Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
grego

żmijka do zboża bez silnika

Polecane posty

grego    218

Witam

Wie ktoś gdzie można kupić żmijke do zboża bez silnika. Ci więksi producenci tak nie sprzedadzą, jestem z opolskiego. Chyba że ktoś ma na zbyciu używaną 6m

a i mam jeszcze jedno pytanie czym się różni konstrukcyjnie przenosnik pionowy (sam ślimak i rura) od ukośnego? i czy można do pionowego wykorzystać taki zwykły?

Edytowano przez grego

tomek73    186

Praktycznie wszędzie kupisz bez silnika. Dozamech Odolanów robi żmijki pionowe, i jak kupowałem to twierdzili że przedłużki są takie sama jak w zwykłych żmijkach.Czyli nic się nie różni.

grego    218

Praktycznie wszędzie kupisz bez silnika. Dozamech Odolanów robi żmijki pionowe, i jak kupowałem to twierdzili że przedłużki są takie sama jak w zwykłych żmijkach.Czyli nic się nie różni.

w konkurencji w Odolanowie nie sprzedadzą.. A jak Ci się sprawuje ten Dozamech? Ciekawi mnie sposób łączenie elemantów na te klamry, jest to sztywne? Mam u siebie jakiś zachodni na opaske ale ona me ze 40 cm długości i wszystko jest sztywne a tu jest taka krótka, nie ma z tym problemu?

Wiadomość z agroFakt.pl

tomek73    186

Żmijkę mam na śruby skręcaną, dmuchawa jest na obejmy, super sprawa.

grego    218

acha, bo oni te pionowe robią skręcane na śruby, a te normalne (pod kątem) czerpane albo z koszem są na jakięś klamry. W dmuchawie to pewno problemu nie ma ale jak będzie żmijka na 6-8 metrów i jeszcze bez podpórki na środku to czy takie połączenie będzie odpowiednio sztywne

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować