Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
CrEAtivE82

Pronar 1025 a skrzynia biegów w praktyce?? jak to jest w praktyce

Polecane posty

PABLO555    12

Ja bym oddał pompę wtryskową do ustawienia i to powinno problem rozwiązać. pozdrawiam

kiler    10

andrzej-or@ mieliśmy podobnie w rasinie. Rozebraliśmy ile sie dało a w końcu zyszlo ze w jednym weżyku paliwowym był jakis paproch i blokowało dopływ paliwa. Wszystko było dobrze palił fajnie ale juz przy robocie nie miał mocy i strasznie sie dusił. Zobacz jak tam u CIebie z przewodami może to ten sam problem

gaga195    20

jak chcesz się raz a dobrze pozbyć tego problemu:

Układ paliwowy do wykręcenia i przedmuchania.

pompa do regeneracji

koncówki wtrysku do wymiany.

dodatkowo zobaczy czy w dolocie nie masz oleju i czy wirnik nie jest luźny na turbinie

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Seweryn
      Wiecie cokolwiek na temat tych ciągników? Najbardziej interesuje mnie moc, wyposażenie i cena.
    • Przez Silver
      który lepszy by był w gospodarstwie 35 ha z maszynami do c 360 (pług bym sobie dokupił), jaka jest różnica w spalaniu w lekkich pracach i czy jest jakaś regóła który bardziej awaryjny, dodatkowo chciał bym wozić nim drzewo z lasu i z prasą zwijającą pracować, więc jakie spalanie jednego i drugiego i który będzie mniej awaryjny?
    • Przez Pronar82a
      Jak mam przestawić zawór od butli ciśnieniowej w Pronarze 82A i gdzie on się znajduje, tak żeby mi lepiej przyczepy hamowały i żeby pierwsze przyczepy zaczęły hamować anie ciągnik.
    • Przez ursus914
      Temat założony na prośbe wuja, mianowicie gdy ciągnik stoi (niejest odpalany) dłużej niż dobe to z przewodów paliwowych zchodzi paliwo,i niemożna go odpalić, żeby odpalić trzeba podpompować ręczną pompką. Sprawa ta ma miejsce od nowości, instrukcja o takim czymś niepisze , próby zakładania zaworka zwrotnego nic niedały, dodam że układ jest szczelny. Ten egzemplaż jest jednym z pierwszych 10 szt. Może ktoś spodkał się u siebie z tym problemem lub wie co z tym zrobić . Za wszelkie porady z góry dzięki
    • Przez Pronarek82a
      Chce zalożyc do swego Pronara wiekszą pompe olejową! I chcę sie dowiedźiec ile kosztuje? Może ktoś u siebie założyl?