Zaloguj się, aby obserwować  
matmixmix

mf 6150 do czego ten przycisk?

Polecane posty

wrobelek02    11

Przypadkiem to nie jest przycisk od blokady dwóch mostów, czyli automatycznego załączenia również i przedniego mostu, a jeśli wciśniesz ten obok to nadal masz zablokowane koła ale będzie ciągnął tylko na tył. Musisz patrzeć po kontrolkach. Jeśli się mylę poprawcie mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matmixmix    0

to nie od blokady, blodade sie wlacza innym. w seri 3xxx jest taki zolty przycisk bo wlaczania blokady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stas    7

To jest prawdopodobnie włącznik prądu do gniazdka elektrycznego, które jest poniżej. Podpina tam się np. przenośną lampę błyskową czy sterowanie elektryczne do podczepionych maszyn.


,, Bo ja się czuję .......... maleńki jak robak, ......... ale króla nie widzę większym od siebie. " - jak mawiał Pan Franciszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matmixmix    0

no wlasnie tez tak myslalem. ale podlaczalem komputer od opryskiwacza pod te gniazdo i czy wcisne ten start czy nie to i tak tam jest prad i komputer dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez beni226
      Witam
       
      Powiedzcie mi do czego służy ten przycisk z prawej strony siedzenia widoczny na obrazku bo u mnie jak go wciskam to nic się nie dzieje.
       
      http://www.agrofoto.pl/forum/index.php?app=core&module=attach&section=attach&attach_id=1909
    • Przez Shmit
      Witam moze ktoś mi rozjaśnić do czego służą te przyciski, szczególnie ten po prawej ?
      Mam je w swoim świeżo zakupionym JCB 155-65

    • Przez tymtus
      Witam. Potrzebowałbym siłownika dwustronnego działania długości koło 20 cm i ruchu tłoka +/- 10cm. Musi być sterowany elektronicznie 12V napięcie, ważne, żebym nie musiał podłączać do niego hydraulki, żeby miał własny zbiorniczek, albo moze być pneumatyczny, czy inny, w każdym razie z własnym zasilaniem, i sterowany elektonicznie.
    • Przez adrianochmański2
      witam jestem posiadaczem używanej ładowarki manitou 634 z 2006 r .Gdy  podczas jazdy chciałem więc wcisnąłem przycisk  i prubowałem zmienić bieg   usłyszałem zgrzyt stwierdziłem że coś jest nie tak wyłączyłem rewers a gdy chciałem znowu zmienić bieg zgrzytu już nie było stwierdziłem że pewnie przełącznik siadł więc go wyjąłem i sprawdziłem i był w pełni sprawny dodam też że podobny guzik mam na dżojstiku i on też nie działa  nie wiem w czym rzecz czy jakis przekaźnik padł  czy bezpiecznik się przepalił . Potrzebuję pomocy w zlokalizowaniu tej usterki .
    • Przez Nieznany1235
      Od jakiegoś czasu nie da się wyłączyć napędu przedniego w zetorze crystal 8045 wszesniej było wszytko dobrze co to może być? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj