yacenty

AgroFoto podbija Agrotech 2013

Polecane posty

pawel6485    242

Kolego teraz z Ostrowca do Kielc jest piękna nowa droga :D

Gwarantuje ,że szybciej dojedziesz;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3864

Na stoisku farmtraca ? Będę tam pierwszy :D

A "oni" z farmtraca wiedzą ,że ktoś czyli AF zrobi sobie tam spotkanie ?

wiedzą :P a jak nie wiedzą to się dowiedzą :)

  • Like 1

Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1100    3

A tak w ogóle to czym będzie "wspólna akcja polegająca na wykonywaniu pewnych zadań".

Coś mi tu śmierdzi pozyskiwaniem taniej , nieświadomej siły roboczej :)


Nie ma sensu wchodzić w dyskusję z idiotą, ponieważ najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3864

tym samym czym było rok temu i nie było to niczym wspołnym z pozyskiwaniem taniej siły roboczej


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1100    3

A co robiliście rok temu ciekawego?


Nie ma sensu wchodzić w dyskusję z idiotą, ponieważ najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3864

Chodziliśmy po stoiskach różnych firm i robiliśmy zdjęcia, braliśmy udział w różnych pokazach, które czasami były zrobione tylko dla AgroFotowiczów


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

@pawlus nie musisz omijać Opatowa, wystarczy że ominiesz jedno skrzyżowanie skręcając z górki na wjeździe do Opatowa w ul. Mickiewicza, z Mickiewicza w 50m Cmielowskiej w lewo, z Ćmielowskiej znów w lewo na ul. Kościuszki i na światłach w prawo w ul. Legionów i jesteś na drodze do Kielc, prościutka śliczna droga bez dziur, nie pożałujesz.

@stojar, faktycznie nie byłem jakiś czas w Kielcach, studiowałem tam i mam dość tego miasta :D , ale jak jeszcze kończyłem studia to miasto było rozkopane, lepiej było zostawić samochód i iść na piechotę.

Ja w sobotę nie dam rady, za dużo mam roboty, bedę w niedzielę.

  • Like 1

Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Y...

 

dzięki za wskazówki , zobaczę na mapie czy jest to do ogarnięcia przez mój ciasny umysł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

w tamtym roku były oznaczone drogi dojazdowe... więc w tym roku nie bedzie prblemu... nie rozglądać się po polach tylko patrzeć na znaki a dojedziecie... ja bez problemu dojechałem... a były jakies remonty w tamtym miejscu... 7 robili akurat na zjeździe do hali... doejchac to nie problem... ale weź tam się zaparkuj potem :D


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agro1991    237

FINN my co roku parkujemy na podwórkach u ludzi mieszkających przy targach, dasz z 20 zł i wszyscy zadowoleni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

no ja w tamtym koku tak samo... mam nadzieje ,ze w tym roku uda się tą samą miejscówkę złapać... ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stojar    2

W tym roku dojazd do targów dla jadących od Piotrkowa / S7 będzie już nową drogą, już są odpowiednie oznaczenia :) ( WJAZD TYLKO NA TARGI :))

Nam nadzieję,że dzięki temu troszku się "rozkorkuje" :P

A co do parkingu ta ja zostawiam autko pod firmą 5 min spacerkiem :P i za friko :)

Edytowano przez stojar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My w tamtym roku parkowaliśmy na tej nowej drodze co na Łódź podajże leci , juz nie pamietam :P

Parkuje sie gdzie jest miejsce i tyle :D

Mam pytanie , bo na starej mapie targów Agro tech 2012 , jest wszystko ładnie , ale z której strony bedzie to spotkanie ?

Od Bramy 4 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Ja dwa lata temu parkowałem TICO pod słupem "V" bliziutko targów w rowie :D Wtedy jak pamiętam tabliczka informująca o targach była tylko w miejscu zjazdu z ul. Łódzkiej ...

 

P.S. Ja sobie zaaplikuję przerobioną tabliczkę imienną na "agrofoto" na tylnej szybie auta - będzie widać kto jedzie :lol: :ph34r:

Edytowano przez pawlus224

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stojar    2

@stojar, faktycznie nie byłem jakiś czas w Kielcach, studiowałem tam i mam dość tego miasta :D , ale jak jeszcze kończyłem studia to miasto było rozkopane, lepiej było zostawić samochód i iść na piechotę.

Ja w sobotę nie dam rady, za dużo mam roboty, bedę w niedzielę.

No ja też w sobotę raczej się nie wyrobię, trzeba będzie albo w piątek po robocie albo w niedzielę :)

A co do Ck to też nie jest moje ukochane miasto :P tym bardziej,że robię na Łódzkiej rzut beretem od targów :) i co wystawa to się stoi:( w korkach, no ale jak już skończą budowę nowej drogi to powinno być ok

 

Panowie zwracajcie uwagę na znaki, bo bezpośredni zjazd z Łódzkiej w Zakładową już nie istnieje,

jadący od centrum muszą skręcać na światłach obok makro w Transportowców, a jadący od Piotrkowa/S7 nowym zjazdem z Łódzkiej przed wybudowanym wiaduktem , przeoczyć oznaczenia będzie ciężko, jeśli korki będą takie jak w zeszłym roku to się po prostu nie da:P, no ale bądźcie uważni

Edytowano przez stojar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akaku    79

Dziś się dowiedziałem że w sobote bede na targach


Case <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrofoto    90

Uwaga już od jutra możecie spotkać się z nami na targach Agrotech w Kielcach. Wszystkich biorących udział w akcji "Agrofoto podbija Agrotech 2013" zapraszamy na nasze stoisko znajdujące się na zewnątrz hali B (ZB-46) o godzinie 10:15. Jeżeli zobaczycie ciągnik a przy nim dużą flagę to najprawdopodobniej będziemy to my!

 

Pozostałych zaś zapraszamy każdego dnia targów o godzinie 13 na stoisko Farmtracka (A-5).

Edytowano przez agrofoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanter150    2

Jak tam pierwszy dzień targów? Było coś ciekawego? Dużo grup z af udało się zrobić? I jak spotkanie i niespodzianki? :D


KUBOTA ME8200, ZETOR 9641 + TUR, URSUS 3512, URSUS C360 + TUR --- Pracują na prawie 30ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel6485    242

Byłem ze znajomymi na stoisku farmtrac-agrofoto o godzinie 13.00 i nie było żadnego spotkania.

Ogólnie ok dużo zwiedzających dużo wystawców każdy znajdzie coś dla siebie choć osobiście nie znalazłem stoiska Lemkena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez yacenty
      Witajcie
      codziennie o godzinie 13 spotykamy się jako grupa AgroFotowiczów na stoisku Farmtrac Hala A Stoisko 5.
      Zapraszam w imiemiu Farmtraca i AgroFoto.pl
    • Przez marcin_5657
      Zastanawiam się czy jechać na targi i czy ktoś z was tam będzie
    • Przez Iva
      Następne targi zbliżają się wielkimi krokami . Największe w województwie kujawsko-pomorskim,odbywające się w Minikowie (na trasie Naklo-Bydgoszcz/Bydgoszcz-Naklo,DK10) targi AGRO TECH w tym roku odbęda się w 1 weekend lipca,tj.5-6.07 .
       
       
      W sobotę zaczynają się dla zwiedzających od 10:00 (dla hodowców od 8:00) trwają do 17:00
      W niedziele zaczynają się od 9:30 dla wszystkich (zwiedzający+hodowcy) i kończą się o 17:00.
       
      Na tegoroczne pokazy przewidziano paradę ciągnikow gigantów,maszyny uprawowe,opryskiwacze i tematyczny pokaz : kola bliźniacze a zużycie paliwa .
       
      Parking będzie jak co roku platny-5 zl .
       
      Po caly program targow jak i po liste wystawców(jest już opublikowania) zapraszam tu -> http://www.agro-tech-minikowo.pl/
       
       
      To kto się wybiera ?
    • Przez yacenty
      Witajcie,
      Miło jest nam poinformować o nowej wersji aplikacji mobilnej na platformę iOS.
      Zapraszamy do pobierania i korzystania.
       
      https://itunes.apple.com/us/app/agrofoto.pl/id918297007?mt=8
       
      więcej informacji o aplikacji pod adresem: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/74425-aplikacja-mobilna-agrofotopl-na-system-android/
       
      W tym temacie rozmawiamy o wersji na systemy Apple.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj