Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jacek3773    11

dzięki za zainteresowanie JacekSki nie moge otworzyć brakuje mi jakiejś wtyczki czy coś tam, Leo99 tabelka jest super , bliżej zimy wezmę się za remont

majes    4

Muszę swoją wialnię odnowić bo juz się rozsypuje. Moja to chyba jakaś samoróbka na wzór WLR05 tylko nie ma dolnego sita. Powiedzcie czy ono się przydaje? Przy remoncie pokusiłbym się o dorobienie go ale nie wiem czy warto?

JacekSki    0

Moim zdaniem dodatkowe dolne sito jest przydatne. Ma ono dużą powierzchnię i bardzo dużo połówek ("śruty") dodatkowo zostaje usunięte, a więc naprawdę warto. U mnie akurat dolne sito ma takie same oczka jak najniżej położone sito w górnym zestawieniu, a mimo to dużo jeszcze okruchów odlatuje.

Wiadomość z agroFakt.pl

majes    4

Wiecie pod jakim katem powinny byc sita w koszu sitowym? Wialnia z trzema sitami.

majes    4

Pytałem już stronę wcześniej ale nikt nie odpowiedział. Może ktoś zmierzyć kąty sit w koszu z sitami?
Czy dwa górne są poziomo do podłoża czy pod jakimś kątem? Dolne jak powinno być ustawione?

8691    1

Panowie może ktoś podać link do instrukcji bo ten wcześniejszy został usunięty a nigdzie nie mogę znależć będę wdzięczny

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się