Zaloguj się, aby obserwować  
majes

Unia Kobuz 4

Polecane posty

majes    5

Witam

Zastanawiam się nad zakupem tego pługa z 2000 roku do Zetora 7540. Nie wiem jakiej szerokości jest pług ale załużmy że 4x35 da rade zetorzyna na ziemi 3B? Ziemia lekka piaszczysta ale bardzo mazista, jak mokro to takie masło.


.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gospodarz97    130

Pług ma rozstaw 4x40, a zapotrzebowanie na niego wynosi min. 70 KM, a zetor ma 71 :P

 

Moim zdaniem, jeżeli nie masz dużych górek to da rade- wkońcu to ZETOR :D




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

Jeśli masz mazistą ziemie to szukaj na azurach ... lepiej sie sprawdzi


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pług ma rozstaw 4x40, a zapotrzebowanie na niego wynosi min. 70 KM, a zetor ma 71

Moim zdaniem, jeżeli nie masz dużych górek to da rade- wkońcu to ZETOR

 

Zgadzam się z kolegą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sąsiad ciąga zetorem 6341 pług 4x35 i powiem tak w dobrych warunkach idzie ale jak jest sucho i pojedzie na naszą górkę to zaczynają sie robić schody. ale daje rade :D

ja kiedyś moim zetorem 5320 ciągałem 3x40 i też nie miał wyjścia. ale zadowolony to on nie był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majes    5

czyli na styk. to chyba zrezygnuje. mialem nadzieje ze ma 4x35 to bym wzial ale 4x40 to chyba za duzo na ten ciagnik.


.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gospodarz97    130

Ja na Twoim miejscu nie rezygnował bym z takiego zakupu :) Wiele użytkowników ciągnikami bez przedniego napedu np. ursusem 4512 ciagają pługi 4- skibowe i jakoś sobie z nimi dają rade, więc czemu 70 konny zetor z przednim napedem miał by nie dać rady ?? :)




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro30    11

Kolego odnośnie tego pługa to on ma 4*35 bo taki miałem ale podczas orania jest 4*40 jak niewięcej.Pracował z nim zetor 6340(63.3km) i dawał sobie rade na glinie trzeba było jedną odjąc.Potem pracował z AGROPLUSEM 85 KM i tu nie było żadnego problemu.Pług sprzedałem za 2,300 rok 2002 bo kupiłem obrotkie.Powiem ci że ogólnie pług jest bardzo cięzki do orania bo miałem porównanie z 4 overumem do było jak dzień do nocy.Jeżeli chcesz kupic to kup coś z zachodnich bo umnie te plugi sąsiedzi sprzedają.Jeżeli chodzi o twojego zetora czy pociągnie to bez obaw -da sobie rade ale ja jako użytkownik przez 10 lat tego pługa nie polecam ,gną się słupice ,lemiesze i podczas orki idzie jak radło.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gospodarz97    130

Kolega dobrze mówi, z tymi zachodnimi pługami-tylko cena ich jest troche wyższa, ale wiadomo,za jakość się płaci :)




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majes    5

jaro30 dzięki za konkretną odpowiedź i opinię. Rezygnuję z zakupu i rozejrzę sie za jakims Lemkenem może jakis opal 3 skibowy orotowy sie trafi w dobrej cenie.


.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Konrad2510
      Słuchajcie panowie posiadam agregat unia kombi 4,2 i mam pytanie czy wymieniał ktoś łożyska na przednich walkach oraz te piasty bo rozebralem wczoraj żeby wymienić łożyska a tam piasty pekniete i rozmielone a nowych już nie sprzedają takich proszę o rade
    • Przez KrzysztofWyszyski
      Problem polega na tym że zawiasy puszczają po spuszczeniu z przewodów oleju i było odpowietrzane. Co to może być za przyczyna?
    • Przez ZetorPower
      Witam Pany mam pytanie jest do kupienia agregat unia ares tl drive z hydropakiem ale nie mam pojęcia jak taki wał oponowy poradzi sobie w uprawie i siewie po orce centralnie po orce lub wstepnie przebronowane ciezkimi bronami na rędzinie lub glinie no i troche na normalnych glebach  rozwali to troche bryły czy opony za miekkie są?? własciciel pracował nim na lekkich glebach to mówi że malina 
    • Przez Arek84
      Jak w temacie, poszukuję agregatu unia kombi 3,7 m rozkładany hydrauliczne  rozważę  każdą propozycje najlepiej nie malowany w oryginale i w obrębie tarnowa, krakowa,  katowic i kielc.
    • Przez norbi9032
      Witam stoję przed zakupem zestawu uprawowo siewnego (Unia cerse z wałem packera + poznaniak 500/3D lub podobny zestaw z AGRO MASZ-u)
      Który zestaw był by lepszy.? Wady i zalety? I może orientuje się ktoś jak wychodzą cenowo.?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj