Skocz do zawartości
helus89

opony 13.6/36 U 4512

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
helus89    8

Poniewaz wydatek na nowe opony to ponad 3 tys ;/ uzywane jak cos blisko to łyse ;/ i z tad moje pytanie. Czy na ta felge zakloadał ktos jakis zaminnik ? czy jakis inny rozmiar uzywanej opony bedzie pasował ? wydaje mi sie ze gdzies tu czytałem ale teraz nigdzie tego nie widze ;/

Ferdek07    62

możesz założyć ale tylko węższe, czy 3 tyś są chyba tańsze np. bkt za 2400zł chyba były

Wiadomość z agroFakt.pl

helus89    8

dziekuje za odp :) nizsze i wezsze nie ratuje niestety ciagnik wolniejszy a w uprawie roli zostawi spore koleiny ;/

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam ! Jaki najszerszy rozmiar opon w valtrze a 92 można było by wziąć aby mieścił się bez problemu w bruździe przy orce ? Jest dużo podmokłych łąk więc szerokie opony były by najlepsze . Mamy zamiar kupić ten traktor więc prosiłbym o szybką odpowiedź .
      Sorki jeśli podobny temat już był ale nie mam czasu szukać .
    • Przez RycerzNocy
      Chciałbym założyć felgi i opony 10/15 (takie jak są w rozrzutniku obornika) do c-360 i co muszę przerobić aby móc je założyć.
    • Przez erni
      czy u4514 to dobry wybor do tur-a?awaryjny jest przy nim?prosilbym o napisanie wad i zalet i czy warto w to sie pakowac..
      pozdrawiam erni
    • Przez hacki
      Witam,
      Obecnie spawam przyczepę jednoosiową i tak myślę nad oponami...

ile ciężaru wytrzymają 10x15,3 a ile 11,5x15,3 ?

warto dokładać parę złotych do tych większych?

jaką firmę polecacie?

przyczepa głownie do lasu czasami jakiegoś piasku, kamieni itp...
    • Przez PaweCigo
      Szukam opon do swojego esa. Mam felgi od stara i ciężko dobrać odpowiednią oponę. Myślałem o oponie 7.50-20 8PR i w sumie to nic o tej oponie nie wiem. Na jednych aukcjach piszą, że szerokość to 205, drudzy mówią inaczej... Ma ktoś informacje na temat wysokości tej opony, szerokości i czy będzie współpracowała z felgą stara? Na innej aukcji napisane jest że pasuje do obręczy 5.50Fx20.

Myślę o tej oponie http://allegro.pl/nowa-opona-7-50-20-8pr-d57-trayal-d-57-jodla-i5967744332.html

Czy ktoś może mi pomóc?