Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
wojtekkmc

CHCE KUPIĆ ROZSIEWACZ 2 TALERZOWY 600 -800 kg - jaki polecacie ??

Polecane posty

wojtekkmc    3

Cześć, jak w temacie, planuje zakupić rozsiewacz 2 talerzowy, około 600 kg zasypu, z hydrauliką. Co myślicie o nowych np PROMAR w ocynku ?? czy lepiej kupić używkę ?? Pracował by z ursusem 3512/4514. Cena w granicach 4000. Co Wy byście mi zaproponowali ??

Edytowano przez wojtekkmc

wojtekkmc    3

Bardzo fajna maszyna, tylko ta cena jest kosmiczna ;/

Bardzo fajna maszyna, tylko ta cena jest kosmiczna ;/

Wiadomość z agroFakt.pl

Vladoo1    9

też mam Antka i jak narazie zadowolony 4 sezon mu idzie nic nie robiłem jak wyropujesz po pracy nie rdzewieje :-)

oaxis3333    34

Vladoo1 Ropowałeś ? można ropować po nawozie ? nie ma zadnej reakcji? pomaga ? nie słyszałem o tym ze mpożna ropować.... myślałem zawsze że bedzie jeszcze gorzej zarło

Jesli pomogłem , okarz to Dając łapkę w górę  :) to motywuje ...

pozdrawiam !

Vladoo1    9

no jak raz zostawiłem na noc nieumyty to zaraz go gryzie ale jak sie umyje i siknie Olejem napędowym to jak nówka 3 lata Olej ma to do siebie ze wypiera wode i nie dopuszcza powietrza i nie ma korozji :)

Polecam Polska produkcja :) paru inzynierów sie pomeczylo

• Like 2

oaxis3333    34

Fajne te filmiki .... uczące ! leci plusik dla ciebie :) leci sielona strzałka dla Ciebie:)

Jesli pomogłem , okarz to Dając łapkę w górę  :) to motywuje ...

pozdrawiam !

Brounter    18

U mnie pracuje rozsiewacz z Uni już 7 lat i jak na razie bezawaryjnie. Jeśli mogę Ci coś poradzić to bierz odrobinę większy rozsiewacz niż 600 kg, tak żebyś mógł całego big-baga wrzucać bez rozgarniania ;]

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez kamil5421
      Posiadam do sprzedania rozsiewacz nawozów Amazone o pojemności 600l , otwierany hydrauliczne , stan dobry, widoczny na zdjeciach , Cena 2300 zł  do negocjacji .Więcej informacji udziele na PW .

• Przez simsinek
      Witam
      zwracam się do was z zapytaniem jaki rozsiewacz wybrać?? Napewno AMAZONE tylko zastanawiam się nad modelem ZA-M z komputerem dozującym nawóz do prędkości czy ZA-V z systemem ważenia i GPS. Chciałbym zapoznać się z opinią na temat obu modeli. Z góry dziękuje za pomoc   Zdjęcie dla uwagi 
    • Przez michalkowalski115
      Witam. Zabrałem się za naprawę przekładni w rozsiewaczu Amazone Zaf 400, i teraz nie wiem co zrobić z tym luzem pokazanym na filmiku, nie wygląda to na zużyte łożysko, po prostu tak stuka, czy da się to jakoś naprawić? 
      film:

• Przez hydroplast
      Witam

Mam problem z moim rozsiewaczem nawozów Sulky DPX EXPERT.

Od jakiegoś czasu nie działa mi waga.

Pokazuje mi tylko na komputerze komunikat " hopper empty" skrzynia pusta.

Waga cały czas pokazuje 0,000kg.

Czy ma ktoś jakiś pomysł, oczywiście rozebrałem skrzynkę elektryczną i żadnej wilgoci nie było w środku.

Załączam zdjęcia.

Czy wie ktoś jaki jest pin do komputera Sulky vision wpb . W komputerze jest opcja sprawdzania czujników itp. Ale chronione jest to 4 cyfrowym pinem.

• Przez musso
      Sprzedam rozsiewacz nawozów bogballe 600L jednotalerzowy.Woj.warmińsko mazurskie okolice Szczytna.