pawlus224

Farmtrac konkurs

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pawlus224    2624

Co sądzicie o tym konkursie ?

 

Mnie osobiście to zdziwiło , po nie przyjemnej obsłudze klienta przez Farmtrac Mrągowo nie przypuszczałbym ,że zależy im na takiej promocji ;)

 

Czy ktoś znalazł formularz który trzeba wypełnić ? Ja nie umiem tego znaleźć ...

 

Z góry zapowiadam, że zgodnie z taryfikatorem osoby dodające do galerii zdjęcia bez praw autorskich będą banowane na 30 dni. Daniel

Edytowano przez danielhaker
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidkram    20

Lepiej zamiast konkursów i intensywnego promowania się gdzie popadnie farmtrac bierze się za poprawienie jakość produkcji głównie elementów z jakich składają te ciągniki, warunki gwarancji niech będą bardziej przejrzyste a serwis tańszy... niedawno miałem przegląd i okazało się że koszty eksploatacji nie takie niskie jak się chwalą-bo zależą od warunków jakie narzuci ci diler od którego kupiłeś ciągnik a właściwie to od jego marży i wtedy koszty przeglądów mocno się różnią od tych co podają na swojej stronie.

 

Edit: Formularzu nie szukaj już go wypełniłeś-jesteś zalogowanym użytkownikiem AF :P

Edytowano przez dawidkram
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault9514    54

Moim zdaniem jest to trochę nie sprawiedliwe, ponieważ największe szanse mają już na początku posiadacze ciągnika marki Farmtrac... w pierwszym zadaniu trzeba dodać 5 zdjęć z ciągnika Farmtrac. Ciekawe z skąd im wezmę zdjęcia ciągnika jak akurat tej marki nie posiadam, jak wiele innych użytkowników mam kopiować czyjeś bez pozwolenia?? w regulaminie pisze że nawet jak ktoś wygra trzeba zapłacić 10% podatku czyli ok. 12tyś ale to już by nie był taki problem. Ciekawe jakie będą następne zadania?.... :mellow: Moim zdaniem szanse powinny być po równe np. jakieś pytania o wiedzy agrofoto czy coś w tym stylu :)

Pamiętajcie że jak sobie nie zarobicie i nie kupicie ciągnika to i nie wygracie.... tutaj pewnie wygra, ale jakiś znajomy organizatora :unsure:

  • Like 2

ZETOR Team !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Macie absolutną rację .

 

Mnie najbardziej razi przepis ,że z drugiego etapu zwycięzcę wybiorą inni użytkownicy AF , jak znam życie to będzie jedna wielka chamska akcja "zagłosuj na mnie" , "oddaj na mnie swój głos" prowadzona albo przez PW , albo inne środki łączności , a wygra ktoś kto wysępi głosy ...

 

 

Co do zdjęć , to rzeczywiście jeśli nie masz na podwórku ciągnika tej marki to musisz kombinować , i albo jechać do znajomego , albo naa targach coś pstrykać . Nie jest też sprecyzowane czy to ma być jeden ciągnik czy może być kilka , ani co jest punktowane za takie zdjęcia (styl , jakość , edycja ) .

Edytowano przez pawlus224
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek1693    44

Wg mnie konkurs jest niesprawiedliwy... Np. Ja nie mam możliwości zrobienia zdjęcia takiemu ciągnikowi bo po prostu w mojej okolicy nikt nie posiada Farmtracka i już jestem przegrany na wstępie...

  • Like 1

Zetor Power !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dex1988    7

A ja mam pytanie, gdzie mam podać dane do konkursu, w regulaminie w punkcie 14 pisze:

 

"Obowiązkowo należy podać dane odnoszące się do następujących pól w formularzu: Email, Potwierdzenie adresu E-mail, Hasło, Potwierdzenie hasła, Płeć, Imię, Nazwisko, Data urodzenia, Nazwa ulicy, Numer domu, Miejscowość, Kod pocztowy, Telefon komórkowy."

 

I jak podam te dane to czy przypadkiem wszyscy zalogowani na forum nie będą mieli do nich dostępu?

 

Co do zdjęć farmtracka to jedynym wyjściem w mojej sytuacji jest jechać do najbliższego dilera (60km) i pstryknąć kilka zdjęć.

 

Jeszcze jedno, dlaczego w punkcie 26 pisze, że trzeba wpłacić 10% wartości nagrody na konto (agrofoto.pl), a nie do Urzędu Skarbowego.

Edytowano przez dex1988

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesio    10

Albo czegoś nie wiem, ale "prace" do konkursu trzeba było przesłać do 10 grudnia, jeśli się mylę może mnie ktoś oświeci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razor275    279

Fotki przesyłacie do końca marca, później będzie inne zadanie do wykonania.

Co do formularza to wypełniłeś go rejestrując się na forum, możesz go też uzupełnić w w panelu klienta, danych tych nikt nie widzi oprócz administratora.


Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel1142    2

 

Mnie najbardziej razi przepis ,że z drugiego etapu zwycięzcę wybiorą inni użytkownicy AF , jak znam życie to będzie jedna wielka chamska akcja "zagłosuj na mnie" , "oddaj na mnie swój głos" prowadzona albo przez PW , albo inne środki łączności , a wygra ktoś kto wysępi głosy ...

 

 

Zgadzam sie z toba w 100%. Niestety tak bedzie i ci co mają wielu znajomych na Agro Foto będą górowac. Przeczytałem ogólnie teraz cały regulamin i mam duże watpliwosci co do tego konkursu -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Nie tyle znajomych , co są na tyle bezczelni i namawiają do głosowania na swoją lub czyjąś fotkę . Myślę ,że to za poważna sprawa by tak było i w przypadku gry o ciągnik , więc coś "góra" powinna zrobić by to nie miało miejsca .

 

Co do formularza , to za czasów gdy Ja rejestrowałem się na AF (5 lat temu) to nie było pól "numer telefonu" , "adres" , no chyba ,że pamięć mnie zawodzi .

 

Na "Agrotech Kielce" można było wypełnić taki "papierowy" formularz , pytałem tej ładnej pani czy musowo go wypełniać jeśli jest się już zalogowanym na AF , powiedziała ,że tak :o

 

...więc coś tu nie gra bo albo powinny wystarczyć informacje udostępniane przy rejestracji (ewentualnie powinna być możliwość ich aktualizacji i uzupełnienia) a nie było potrzeby wypełniania formularza papierowego , albo wszyscy zainteresowani powinni wypełnić (i mieć do tego dostęp bo wiadomo ,że nie każdy specjalnie pojedzie na targi) formularz papierowy lub opracowany formularz elektroniczny którego brak , mimo ,że w regulaminie o jakimś formularzu jest mowa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZYMANOX    480

W pełni popieram wypowiedzi Renault9514 i pawlus224. Zadania powinny być takie które każdy ma możliwość wykonać. Pierwsze zadanie wszystko fajnie ale skąd ja wezmę 5 zdjęć farmtrac-a ? Ja nie widziałem ani nie słyszałem nigdy na terenie powiatu żadnego ciągnika tej marki.Poza tym znając życie ,to nikt nie da mi zrobić zdjęcia jak dowie się że to do konkursu[tak tak żyjemy w Polsce}. No dobra mogę jechać do dealera ,ale jaka wartość mają zdjęcia z placu w porównaniu ze zdjęciami zrobionych w polu podczas pracy w słoneczny dzień ? Bo podejrzewam że zdjęcia będą oceniane pod względem ''ładności'' i trafią do folderów producenta.[No bo jakiś zysk z tego konkursu muszą mieć, poza tym to wynika z regulaminu jak dobrze rozumiem].

Jestem ciekaw następnego zadania.....Może nakręcić film z pracy?Tyle ze wtedy odpadnie następne x osób bo raczej filmu u deadera nie nakręci ani na targach ..

Poza tym mam wątpliwości co do II etapu.Każdy kto jest na Agrofoto jakiś czas i obserwuje konkursy chyba wie co mam na myśli. Niestety na Agrofoto jest coś takiego że wygrywa ten kto ma najwięcej znajomych pomijam chamskie zachowania o których pisał pawlus ;) . Co do regulaminu to tylu wykropkowanych miejsc jeszcze dawno nie widziałem w regulaminie. Pomijając znaki zapytania których tam nie powinno być ,bo kto ma wiedzieć jak nie organizator ?

Edytowano przez SZYMANOX



Księga życzeń i zażaleń na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dex1988    7

Co do zdjęć, to pojadę 60km (w jedną stronę) do dilera i je zrobię (pewnie będą to najdroższe zdjęcia).

Co do namawiania na głosowanie, to i ja miałem jeden taki przypadek, bodajże na fotkę tygodnia.

 

Jeśli chodzi o regulamin, to zaciekawiły mnie dwa punkty:

25. Z którego wynika że trzeba zapłacić podatek dochodowy 12% - 12.475zł

26. Nagroda zostanie wydana po wpłaceniu zryczałtowanego podatku dochodowego w wysokości 10% wartości nagrody na konto …........ (agrofoto.pl) .

 

Może się mylę, ale z regulaminu wynika, że trzeba zapłacić 2x 10%, czyli 24.950zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asharot    446

Skąd ja mam wziąść zdjęcia z Farmtraciem jak u nas w promieniu 20km takich nie ma.

Lepiej jak by zrobili konkurs z C-360 :)


Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ffox    0

Obawiam się, że Farmtrac będzie miał przez cały rok darmową promocję wśród użytkowników Agrofoto, a zwycięzca jest już wyłoniony. Za dużo niejasności w tym regulaminie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
st220    20

Co do zdjęć, to pojadę 60km (w jedną stronę) do dilera i je zrobię (pewnie będą to najdroższe zdjęcia).

Co do namawiania na głosowanie, to i ja miałem jeden taki przypadek, bodajże na fotkę tygodnia.

 

Jeśli chodzi o regulamin, to zaciekawiły mnie dwa punkty:

25. Z którego wynika że trzeba zapłacić podatek dochodowy 12% - 12.475zł

26. Nagroda zostanie wydana po wpłaceniu zryczałtowanego podatku dochodowego w wysokości 10% wartości nagrody na konto …........ (agrofoto.pl) .

 

Może się mylę, ale z regulaminu wynika, że trzeba zapłacić 2x 10%, czyli 24.950zł.

 

Źle zrozumiałeś, pkt 25 to podatek dochodowy od ceny brutto czyli 10% i należy go wpłacić na konto agrofoto bo pewnie AF zobowiązało się ten podatek zapłacić do US jako współorganizator konkursu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur10021    36

Szkoda słów na ten konkurs, już na samym początku selekcja na maksa ;/ u mnie w promieniu 30km nikt takich ciągników nie ma i gdzie ja niby uchwycę 5 zdjęć z Farmtrackiem w roli głównej ? kicha jednym słowem :( Na moje zwycięży i tak ten kto już ma taki ciągnik.

Edytowano przez artur10021

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pacio68    0

Ludzie! To nie jest konkurs o długopis tylko CIĄGNIK o wartości 120.000 zł, więc myślę że i odpowiednio trzeba się postarać, jechać zrobić fotki itd. No to jest chyba oczywiste, że nie będzie łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidkram    20

Skąd wiesz że ten ciągnik jest wart 120 tys? Czy w regulaminie podano jaka to jest wersja 675DT a może nagrodą jest taka wersja rops

 

http://www.google.pl...39&tx=145&ty=50

 

Wiem, że powinienem siedzieć cicho(i pewnie zamilknę ale o tym zaraz) bo wychodzę na najgorszego szukacza problemów w tym dziale ale mam kilka swoich spostrzeżeń:

 

1.Opis konkursu

 

 

Ciągnik ten zyskał uznanie wśród tak wielu polskich rolników w 2011 roku, że udało się mu zdobyć prestiżowy tytuł "Maszyny Rolniczej Roku".

 

Jaki wpływ rolnicy mieli na przyznanie nagrody temu ciągnikowi poczytajcie u żródła na stronie Farmtac

 

http://farmtrac.pl/pol/texts/view/4

 

Seria 7100Dt też dostała „Puchar Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi” chociaż jest o niej

wiele złych opinii ciekawe jaki wpływ mieli rolnicy na przyznanie jej tego pucharu.

 

2.Regulamin konkursu

 

 

 

Nagroda

 

postanowienia dodatkowe.

 

23. Nagroda, która nie została odebrana przez Zwycięzcę konkursu zgodnie z Regulaminem pozostaje

własnością Agrofoto.pl

 

 

25. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za niemożliwość odebrania

przez Zwycięzcę

Nagrody z przyczyn od niego niezależnych, w tym w szczególności Organizatorzy nie odpowiadają za:

 

a/ niewłaściwe wypełnienie warunków określonych w Regulaminie przez Uczestnika;

 

b/ podanie błędnych Danych, ani za zmianę tych Danych przed

odbiorem Nagrody i związane z tym

trudności lub niemożliwość kontaktu lub identyfikacji Zwycięzcy;

 

 

 

3. Narzekacie że nie możecie brać udziału w konkursie a ja uważam że organizator konkursu powinien zostać odznaczony za to że narzucił takie

warunki i już na początki jest selekcja gdyby wszystkie 10 zadań można było wykonywać równolegle przez cały rok to ludzie którzy są potwornie naiwni mogli by kupować farmtrac-i w ciągu całego tego roku tak aby móc wziąć w nim udział i wykonywać podane w konkursie zadania. W ten sposób nabijali by kasę Farmtac-owi a nie o to przecież chodzi organizatorom i samej firmie Farmtac prawda?

 

4. A teraz ja powinienem zostać odznaczony banem :lol: zajrzyjcie na stronę konkursu marzec się jeszcze nie skończył zadanie nie zostało ocenione a już mamy zwyciężczynię 1 etapu która nawet nie bierze w nim udziału bo nie ma w swojej galerii ani jednego zdjęcia :)

a uczestnicy powinni mieć jak sądzę-zajrzyjcie do swoich galerii uczestnicy czy są tam zdjęcia zgłoszone do konkursu?

 

Farmtrac rzucił gnata i rozpoczął w ten sposób na forum igrzyska ale jeśli sądzicie(uczestnicy) że w konkursie w którym od początku dzieją się takie rzeczy cokolwiek(dobrego) ugracie to jesteście po prostu życiowo naiwni ale i tak życzę wam powodzenia. Niech zwycięży najlepszy.

post-47646-0-46362300-1363285376_thumb.jpg

post-47646-0-76243500-1363285386_thumb.jpg

post-47646-0-41161000-1363285811_thumb.jpg

Edytowano przez dawidkram
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Obawiam się, że Farmtrac będzie miał przez cały rok darmową promocję wśród użytkowników Agrofoto, a zwycięzca jest już wyłoniony. Za dużo niejasności w tym regulaminie...

 

 

Mi tez tak sie wydaje ze zwyciezca juz jest, moze jest juz na AF,moze ma sie tylko zarejestrowac. :rolleyes: na agrofoto i wstawic jakies foto famtraca i tyle.

 

Nikt tak w ciemno nie bedzie dawal ciagnika wartego 100tys dla byle jakiegos usera co jest zarejestrowany na AF. :D

 

Z tym regulaminem sa takie same niejasnosci co z katastrofa smolenska. :rolleyes:

Edytowano przez banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel1142    2

Skąd wiesz że ten ciągnik jest wart 120 tys? Czy w regulaminie podano jaka to jest wersja 675DT a może nagrodą jest taka wersja rops

 

http://www.google.pl...39&tx=145&ty=50

 

Wiem, że powinienem siedzieć cicho(i pewnie zamilknę ale o tym zaraz) bo wychodzę na najgorszego szukacza problemów w tym dziale ale mam kilka swoich spostrzeżeń:

 

1.Opis konkursu

 

 

 

 

Jaki wpływ rolnicy mieli na przyznanie nagrody temu ciągnikowi poczytajcie u żródła na stronie Farmtac

 

http://farmtrac.pl/pol/texts/view/4

 

Seria 7100Dt też dostała „Puchar Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi” chociaż jest o niej

wiele złych opinii ciekawe jaki wpływ mieli rolnicy na przyznanie jej tego pucharu.

 

2.Regulamin konkursu

 

 

 

 

 

 

 

3. Narzekacie że nie możecie brać udziału w konkursie a ja uważam że organizator konkursu powinien zostać odznaczony za to że narzucił takie

warunki i już na początki jest selekcja gdyby wszystkie 10 zadań można było wykonywać równolegle przez cały rok to ludzie którzy są potwornie naiwni mogli by kupować farmtrac-i w ciągu całego tego roku tak aby móc wziąć w nim udział i wykonywać podane w konkursie zadania. W ten sposób nabijali by kasę Farmtac-owi a nie o to przecież chodzi organizatorom i samej firmie Farmtac prawda?

 

4. A teraz ja powinienem zostać odznaczony banem :lol: zajrzyjcie na stronę konkursu marzec się jeszcze nie skończył zadanie nie zostało ocenione a już mamy zwyciężczynię 1 etapu która nawet nie bierze w nim udziału bo nie ma w swojej galerii ani jednego zdjęcia :)

a uczestnicy powinni mieć jak sądzę-zajrzyjcie do swoich galerii uczestnicy czy są tam zdjęcia zgłoszone do konkursu?

 

Farmtrac rzucił gnata i rozpoczął w ten sposób na forum igrzyska ale jeśli sądzicie(uczestnicy) że w konkursie w którym od początku dzieją się takie rzeczy cokolwiek(dobrego) ugracie to jesteście po prostu życiowo naiwni ale i tak życzę wam powodzenia. Niech zwycięży najlepszy.

Przekonałes mnie tymi zrzutami ekranu. Rezygnuje z tego "konkursu" i zycze powodzenia innym uczestnikom. Jeden Farmcio mi wystarczy :/

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault9514    54

właśnie ludzie nie nabierajcie się na taki konkurs, jak piszą inni zwycięzca już na pewno jest a wy sobie aby nadzieje robicie, że wygracie. Tak jak napisał dawidkram już jakaś Ania jest na liście mimo że nie dodała zdjęcia ma już 5 punktów, a zarejestrowała się dopiero miesiąc temu, to już było zaplanowane, moim zdaniem to jest już wiadome kto wygra, a z ludzi robią aby głupich. Jeszcze jak to by była jakaś mniej warta maszyna do uprawy ziemi czy coś takiego to by było bardziej wiarygodne że ktoś wygra. no ale nie którzy twierdzą, że mogą wygrać...... także powodzenia życzę ;)

Edytowano przez Renault9514
  • Like 2

ZETOR Team !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

zrobcie WETO temu konkursowi i nie bierzcie udzialu. :rolleyes: Ciekawe kto wygra czy nowo zarejestrowani czy starsi uzytkownicy. :D


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidkram    20

Świetnie od 19:30 mój post nie został poddany moderacji, pojawiły się pod nim komentarze zauważyłem że niektórzy są kumaci i pobrali zrzuty które załadowałem na forum wiadomo o co chodzi :) teraz można je publikować na forum dowolną ilość razy.

 

Gdy pisałem swoje pierwsze nieśmiałe posty na tym forum nie sądziłem że wszystko się tak potoczy. Sam podejmowałem decyzję o zakupie mojego ft której teraz żałuję w dużej mierze opierając się na opiniach które tu znalazłem. Chciałem przekonać tak wielu ludzi jak tylko się da że ta firma nie jest wiarygodna a jej ciągniki nie są takie cacy i proste jak się o nich mówi. Ale nawet nie marzyłem że dostanę taką szansę.

 

Losie dzięki ci że po tym jak diler farmtaca potraktował mnie jak szmaciarza a spece od obsługi klienta pomogli mu w tym mogę na największym forum rolniczym w Polsce wrzucić wielki kamień w tryby ogromnej akcji marketingowej FT i zrobić z HITU sezonu KIT . Niech ten kamień zostanie tam już do końca konkursu i rozmieli te tryby na drobne-oby nie był ostatni!

 

A na deser B)

 

http://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/419171-farmtrac/page__total__12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez krzychu1271
      Bardzo proszę o opinię użykowników tych ciągników, szczególnie intetesuje mnie opinia o silniku, jest to ford 76 KM. Zastanawiam się nad zakupem tego modelu, jakie są różnice w użytkowaniu między 675 z silnikiem perkinsa. Zauważyłem, że 680 robiony jest na napędzie z 690, więc ma lepsze parametry, chociażby obroty wom 540E a jednocześnie jest tańszy od 675. Gdzie więc jest haczyk.
    • Przez huard
      Witam mam taki mały problem a dokładnie w farmtraca 555dt ubywa mi oleju w zbiorniku od wspomagania niby nie ma żadnego wycieku ale oleju ubywa co to może być za przyczyną?
    • Przez Patroko3491
      Autorska przeróbka kabiny od C-360. Co myślicie o takim zestawieniu?



    • Przez Hydrant0793
      Dzień dobry mam problem z odpaleniem farmtraca  680 dtn po przekręceniu kluczyka słychać tylko cykanie w rozruszniku  a nie ciągnie i panel cały gasnie . Przejrzałem już klemy ,masę ,aku naladowane . Wie wiem w czym problem może jakiś przekaźnik od odpalania siadł. Dodam,że na krótko da się go odpalić więc rozrusznik dobry
    • Przez Janeczko
      Mam problem tzn wyciek oleju z mechanizmu regulacji prędkości opuszczania plecaka, ten mechanizm pod siedzeniem od którego idą dwa pokrętła i przymocowany jest na dwie 13 do reszty plecaka. Może ktoś to rozbierał już ? Dzwoniłem do Mrągowa i ponoć jest tam symeringi ale oprócz tego że nietypowy to więcej nie są wstanie udzielić informacji a nie uśmiecha mi się unieruchomić ciągnik w tym momencie. Wiecie jaki może tam idzie ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj