Zaloguj się, aby obserwować  
Ziel

Siedzenie pasażera

Polecane posty

Ziel    115

Witam.

Posiadam case mx 135 lecz nie mam w nim siedzenia pasażera. Bardzo by mi się przydało. Czy ktoś wie gdzie można dostać takie siedzenie składane? Najlepiej oryginalne. Jeśli nie to od jakiego ciągnika można dopasować tak aby nie przeszkadzało i cena wyszła max 500zł. Może być używane ale pożadne.

Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin135   
Gość Marcin135

W necie poszukaj. Powinno pasować siedzenie z McCormicków, bo to kiedyś było prawie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115

Cały internet juz przeszukałem. Może ma ktoś jakieś namiary na jakiegoś MX sprzedawanego na części?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin135   
Gość Marcin135

A w serwisach pytałeś? Może by ci z zagranicy sprowadzili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajaczek75    0

Witam, nie chcę zakładać nowego tematu. Mam problem z siedzeniem ale kierowcy nie działa pneumatyka czyli nie mogę napompować siedzenia, poradźcie co może być :mellow:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brounter    18

A jak pompujesz to chociaż cokolwiek słyszysz? W sensie czy powietrze gdzieś idzie czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor7340z    121

Również mam ten problem w case tylko że jest nabite i bardzo twarde a nie mogę tego powietrza jakoś ulotnić siedzenie to gramer co można zrobi aby działało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajaczek75    0

nic absolutnie tak jakby zasilania nie było, bo ono ma własną sprężarkę czy czerpie powietrze z głównej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115

Sprawdź zasilanie do sprężarki, znajduje sie ona pod siedzieniem. Sciągnij obudowe (gumy) i bedziesz widział sprężarke

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

zasilanie sprawdzić to raz, a drugie o ile dobrze pamiętam to tam jest system linek czy dźwigienek do pompowania i spuszczania powietrza jak ściągniesz gume to z tyłu powinno widać czy się tam te zaworki ruszają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez daizor
      Tak jak w temacie chcę zmienić w mojej szóstce fotel ponieważ jest ona wykorzystywana w b. dużym stopniu w gospodarstwie, a fotel "oryginalny" jaki posiadam daje bardzo niezapomniane (negatywne) wrażenia podczas jazdy po nierównym terenie (siłowniki szybko siadają i wtedy fotel zachowuje się jak trampolina).
      Powiedzcie mi czy stopień komplikacji przy montażu fotela "na sprężone powietrze" jest duży? Może ktoś ma już takowy zamontowany? Dużo roboty z odpowiednim przymocowaniem takiego fotela? Aha noi najważniejsze a więc czy istnieje jakaś realna alternatywa (tańsza oczywiście) dla powyższego typu fotela aby nie stracić zbyt wiele z jakości siedzenia podczas pracy w ciągniku?
       
       
      A powiedzcie może warto byłoby samemu pomyśleć nad taką konstrukcją? Bo można by zastosować po prostu siłowniki pneumatyczne zamiast zwykłych przy siedzeniu (trzeba by odpowiednio dobrać "skok" siłownika ) oraz kompresor 12V (nie jestem w temacie ale mógłby istnieć problem odporwadzenia nadmiaru powietrza(?) ). Wiem wiem może trochę szalony pomysł ale warto przedstawić koncepcję ;[ Może ktoś posiada zdjęcia przykładowego "środka" takiego fotela aby można było podejrzeć pewne rzeczy?
    • Przez adam519
      Czy ma ktoś założone siedzenie boczne do ursusa z ciężkiej serii? Chciałbym założyć coś takiego kliknij ale nie wiem czy się nada jeśli ma ktoś założone to niech napisze od czego a najlepiej wstawił fotkę. Z góry dzięki.
    • Przez julek6666
      czy jest możliwość zamontowania siedzenia pasażera w new hollandzie t5060??
       
       
    • Przez casemaxxummx135
      witam wszystkich formowiczów  mam problem z siedzeniem grammer a mianowicie gdy napompuję siedzenie to  po jakimś czasie ( zależy od wstrząsó) powietrze schodzi z siedzenia, i gdy ciagfnik jest nieuruchomiony  to powietrze też schodzi z siedzenia > chciałbym się dowiedzieć co było by przyczyną ? proszę o pomoc .
    • Przez MariuszWakowicz
      Witam mam kilka pytań co do mojego ciągnika
      1. Gdzie mogę kupić zamki i nowe klamki
      2. Jakie siedzenie będzie do niego pasować
      3. Jak podłączyć obrotomierz żeby działał
      4. Jak zrobić gaszenie silnika 
      5. Ktoś może wie jak podłączyć koguta, wycieraczki
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj