnieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tompil    3968

Pytanie do Yacentego odnośnie poprzedniego zadania konkursowego.

Czy punkty za wypełnienie krzyżówki były uzyskiwane zaraz po jej wypełnieniu, czy jeszcze będą dodawane, czy to w ogóle nie funkcjonuje?

Wypełniłem krzyżówkę zaraz po jej zamieszczeniu, podałem dane osobowe, pokazał się jakiś komunikat, że zgłoszenie zostało przyjęte i na tym się skończyło. No to wypełniłem jeszcze raz, ale pokazał się komunikat, że zgłoszenie zostało przyjęte już wcześniej, więc stwierdziłem, że punkty będą na koniec miesiąca i dalej ich nie ma.

 

Inna sprawa to ilość punktów za dodawanie zdjęć. W poprzednim zadaniu napisaliście:

"Jednocześnie przypominamy, że dodatkowe punkty w konkursie można zdobywać polecając AgroFoto.pl swoim znajomym lub dodając zdjęcia w galerii konkursowej. Za każdą osobę, która dzięki Waszemu poleceniu dołączy do AgroFoto.pl i za każde dodane zdjęcie otrzymacie 5 punktów."

A ile punktów otrzymujemy w rzeczywistości? Oczywiście 1 pkt.

 

Mogę grzecznie prosić o wyjaśnienie tych rozbieżności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883

Pewnie się nie dowiemy nic o naszych problemach, tak jak nie dowiemy się też dlaczego, wbrew regulaminowi, w konkursie biorą udział osoby niepełnoletnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erni16pl    1

Dziwnie przebiega ten konkurs. Na samym początku problemy z działaniem konkursu, potem problemy przy polecaniu znajomych, dodatkowo teraz jak dodawałem ostatnio zdjęcia to miałem dostać 5pkt a dostałem tylko po 1pkt za zdjęcie. Rozwiązałem krzyżówkę i punktów nie widać, ani nie słychać. Bardzo dużo widzę też niestosowania się do regulaminów tak jak pisał użytkownik wyżej. Czy inni użytkownicy tak mają? I czy ktoś się zainteresuje naprawą problemów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez krzychu1271
      Bardzo proszę o opinię użykowników tych ciągników, szczególnie intetesuje mnie opinia o silniku, jest to ford 76 KM. Zastanawiam się nad zakupem tego modelu, jakie są różnice w użytkowaniu między 675 z silnikiem perkinsa. Zauważyłem, że 680 robiony jest na napędzie z 690, więc ma lepsze parametry, chociażby obroty wom 540E a jednocześnie jest tańszy od 675. Gdzie więc jest haczyk.
    • Przez huard
      Witam mam taki mały problem a dokładnie w farmtraca 555dt ubywa mi oleju w zbiorniku od wspomagania niby nie ma żadnego wycieku ale oleju ubywa co to może być za przyczyną?
    • Przez Patroko3491
      Autorska przeróbka kabiny od C-360. Co myślicie o takim zestawieniu?



    • Przez Hydrant0793
      Dzień dobry mam problem z odpaleniem farmtraca  680 dtn po przekręceniu kluczyka słychać tylko cykanie w rozruszniku  a nie ciągnie i panel cały gasnie . Przejrzałem już klemy ,masę ,aku naladowane . Wie wiem w czym problem może jakiś przekaźnik od odpalania siadł. Dodam,że na krótko da się go odpalić więc rozrusznik dobry
    • Przez Janeczko
      Mam problem tzn wyciek oleju z mechanizmu regulacji prędkości opuszczania plecaka, ten mechanizm pod siedzeniem od którego idą dwa pokrętła i przymocowany jest na dwie 13 do reszty plecaka. Może ktoś to rozbierał już ? Dzwoniłem do Mrągowa i ponoć jest tam symeringi ale oprócz tego że nietypowy to więcej nie są wstanie udzielić informacji a nie uśmiecha mi się unieruchomić ciągnik w tym momencie. Wiecie jaki może tam idzie ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj