Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez yacenty
      Proszę wszelkie pytania zadawać w tym wątku - poprzedni zamknąłem z powodu olbrzymiej ilości danych w nim zawartych (ponad 300stron informacji)
      Kontynuacja tematu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/6711-w-sprawie-prow/
    • Przez danielhaker
      Wrzucam cennik który będzie obowiązywał od początku przyszłego miesiąca.

Widzę, że fotki wygasły. Jak będę miał czas to uzupełnię jeszcze raz, ale zaznaczam, że nie mam 2015 (ewentualnie piszcie pw podając maila).
      Jeśli ktoś ma aktualny i zechciałby się nim podzielić na forum to zapraszam do kontaktu
    • Przez Piwo111
      Aktualna dyskusja o cenach ciągników wątku: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72475-ceny-ciagnikow-2014/page__view__getlastpost

Wątek o cenach ciągników w roku 2012 dostępny tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/50795-ceny-ciagnikow-2012/

domek1992
      To są ceny brutto.
    • Przez kaszelan91
      Witam, czy spotkał się już ktoś z was z ostrzeżeniem ,,Nieprawidłowe działanie przekładni,, na sterowniku siewnika? Cały czas mi to pika w wnerwia przy pracy. Jaka może być tego przyczyna? Druga sprawa, zapewne połączona z tą pierwszą, Czy ma ktoś z was siewnik Bomet? Mamy nowy niedawno zakupiony i jest problem z ustawieniem prawidłowej dawki wysiewu, ustawione przełożenie na wysiew 206kga w  rzeczywistości wychodzi prawie 400kg. Trzeba sobie samemu dopasowywać metodą prób i błędów, praktycznie jest ustawione na zupełne minimum. Podziałka na przekładni w ogóle nie ma racji bytu, gdyby się nią kierować to siewu zabraknie w połowie pola... Czy ktoś się już spotkał z taką usterką? może jest jakaś rzecz o której zapominam przy ustawianiu przekładni? Robiąc według instrukcji wychodzi zupełna fikcja. pzdr.
    • Przez emtezecik
      Witam różnice w bloku silnika skrzynia biegów tłoki są wiadome . Oddałem pompę wtryskowe do regeneracji do cenionego zakładu, pomiar pyta jaka dać dawkę paliwa. Chciałbym dawkę z MTZ 1025 gdyż silnik jest ten sam mam TS wiec wzmocniony jest proszę podajcie różnice między MTZ 82 TS a 1025 może kolega Seweryn coś podpowie . Pozdrawiam

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.