yacenty

AgroFoto podbija Agrotech 2013

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Ursus11    57

A w jaki sposób będziecie wybierać z pośród chętnych dane osoby?

Moja obecność potwierdzona już w 100% na pewno będę i jestem chętny na wspólne zwiedzanie--- Niedziela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanter150    2

Trzy osoby: Sobota :D Na 100% chyba że coś się wydarzy.


KUBOTA ME8200, ZETOR 9641 + TUR, URSUS 3512, URSUS C360 + TUR --- Pracują na prawie 30ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duplo    0

Potwierdzam zwiedzanie targow wraz z Agrofoto w piatek. Będzie nas 4 dumnych agrofotowiczów zwartych i gotowych na każde zadanie. Oczekuje juz z niecierpliością tego dnia. Czekam na informacje o miejscu spotkania.


"Nothing Runs Like a Deere" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OveR    0

Ja osobiście na 100% będę w piątek;)

Można mnie wstępnie wpisać bo o ile to tylko możliwe postaram się dołączyć gdyż jest to wycieczka zorganizowana a wiadomo że w takiej ja czasem i nie dysponuje ;) piszę się na pewno na zebranie a z Wycieczką to bardzo chciałbym i postaram się też brać udział aczkolwiek mogę się spóźnić ;)

Tak więc do zobaczenia w piątek i mam nadzieję że w składzie AF ;D Pozdrawiam!

Edytowano przez OveR

________________________
John Deere 6930 4Ever ^^
________________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciapek005    2

a na czym beda polegały te zadania ??

Edytowano przez Ciapek005

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Florek93    27

Ja pisze się na wspólną akcję w piątek w godzinach 10-13 razem z 3 kolegami, czyli 4 osoby ;) pozdrawiam

Edytowano przez Florek93

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

@pawlus224 jak jedziesz z Lublina przez Opatów, w sumie to innej drogi nie ma :D to możesz mnie zabrać :D


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

A Ja wiem ? mówią żeś kosmita :D

 

Tak będę jechał przez Opatów , jest inna droga , przez Radom :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

W takim razie polece swoim kosmicznym pojazdem z przyszłości :D 45min i myk myk będę na miejscu :D


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ekipo AF ja jednak będę w sobotę. Też :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel6485    242

A Ja wiem ? mówią żeś kosmita :D

 

Tak będę jechał przez Opatów , jest inna droga , przez Radom :P

 

Jak lecisz od Kraśnika to bliżej jest przez Ostrowiec do tego ominiesz dość upierdliwy Korek w Opatowie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrofoto    90

Do osób, które zgłosiły swoją chęć udziału w akcji zostały wysłane szczegółowe informacje w wiadomości e-mail (na adresy podane podczas rejestracji). Prosimy o potwierdzenie swojego udziału odpowiadając na e-mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrofoto    90

W Piątek, Sobotę i Niedzielę, spotykamy się z osobami biorącymi udział w akcji o godzinie 10:00, na stoisku AgroFoto ZB-46(przed halą B ). Akcja będzie trwała do około 13:00.

 

Codziennie o godzinie 13 zapraszamy wszystkich Agrofotowiczów i ich znajomych na spotkanie na stoisku A5 Farmtrac.

Edytowano przez agrofoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stojar    2

W takim razie polece swoim kosmicznym pojazdem z przyszłości :D 45min i myk myk będę na miejscu :D

Oj chyba dawno w Ck nie byłeś :P 45 min to jak dobrze pójdzie to będziesz w korkach w samych Kielcach stał

całe miasto rozkopane dopiero będą korki:( w piątek pewnie z roty się nie wyjedzie :(

A sprzęt już zaczynają zwozić, właśnie przed chwilką mijałem kilka ciągnikczów Landi na niskodowoziówce :P

Edytowano przez stojar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

 

Jak lecisz od Kraśnika to bliżej jest przez Ostrowiec do tego ominiesz dość upierdliwy Korek w Opatowie ;D

 

 

Na mapie wygląda na jedno , albo i dalej ;) A może Ty liczysz od Kraśnika miasta ? Bo Ja będę leciał obwodnicą więc z tąd pewnie ta różnica paru kilometrów .

 

 

Na stoisku farmtraca ? Będę tam pierwszy :D

A "oni" z farmtraca wiedzą ,że ktoś czyli AF zrobi sobie tam spotkanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez yacenty
      Witajcie
      codziennie o godzinie 13 spotykamy się jako grupa AgroFotowiczów na stoisku Farmtrac Hala A Stoisko 5.
      Zapraszam w imiemiu Farmtraca i AgroFoto.pl
    • Przez marcin_5657
      Zastanawiam się czy jechać na targi i czy ktoś z was tam będzie
    • Przez Iva
      Następne targi zbliżają się wielkimi krokami . Największe w województwie kujawsko-pomorskim,odbywające się w Minikowie (na trasie Naklo-Bydgoszcz/Bydgoszcz-Naklo,DK10) targi AGRO TECH w tym roku odbęda się w 1 weekend lipca,tj.5-6.07 .
       
       
      W sobotę zaczynają się dla zwiedzających od 10:00 (dla hodowców od 8:00) trwają do 17:00
      W niedziele zaczynają się od 9:30 dla wszystkich (zwiedzający+hodowcy) i kończą się o 17:00.
       
      Na tegoroczne pokazy przewidziano paradę ciągnikow gigantów,maszyny uprawowe,opryskiwacze i tematyczny pokaz : kola bliźniacze a zużycie paliwa .
       
      Parking będzie jak co roku platny-5 zl .
       
      Po caly program targow jak i po liste wystawców(jest już opublikowania) zapraszam tu -> http://www.agro-tech-minikowo.pl/
       
       
      To kto się wybiera ?
    • Przez yacenty
      Witajcie,
      Miło jest nam poinformować o nowej wersji aplikacji mobilnej na platformę iOS.
      Zapraszamy do pobierania i korzystania.
       
      https://itunes.apple.com/us/app/agrofoto.pl/id918297007?mt=8
       
      więcej informacji o aplikacji pod adresem: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/74425-aplikacja-mobilna-agrofotopl-na-system-android/
       
      W tym temacie rozmawiamy o wersji na systemy Apple.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj