Zaloguj się, aby obserwować  
mawrik83

Ładowacz John Deere

Polecane posty

mawrik83    0

Zastanawiam się nad zakupem ładowacza czołowego do John Ddeere 5090R. Na chwilę obecną rozważam zakup John Deere 583 lub 633. Co o tych ładowaczach sądzicie? Proszę o uzasadnienie i ewentualne sugestie jeśli nie te to jaki inny (myślę też o czymś z Quicke)

I jeszcze jedno pytanko - ile płaciliście za montaż bo mój dealer johna jest mało konkretny i teraz nie był w stanie powiedzieć:) a jak zamontują to podejrzewam że mogę się zdziwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kryssr    52

mam na 5100r 633 i jak na razie nie narzekam, nie mam też zbyniego rozeznania w innych markach. Ten 583 trochę niżej podnosi, zwróć na to uwagę. Miały tez być już te nowsze ładowacze. za 633 zapłaciłem 30 netto z krokodylem1,6 łyżką 2,2 widłami do palet i chwytakiem na 2 siłownki (osprzęt z polmotu i nie wiem czy to był dobry wybór bo krokodylu z zębów zrobiła się fala dunaju :P a chwytak nie otwiera dwóch stron równocześnie, łycha i paleciak są ok)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mawrik83    0

Dzięki za odpowiedź. Gdzie kupowałeś i kiedy? (ile płaciłeś za montaż?) - mnie za taki zestaw zaśpiewali w Radomsku 38 tys netto co wydaje się ceną trochę za dużo (osprzęt z Ursusa) Jest nowa seria ładowaczy czołowych JD i najmniejszy H310 wg dealera nie da się założyć na JD 5090R - co jest dla mnie dziwne. Chyba rozejrzę się na targach w Kielcach za czymś z Quicke. Jeśli ma ktoś Quicke to prosiłbym o opinie i na co zwracać uwagą przy zakupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladowaczeMX    1

Polecam kolego MX. Do tego ciągnika model U8/U10 lub T408/T410. MX wypusćił całkowicie nowe ładowacze, nowe rozwiązania, nowe joysticki (możliwość półbiegów). Cena na pewno lepsza jak w JD a jakość, wykonanie, parametry i tak lepsze. Nie mówimy oczywiście o szybkości zaczepianiu i wczepianiu, nr 1 na świecie.

 

Zapytaj delera o MX..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Mateuszek12
      Witam pomoże ktoś może miał ktoś problem tego typu. Niekce działać mi klimatyzacja w john deere 6910s co to może być za przyczyna.
    • Przez Dominik4321
      Witam mam do wyboru dwie prasy pasowe. Jedna z nich to McHale V660 która posiada 3 pasy. Drugą z nich jest John Deere V451M która posiada 6 pasów. Proszę o wypisanie wad i zalet  tych pras i czy lepsze bele są z prasy 3 pasowej czy 6 pasowej.
    • Przez Nicik83
      Witam jak w tytule potrzebuje informacji jakie powinny być długości pasów w tej prasie.
    • Przez mrursus360
      Jak wyglada u Was proces owijania w prasach John deere 592 i pochodnych. U mnie ramię wysuwa się idzie do końca wraca się i jeszcze raz idzie do końca i wraca do ucięcia sznurka. Czy u Was też tak idzie czy ramię wysuwa się do końca i wraca do ucięcia?
    • Przez czmochu97
      Witam, ten oto kawał...... robi sobie ewidentnie z nas zarty. Temperatura zewnętrzna powyżej 20 stopni i już wali go w łeb. Aczkolwiek, podczas pracy, o ile to można nazwać pracą, przejechałem jakieś 700 metrów z agregatem i gaśnie, nie odpale, bo zapowietrzony. Delikatne psikniecie plakiem i znowu chodzi i tak później może przejade z kilometr, a może już nie. Co mu może być, dodam że rok temu pod koniec prac letnich też tak zaczął robić, ale tylko jak temperatura zeszła niżej, było okej.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj