toof

Wkład filtru hydrauliki MTZ

Polecane posty

toof    11

Witam

Koledzy potrzebuję wkład filtra hydrauliki do belarusa 820 z 2011 roku i chciałbym żeby ktoś podrzucił mi nazwę(symbol) zamiennika takiego filtra jeżeli jest w ogóle dostępny. Najlepiej gdyby coś takiego można było dostać z Filtrona, albo z sędziszowa, bo je właśnie najczęściej można spotkać. A i jeszcze jedno, czy hipol 6 to będzie dobry wybór do hydrauliki w tym ciągniku?

Z góry dzięki za pomoc - pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Ja tam leje HL 46 i jestem zadowolony. A superolem to w piecu można palić co najwyżej


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mani51    373

No i znowu się zacznie ten sam temat stary jak świat.

Wszystko ładnie jak się ma swoje przyczepy i nikomu nie pożycza podobnie jak inne sprzęty z hydrauliką, wtedy można wlać superol bo taki olej w ramach oszczędności lali w fabryce więc ktoś uznał, że taki jest najlepszy :P

Ale jak ktoś ma np C330 lub C360 (itp z układem hydraulicznym połączonym ze skrzynią biegów) i zamierza takim ciągnikiem na przemian z MTZtem kiprować przyczepę to już jest D U P A.

Ja leję hydrauliczny bo taki sam leję do T25 więc nie chcę już mieszać a i jak pożyczę przyczepę znajomemu czy on mi to nie ma tragedii bo on leje przekładniowy więc oleje się nie "gryzą"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUMIKO    62

Nie wiem czy było już na forum ale znalazłem stronę z foto poradnikiem wymiany oleju hydraulicznego: http://www.agrofoto.pl/multimedia/galeria/10854,439.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kamil1614
      Witam mam problem z kombajnem jd 1188 mianowicie świeci i pipiczy cały czas alarm od hydrauliki, olej dolany, wszytko działa jak należy czy wie ktoś o co chodzi? 

    • Przez Atari
      Witam,
      Czy możliwe jest zalanie hydrauliki w ładowarce kubota r420 olejem Agrol?
      Wg instrukcji powinien tam iść 5w-30.
      Pytam ze względu, że chce współdzielić osprzęt z ciągnikiem zalannym właśnie Agrolem.
    • Przez Piasek186
      Witam. Mógłby mi ktos dokladnie powiedziec lub moze ma zdjecie gdzie znajde filtr siatkowy oleju hydraulicznego w mf 3080 ? Nie znalazłem dokładnej odpowiedzi
    • Przez tomas318
      Witam wykonuje naprawy elementów hydrauliki siłowej tz. pompy rozdzielacze siłowniki itp wiecej inforamcji udziele prywatnie 
    • Przez Friedrich
      Witam,
      Chcę wymienić filtry hydrauliki w swoim aresie i mam problem z ich znalezieniem. Otóż z tego co widzę jest ich 3 - patrząc od tyłu najpierw największy (najszerszy, krótki) i następne dwa wąskie ale długie. Udało mi się znaleźć numery dwóch - 6005022974 (najszerszy) oraz 6005022975 (wąski). Pytanie brzmi, czy są to właściwe filtry do tego ciągnika (w sklepach internetowych widnieje ten model jak pasujący) oraz (co najważniejsze) czy te dwa filtry wąskie są takie same, czy do każdego idzie inny wkład?
      Z góry Dziękuję za pomoc i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj