Polecane posty

LowRider    33
Felga 12x24 coś ponad 400 a 16x38 1100.

 

Ale to są ceny netto, czy brutto??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiael7745    6

13,6 to jeszcze ale 14,9 nie proponowałbym ponieważ felga jest za mała i niestety będziesz miał z tym problemy są siad miałe jakiś czas ale musiał kupic nowe felgi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LowRider    33

Teraz mam w Ursusie koła 12.4-R24 i 18.4-R34, za jakiś czas będzie zmiana ogumienia i chciałbym założyć mu opony 420/70-R24 i 520/70-R38 wraz z nowymi felgami i chciałem się zorientować ile taki interes będzie mnie kosztował :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@LowRider jakiej firmy masz teraz oponki tylne w Usrusie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LowRider    33

Stomil-Olsztyn bieżnik jeszcze jest, ale pękaja od środka i często dętki trzeba kleić :angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zts    41

Ceny brutto. Felga W16L x 38 tarcza spawana. 14,9R24 wejdzie na felgę W12x24 bez problemu bo taka kompletacja jest stosowana w ciągnikach 6 garowych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DaMiAn914    6

chodzi mi o to czy jak zmienię kółka lewe na prawe to czy da mi to coś ? czy poprawi się komfort jazdy ? może się zmieni coś innego ? wiele ludzi ma tak zmienione koła B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

Znaczy jodełka w drugą strone? Moim zdaniem nic to nie da, tylko pogorszy uciąg do przodu B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igor03    4

duzo pomaga gdy ciagnik ma tur, nie jest tak wywrotny stabilniejszy jest, ja tak mam w moim 914+tur B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszZduny    1

taki rozstaw robi sie jak ciagnik pracuje w gorach. 914 i tak jest stabilny to nie potrzeba mu tego robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13
nie chodzi mi o takie coś :

 

 

http://www.agrofoto.pl/forum/gallery-image43379.html

Aaa, teraz rozumiem. Jeśli na szerszym rozstawie nie będziesz miał kłopotów z większymi gabarytami (bo ja bym miał) to przekładaj, ciągnik będzie stabilniejszy, mniej będzie bujało na boki. Tylko zawczasu sprawdź czy da rade przestawić pług wystarczająco w prawo do bruzdy ale chyba nie powinno być z tym problemu.

 

W ciągniku pracującym z turem warto wykonać taką przekładke, ja swoim 912 już raz jechałem na dwóch kołach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DaMiAn914    6

oki jak będę miał czas to przełożę ! B) a i tak już 914 nie będę orał bo mam teraz Deutza-Fahra K100 ! B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy007    0

Wszystkie będziesz przekładał czy tylko tylne?


Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56
w U 1224 tez mam kola przelozone :D

 

Kiedyś w 912 tez miałem przełożone... Ale tylko raz... ;)


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal13113    144

my mamy we wszystkich ciągnikach tak szeroko nawet w c 355 żeby mieściły się w ścieżki na polu a po za tym na zwężonych kołach jak się założyło maszynę o szerokiej listwie to często obdzierało opony a tak w ogóle we wszystkich nowych ciągnikach po wyżej 100 koni koła są ustawione szeroko nawet siewniki do zboża mają zamykanie ścieżek na takiej szerokości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75
chodzi mi o to czy jak zmienię kółka lewe na prawe to czy da mi to coś ? czy poprawi się komfort jazdy ? może się zmieni coś innego ? wiele ludzi ma tak zmienione koła ;)

Może to nie dkońca w temacie ale przełożyłem koła w c330 tak że zamiast 1250 fabrycznie nastawiłem 1400mm rozstaw i różnica w komforcie jest duza bo nie buja tak ciągnika na boki, czy to w transporcie czy to w polu, myśle że warto poszerzyc na tyle na ile maszyny współpracujące pozwalają, przy tym przodu nie poszerzałem i jest fajnie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlodiw    2

ja mam przełożone w mojej c-330m i dużo lepiej pasuje w rządki, bo kiedyś była przywąska, no i z rozsiewaczem, czy opryskiwaczem nie buja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez pitur13
      Witam. Proszę o pomoc jak ustawić te wałki bo na zębatkach jest tyle znaków że mam mętlik 😕

    • Przez Marcin70707
      Witam. Chcę od restaurowac mojego Perkinsa w takim stanie jak wyszedł z fabryki w 1988😊. Dlatego potrzebuje kodów lakieru bloku i blach. Gdyby ktoś mógł mi je udostępnić byłbym bardzo wdzięczny😊. Szukam również szablonu to namalowania napisów na masce. Bardzo proszę o kontakt jeśliby ktoś miał bądź też proszę aby ktoś mi podał wymiary napisów i jak byłoby najlepiej je wykonać żeby wyglądało to estetycznie a nie "w miarę". Serdecznie pozdrawiam 😊😊😊

    • Przez Bubul
      Witam szukam jakiegoś ciągnika który będzie głównym ciagnikiem na gospodarstwie, ma zastąpić wydłużona 60-tke jednak najbardziej interesują mnie gabaryty i zwrotnosc traktora. Nie musi posiadać napędu ale chciałbym podłączyć tura. Cenowo w granicach do 35tys.
      Nad zetorami myślałem ale chce rozważyć inne propozycje. Kolega namawia mnie na Renault 651 4s lecz nigdy nie miałem styczności z tym ciagnikiem nawet na obrazku... 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj