gospodarz92

DF Agrotron K610 rewers elektrohydrauliczny

Polecane posty

gospodarz92    0

Witam. :) Mam takie pytanie.... Przed paroma dniami przyprowadziłem nowego Agrotrona K610 i podczas zmiany kierunku za pomocą rewersu elektohydraulicznego słychać przy otwartym oknie tylnym bądź też drzwiach pewien odgłos/stuk w momencie zmiany kierunku jazdy. Dodam, że rewers pracuje ogólnie raczej poprawnie, bo ładnie zatrzymuje traktor i następnie plynnie rusza...

Co myślicie o tym stuku ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel9898    101

to jest narmalne :) ja mam DF m600 i jest to samo... nie masz sie czego obawiać :) a i gratuluję nabytku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam k420 i jest to samo, pytałem się serwisanta i powiedział ze to normalne, słychać tarczki w sprzęgle wielotarczowym jak stukają o siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaschels    130

ciągnik jest nowy i dlatego, cześci się docierają. przepracuje paruset motogodzin i będzie bez tego odgłosu. Mojego gdy przyprowadziłem miał tak samo po roku i 500 mth nic nie słychać

Edytowano przez lukaschels

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gospodarz92    0

Dzięki koledzy za info, bardzo mnie tym uspokoiliście ... :)

 

Michufarmer, mój DF zakupywany był od dealera- Kunert Poladowo- koło Śmigla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korzi91    0

ja posiadam agrotron 4.70s i wczasie zmiany kierunku tez słychac taki odgłos jest to normalne i każdy tak ma. Panowie z servisu tez tak stwierdili. Ale za to w osatnich dniach znikły mi połbiegi ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek01    7

@gospodarz92 napisz tutaj albo na priv ile dałes za tego k610 i jakie wyposazenie, zalezy mi na czasie

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil2502    0

Witam, mam deutz fahra m610, mianowice zaistniał problem ze zmiana kierunku jazdy-rewersem, szarpie i gwałtowne jest przejście, druga sprawa przy zmianach biegów bez sprzęgła głośno stuka, nadmienie że ciągnik ma 400 h, podejrzewałem kalibrację siłowników sprzęgła, przyjechał serwisant i nic to nie pomogło, będe wdzieczny za jakies podpowiedzi, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidx    1

Ja mam k110 1600 mth i również mam te stuki, mechanik ale nie z serwisu mówił że spuścic olej ze skrzyni i sprawdzic czy nie ma opiłków jeśli nie ma to spokojnie jeździc. Co o tym sądzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaVsio    0

mam ten sam bląd, moj deutz fahr agrorton 90 po zakupie nie mial tego problemu wszystko dzialalo dobrze, dopiero po jakims czasie podczas zmieny kierunku przez rewers zaczął wydawac stuki bardzo glosnie nawet przy zamknietej kabinie bylo je slychac. Wie ktos moze od czego to moze zalezec? Agrotron 90 98r. ponad 9000 MTH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tylko stukanie czy są szarpnięcia? pod obciążeniem jest głośniej?


niezależny serwis grupy same deutz fahr ;naprawa elektroniki diagnostyka i kalibracje urządzeniami oryginalnymi naprawa silników, skrzyń biegów TTV ZF
TEL 509500422 Instagram: brodziakmalinowski Facebook: naprawiamytraktory tik-tok: piotrbrodziakmalinowski
youtube - jeszcze brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ZetorTeamPL
      Poleca ktoś zetora proxime 95 power ? z 2011 roku?
    • Przez damiex90
      Witam, ostatnio ułamała mi się taka dźwigienka przy rewersie w ciągniku same explorer. Pytanie brzmi jak to coś na zdjęciu może się nazywać albo jakiś numer katalogowy..
      1.xps
    • Przez JasiekAgriculture
      Witam mam problem z rewersem w Same na początku rewers wyskakiwał tylko na wstecznym biegu tzn cofając po równej drodze nic sie nie działo a jesli tylko byl jakis kamień czy cos to szarpło ciagnikiem i bieg wyskakiwał  teraz dzieje mi sie to również przy jezdzie do przodu GDY PRZYTRZYMAM MOCNIEJ DZWIGNIE TO NIC NIE WYSKAKUJE. Moze miał ktos z was taki problem i pomoze co zrobic?
    • Przez DamianMlodyRolnik
      Witam. Chodzi o to, że gdy podłączę przewód od siłownika jednostronnego pod gniazdo plus to wszystko ok, a jak do minus to rozdzielacz nie trzyma ciśnienia i tak dzieje się na wszystkich sekcjach. Np. gdy złożę kosiarkę dyskową, to na ciepłym oleju opuszcza jakieś 2 cm siłownika na minutę, dla mnie niedopuszczalne w rocznym ciągniku. Dodam, że na początku użytkowania nie występował ten problem. Zgłaszałem do serwisu, serwisant stwierdził, że rzeczywiście rozdzielacz nie trzyma w jedną stronę i na tym koniec. Gdy przyjechali do innej usterki i zapytałem o tamtą awarię, to serwisant przekazał mi taką kartkę od kierownictwa i powiedział, że tak ma być. Ciągnik 2017 r, kupiony w 2018 r, 800 godz. Awaria zgłoszona na gwarancji.
      Ma ktoś ciągnik z takim rozdzielaczem Rexroth elektrohydrauliczny 4 sekcyjny 2017r i powie czy tak powinno być?
      Co dalej robić?

    • Przez Rilock
      Posiadam problem z ciągnikiem marki Deutz-fahr Agrotron 90, przy rozgrzanym ciągniku gdy chcę cofnąć rozłącza rewers aczkolwiek nie wyświetla błędu tylko wydaje sygnał dźwiękowy. Po kilku próbach udaje się cofnąć. Prosił bym o jakąś podpowiedź co z tym zrobić.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj