oaxis3333

Nowe Ciągniiki TD5 PREMIUM

Polecane posty

oaxis3333    39

Powstał nowy sprzęcik z firmy New Holland o nazwie TD5 Premium

Pokazy tego ciągnika już w marcu na targach AGROTECH .... bardzo fajne maski mają :> ciekawe jakie zmiany wejdą .... może bez ad-blue

 

 

post-23489-0-42670500-1361869768_thumb.jpg

Edytowano przez oaxis3333

Jesli pomogłem , okaż to Dając łapkę w górę  :) to motywuje ...

 

pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablo44    10

Ładny ładny... ciekaw jestem ceny i wyposażenia jakie będzie, ;)

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oaxis3333    39

widać że bardzo wysokie więc na górzyste tereny by był dobry :) krótki pewnie zwinniejszy :)


Jesli pomogłem , okaż to Dając łapkę w górę  :) to motywuje ...

 

pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

Coś tam z euro III b napewno bedzie miałod tego roku musi miec chyba od 80 km tak mi sie wydaje . wygląd bardzo fajny ale cena pewnie około 200 zawsze nowinki sa drogie


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oaxis3333    39

Jakub667 To jest TD premium ceny jescze nie znane , może coś w marcu na pokazach powiedzą :)


Jesli pomogłem , okaż to Dając łapkę w górę  :) to motywuje ...

 

pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wygląda tylko ciekawe kiedy je wpuszcza do sprzedarzy bo jak znając new hollanda to nieprędko tak samo jak i t5 i zwykle td5. A cena ponad 200 tys to raczej nie bo by był droższy od t5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razor275    279

@oaxis333- pierwsze słyszę że wysoki ciągnik nadaje się na górskie tereny.


Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oaxis3333    39

Mi się lepiej pracowyało wyższym ciągnikiem po górach niż niższym ..... większe przechyły przedniej osi były . A co do tego NH to też szeroki dosyć jest a to też ma swój+:)


Jesli pomogłem , okaż to Dając łapkę w górę  :) to motywuje ...

 

pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razor275    279

Mylisz się, mówię Ci to ja chłopak z Małopolski ;)

Poza tym to nie jest TD5 Premium ponieważ nie ma w nazwie "premium" - "Klasa premium na wyciągnięcie ręki", taki mały chwyt marketingowy ;)


Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek88    2

Ale gdzie to pisze w tym prospekcie że jest to TD5 premium? Jest to zwykłe TD5 które wchodzi zamiast modelu TD5000. Jakub podał dobre ceny. Będzie pewnie jakieś 5-10 tys droższy od poprzednika. Fajne w nim jest to że wychodzi na wysokich kołach 28 i 38 cali dobry do opryskiwacza, bo w teren górzysty nie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

za samą skrzynie bedzie droższy o 10 tys .. a napewno na tym jego dodatki sie nie konczą ..


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oaxis3333    39

dobrze by było gdyby były produkowane do 140 KM chodź w to wątpię.... Producent podał TD w klasie premium coś w tym musi być albo jest tak jak mówi razor275 że tylko chwyt marketingowy


Jesli pomogłem , okaż to Dając łapkę w górę  :) to motywuje ...

 

pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malkolm    25

jeśli się nie mylę to będzie można go wziąć ze skrzyniami jak w td5000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

To jeszcze nic nie wiadomo premiery jeszcze nawet nie było .. a od premiery do sprzedaży to troche wody upłynie


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Razor ma rację tam pisze że td5 w klasie premium a nie że td5premium. A pod obrazkem zresztą pisze że jest wyposażony w przekładnie PowerShuttle a to jest zwykła skrzynia 12x12- jak sie niemylę to ta skrzynia była w td5000 więc to jest napewno chwyt marketingowy aby odwiedzić stoisko new hollanda na targach agrotech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

Td5000 chyba też nie ma ehr mam racje?


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek88    2

Z tego co się orientowałem to będzie taki sam rewers hydrauliczny co w modelach TD5000 i skrzynia 12x12. Od starego modelu ma się różnić inną maską, kabiną vision view, innym fotelem kierowcy, fotel pasażera w opcji, wydajniejszą klimą, kołami 28 i 38 cali, a reszta to samo. Nie ma być dostępnego EHR i rewersu elektrohydraulicznego. Ciekawy jestem jaki silnik czy 3,4l czy 4.5l?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam. rozmawialem z dilerem, td5 to wersja bez elektroniki i ze skrzynia mechaniczna,silnik 4.5 dcm td5.115 to prawdopodobnie w cenie 130 tys, netto. tak wiec jesli ktos ma new holanda

ze skrzynia mechaniczna niech cos napisze. bo ja rozwazam t5 albo td5 co lepsze

Edytowano przez tomursus1224

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
honest    2

Znajomy już zaliczkował taki nowy TD5.95 u przedstawiciela na nasz teren, ma przyjść na początku kwietnia. Ceny są od ok 2 miesięcy znane (wtedy wybierał miedzy TD5050 a TD5.95). Wejdź sobie na stronę wialanu, na mapce masz telefony spytaj to Ci powiedzą co po ile jest. Z tego co wiem, różnica w cenie wynosi wiecej niż piszecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grant899    2

Faktycznie ceny są już znane, chcę kupić ten ciągnik. Na zdjęciu jest zwykły TD5 tylko na 38" kołach dostępnych w wersjach 105kM i 115kM w słabszych wersjach silnikowych są 34" ,ale szersze Mam już nawet ofertę na TD95 tak więc: 95kM 4,5 silnik NEF(tylko w wersjach 95 105 115), komplet obciążników przód i tył, skrzynia 20x20 z biegami pełzającymi i pneumatyką wyszedł 128 netto. Czekam na rozpatrzenie wniosku i pewnie zamówię .Jeden z dealerów NH notabene znajomy wspominał też coś o możliwych podwyżkach cen na ich maszyny i radził się pośpieszyć.Najpierw jednak chcę go zobaczyć na targach na żywo. Mam tylko nadzieję że pokażą td95 na 34" bo w sieci pełno jest fotek tylko 105 i 115 na wąskich 38".

Edytowano przez grant899

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malkolm    25

kiedy byś do nich nie poszedł to zawsze na placu stoi 20 ciągników i wszystko już sprzedane, i za miesiąc mają zdrożeć :) niecały rok temu jeden dealer zawalił sprawę i na szybko szukałem ciągnika, dzwoniłem po przedstawicielach po całej Polsce i okazało się że są setki wolnych nie zadatkowanych ciągników, jedna wielka ściema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grant899    2

No możliwe że tak często jest ale żaden inny dealer nic nie wspominał o podwyżkach a gościa znam też prywatnie i nie sadzę żeby mi ściemniał. Szczególnie że wiedział o tym że z racji wniosku do UE nie kupię go i tak wcześniej niż w czerwcu czy nawet lipcu już i tak po ewentualnych podwyżkach.

Możliwe ale wydaje mi się że setki konkretnego modelu dostępne od ręki to chyba lekka przesada ;)

Edytowano przez grant899

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
honest    2

malkolm - może stoją wolne ciągniki ale zazwyczaj nie takie jakby się chciało. w ostatniej chwili trzeba brac to co jest, a branie ciagnika w dzisiejszych czasach z daleka nie ma sensu bo potem serwis na dojazdach cie wykonczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez wysos
      czy ktoś wie czy jest możliwość zrobić wolny (swobodny) powrót oleju? chciał bym aby podczas pracy maszynami wymagającymi ciągłego przepływu hydrauliki aby olej nie wracał przez rozdzielacz a właśnie poprzez wolny spływ, czy zrobienie (dorobienie) takiego przyłącza w miejscu wlewu oleju to dobry pomysł? a może gdzieś w tym modelu jest miejsce przygotowane na takie przyłącze?
    • Przez damianix
      Witam!
      Po jeździe 40km/h i zatrzymaniu się wyrzuca olej z odpowietrznika. Zgłaszałem na gwarancji to wymienili odpowietrznik i dalej tak samo. Jak pracuję tylko w polu to nie wyrzuca oleju. Co może być przyczyną ?
      odpowietrznik td5.85.mp4
    • Przez lesbycool
      Witam w moim nh td5.85 wyskakują błędy 3141,3292 wyskakują na przemian podczas pracy co dziesięć minut co to może być


    • Przez Grzesiekc
      Witam jak w temacie czy ma ktoś informacje ile gazu wchodzi do układu klimatyzacji w NH TD95D ?
      Dodatkowo co może być uszkodzone jeżeli kompresor włącza się na krótko a po włączeniu pokrętłem nie działa ?
    • Przez Ziel
      Witam od 3 lat mam problem z hamulcami, ciągnik był kupiony nowy z gwarancją 1rok, wszystko było ok przez rok, po roku hamulce zaczęły się zapowietrzać. Najpierw jakimś cudem ciągnik potrafił wywalić płyn ze zbiorniczka po czym zapowietrzały sie hamulce, płyn dolałem i odpowietrzyłem (leje olej mineralny z serwisu) po odpowietrzeniu po jakims czasie to samo, wywali w losowym momencie plyn i juz d*pa. Sprawdzałem i wymieniałem membranę w układzie pneumatycznym, przejrzałem cala pneumatykę, nie wiem co robić, serwis też nie wie a nie mam zamiaru im odstawiać ciągnika na wymienianie wszystkiego po kolei bo to sam mogę zrobić. Jeśli ktoś miał taki lub podobny problem to proszę o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj