Polecane posty

sznajdik    573

A jednak możliwe słupek narożny podnosi się o 10cm do góry zalany był 1,5roku temu podpory jesienią siatka i drut zaciągane w grudniu. Na początku myślałem że podpory są za blisko słupa zalane bo jakieś 50cm był i zauważyłem że podnosi i zalałem je 1,1m od słupa i to samo się dzieje już mnie to rozklada i denerwuje jak się zdenerwuję to zaleję cały narożnik w fundament po ok 2 m w każdą stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bronson    2

A z czego najlepiej wykonać ogrodzenie, aby z zewnątrz nie było widoczne co się dzieje w środku? Oczywiście przy możliwie niskich nakładach finansowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krysinski    0

Rozwiązaniem będzie ogrodzenie Horizen o poziomym układzie szczebli, które zapewni dyskretność na posesji.

 

betafence-horizen-mili_2016_07_21-785_th

 

Alternatywą są taśmy lub listwy, które montuje się na panelach ogrodzeniowych.

 

Taśmy Screeno Wave:

 

betafence_przeslony_screeno_wave_dsc0073

 

Listwy Bekafor Collfort:

 

115795s_1beka.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Tanio  to  możesz  dać  Na  siatkę  zwykłą  ogrodzeniową   Siatkę  cieniującą   tanio   i   nic  nie widać  jak dasz  90%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez AKS
      witam chcialbym prosic o porade zakupiclem dzialki pod budowe domu ta dzialka byla kiedys rolnicza lecz teraz jest strasznie zaniedbana chaszcze to jak las I zanim zaczne budowe chcialbym to uporzatkowac I niewiem czy moge zaorac a pozniej zabronowac na koniec zyby znidszczyc chwasty ale grubt byl rowny I do utwardzenia podworka co byscie polecali bo jak przyjda deszcze to niebedzie mozna nawet nogi postawic .prosze o porady I z gory dziekuje.
    • Przez Peters
      Witam
      Na mojej działce stoją słupy telekomunikacyjne i przeszkadzają nim w pracach polowych i chciałbym się ich pozbyć a ewentualnie przenieść ich na kraj działki. Mieliście taki problem? Jak mam to zrobić od czego zacząć dodam że słupy stoją nie legalnie
    • Przez Slomek
      Witam.
      Zacznę od samego początku, xx lat temu dostałem wraz z 2 innymi kuzynami Gospodarstwo Rolne w spadku a dokładniej samą ziemię. Jest to jedna działa o powierzchni 25ha o jednym numerze działki. W akcie notarialnym jest zapisane która część pola należny do mnie. Teraz chciał bym sprzedać swoją część działki, lecz dwaj inni spadkobiercy, mówią, że nie dostanę od nich zezwolenia na sprzedanie swojej części pola, że nie podpiszą aktu notarialnego sprzedaży.
      Pytanie co zrobić? Czy mam szanse na sprzedanie tego ? Czy mam prawko do sprzedania swojej części działki ?
    • Przez rafal0
      Witam wszystkich agrofotowiczów!
       
      Mam  problem dotyczący ocynkowanych sztachet. Firma która wykonywała ogrodzenie z ocynkowanych sztachet pomalowała je wedle naszego zamówienia. Po roku od postawienia płotu farba (chlorokauczuk strong super trwała emalia z Dekoralu) zaczęła odstawać od ocynkowanych sztachet. Chciałbym uzyskać wasze opinie co zrobić z tymi sztachetkami, piaskować, odtłuścić  i wtedy pomalować farbą. Doradźcie jakich środków użyć i jakie czynności w tej sytuacji wykonać. W załączniku zdjęcia płotu.


    • Przez SebaFrank
      Witam. Poradzcie jakiej grubości siatké wybrać na ogrodzenie dla opasow? Jaka dajecie wysokosc siatki i co ile mniej wiecej słupki? Ogolnie moze jakies dobre rady 😀 Prosze o brak zbednych komentarzy 😁  Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj