Zaloguj się, aby obserwować  
KAROL0905

Lamborghini R4 vs Same Silver

Polecane posty

KAROL0905    2

Mam drobny dylemat przymierzam sie do kupna któregoś z tych modeli ale nie jestem pewien marki. Pomóżcie i doradźcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrek4x4    30

to jest to samo, możesz wybierać pomiędzy kolorami, wyglądem maski, czasem ceną, i na tym się różnice kończą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROL0905    2

W takim układzie powiedzcie mi jak te ciągniki sprawują sie w pracy???? Ile palą, jaki mają uciąg i jak z awaryjnością???

;):P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silver    0
W takim układzie powiedzcie mi jak te ciągniki sprawują sie w pracy???? Ile palą, jaki mają uciąg i jak z awaryjnością???

;):P:P

Jakie modele kolego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

ile mtg bedziesz robil tym ciagnikiem na ilu ha bedzie pracowal i jakie prace bedzie wykonywal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROL0905    2

Pracować będzie na 30 ha. Orka, agregat uprawowy, rozrzutnik, transport, może rolka i prace wokół gospodarstwa ;):P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki7211    8

Znajomy ma właśnie tego same 6 cylindrów i mówi ze to była zła inwestycja ponieważ spalanie tego ciągnika jest bardzo duze reszta jest ok jak na razie było kilka małych usterek ale nic po za tym tylko te spalanie ...... Teraz żałuje ze nie wzioł modelu z 4 cylindrami.


Moje Filmiki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrek4x4    30

zgodzę się z miki7211 bo te 6 cylindrów sprawdza się przy ciężkich pracach na dużych areałach, a do 30 ha lepszy byłby 95 z 4 cylindrami, oszczędny, zwrotny i wiele potrafi, z obciążnikami na przodzie pociągnie ibisa 4x40 na śrubach, i kultywator 2,6, a agregat 4m, chyba że to będzie wicher z expomu, to wtedy 3 m będą wystarczające, a rolkę też bez problemu pociągnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROL0905    2

Powiedzcie mi Lamborghini Premium 1060 nie jest odpowiednikiem tego motelu bo jeżeli tak to ma go mój znajomy i mówi że w orce pod zboże na 1 ha pola spala mu 8 l ropy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

oj cos mi sie zdaje ze twoj znajomy konfabuluje albo zle zmiezyl spalanie moj sasiad posiada lamborghini r 4 110 i na 4 klasie ziemi spala mu 12 litrow na ha co jest wysmienitym wynikiem wiec cos nie wieze w te 8 litrow na hektar ja na twoim miejscu bralbym 4 garowy model 95 lub 110 sa to super maszyny a na 30 ha bedzie i tak malo pracowal i co bardzo wazne te ciagniki sa bardzo oszczedne ja mam na 32 ha jako glowny ciagnik same rollera 70 i mysle ze jak bys kupil np r 4 110 to jeszcze spokojnie moglbys obrobic przynajmniej te 40 ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55
Powiedzcie mi czy r4 95 pociągnie płu 4x45

http://www.agrofoto.pl/forum/index.php?aut...i&img=38139

http://www.agrofoto.pl/forum/index.php?aut...i&img=38137

i czy da rade agregatowi uprawowo siewnemu biernemu

co do pluga to powinien sobie poradzic jesli nie masz wyjatkowo ciezkich ziem a co do agregatu uprawowo siewnego to moj sasiad lambo r 4 lata z 3 metrowym agregatem uprawowo siewnym i jak go podniesie to ciagnikiem nie giba jest stabilny jak na 4 cylindry w takiej robocie zbiornik paliwa starcza mu na 17 godzin pracy a jezdzi z nim naprawde szybko wiec spalanie jest bardzo niskie a jesli zamiast 95 kupilbys 110 to juz naprawde moglbys nim latac jak szalony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz650    1

ja mam lambo Grand Prix 95 Target z 2005 r i ciągam nim pług kvernelanda 3 obrotowy 3x40 i agregat uprawowy 3,6 m z EXPOMU "LECH", spalanie mi wychodzi koło 10l w pługach na ha a w agregacie z 8l na godz, dotej pory nie miałem żadnych poważnych usterek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROL0905    2

A jaka jest cena tego r4 95 bo na tym cenniku z AF nie mogę się połapać. Za r4 95 pisze jeszcze INV.DT i nie wiem co to znaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

r 6 to juz inna bajka bo to odpowiednik df k i jest o wiele drozszy od r 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

wiesz ja tez mam sama a moj znajomy ma lambo i moim zdaniem jest to tylko kwestia koloru bo oba sprzety sa bardzo dobrej jakosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROL0905    2

No to będę wybierał po kolorach, albo zrobię wyliczankę

Tak naprawdę to wezmę lambo, ponieważ tam gdzie go chce kupić moge jeszcze dokupić kilka maszyn towarzyszących i morze będzie większy upust ;):P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz650    1

Bardzo dobry wybór, gratuluje, a nie powiedział bym że same więcej jeżdzi to zależy od regionów i od tego gdzie są dilerzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiewm tak mam same 105 i jakos wcale nie pali duzo i nie gadajcie że to jest zły ciagnik bo 6cyl to jest dużoy zapas mocy!!;)


Usługi prasowania: CLaas Rollant 350RC Same Silver 105

<663510562> jeśli zainteresowani
GG: 8717144

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez lukasz_142
      Witam. Kupiłem lamborghini r7.210 2008r. 
      Mam problem z przełączeniem dźwigni tw. biegi szosowe-polowe. Nie da się przełączyć. 
      Wie ktoś co jest przyczyną? Albo jak powinno się to przełączać? 
    • Przez gogo500
      Witam posiadam ciągnik Same laser 90 i nagle znikneły mi chamulce niewiem czo mam wlac prosze o pomoc
    • Przez 19seba
      Witam ,mam pytanie wie ktoś czemu nie zawsze rozłączy przedni napęd ? Włączać , włącza zawsze a nie zawsze rozłączy i słychać że wyje w czasie jazdy , kontrolka się włącza i wyłącza normalnie 
    • Przez Grzenio
      Wie ktoś może co oznacza błąd nr 85 w DF agrotronie z 2008 r.
      Może ktoś już spotkał się z tym błędem?
      Z góry dzieki za pomoc.
    • Przez mpomykala
      Witam,
      Czy posiada ktoś do sprzedania instrukcję napraw do ciągnika Deutz dx4.50 lub innego modelu DX?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj