Skocz do zawartości
bulisb

Renault 8534 PODNOŚNIK

Polecane posty

bulisb    0

Witam Wszystkich i od razu przechodzę do problemu podnośnika który podnosić podnosi jak i opuszcza wporządku jednak jak podniesie do zadanej wysokości to szarpie tak jakby opuszczał i podnosił z dużą częstotliwością. Dodam również że przy wyłączonym zapłonie podnośnik trzyma, stan oleju też ok.Wszystkich zorientowanych proszę o wskazówki. Pozdrawiam!

oaxis3333    34

też miałem ten problem i nie zdołałem go naprawić do dziś nie wiem co tam było ..... jak szarpał to aż przod podskakiwał ..... troche niwelowała wajcha do ustawien głębokości stałej pracy gdy ustawiłem specyficznie jej położenie ..... też gdy był gruber podczepiony i podniesiony używałem wajchy do np wywrotu przyczepy i wtedy ustępowało ale trzymałem tylko troszke na prubę ...... z tyłu ciągnika był zamontowany na 4 sruby na imbus taki rożdzielacz hydrauliczny z rączką jak by do zamukania dyszy przekręcał sie troche w prawo i lewo ... po wymontowaniu były spręzynki kulka w srodku i była zapchana jedna dysza po odebchaniu dyszy troche pomogło ale i tak drgało ..... chciałem wtedy zainstalować akumulator chydrauliczny aby niwelował drgania lecz poszedł ciągnik na spęd i dzięki bogu!

Wiadomość z agroFakt.pl

romek2211    0

Witam,jeżeli ktoś potrzebuje części lub pomocy w naprawie ciągników Renault,Deutz,Case,John Deere,Massey Ferguson zapraszam najlepiej kontakt telefoniczny z powodu braku czasu..Prowadzimy sklep z częściami nowymi i używanymi oraz serwis tych marek.Pozdrawiam i zapraszam. tel:518 859 975

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się