Zaloguj się, aby obserwować  
1234Pawel

BECO - holenderskie przyczepy - ktoś wie gdzie można dostać ?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
1234Pawel    0

BECO

 

Może słyszał ktoś gdzie w Polsce można dostać przyczepy BECO. Podobno niesamowita jakość. Widziałem na targach w Niemczech. Powiedzieli mi że można je dostać w Polsce. Teraz przyszedł czas na zakup i ich szukam. Kolega ma przyczepę 26 letnią i trzyma się lepiej niż niejedna 2-3 letnia :).

 

Tak wyglądają:

 

Dzięki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub16    122

Coś takiego znalazłem :)

 

Beco Polska Sp. Z O.o.

66-400 Gorzów Wlkp., Ul Walczaka 110

For more information you can contact Mr. Pawel Netczuk

Mobile: (+48) 0 535537590


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brego    0

http://www.agrofoto.pl/index.php/premiery-2010/928-wywrotki-rolnicze-beco--wkraczaj-do-polski

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1234Pawel    0

Kilka filmów o przyczepach Beco które znalazłem na ich facebooku: www.facebook.com/beco.polska

 

Przyczepa hakowa z osią jezdną - oś o mocy 75 kW

 

 

Albo takie cacko. Skorupa do transportu wody :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycek5120    29

Marka solida i konkretna byłem zainteresowany jedna z ich przyczep ale jak zrobili mi wycene to szczeki po ziemi szukałem za 12 ton 170 tys netto :lol: Wiec zdecydowałem sie na równiez solidna marke ale znacznie tansza i równiez spełniajaca moje wymagania czekam az tylko dojedzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycek5120    29

NT Agro Duńsko-Polska produkcja przyczep rolniczych i budowlanych ja zamawiałem swoja w fabryce bezposrednio i mogłem zobaczyc jak jest zbudowana od podstaw i wcale wiele nie odbiega od beco równiez sa robione na zawieszeniu tandem wózek i maja dosc szeroka mozliwosc wyposazenia doposazenia i ciekawe rozwiazania. Mi zrobili to co sobie za życzyłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1234Pawel    0

Strasznie drogo ci wycenili. Może chciałeś na wielkich kołach i hydraulicznym zawieszeniu ?

Jak ja ich pytałem to za największą przyczepę na tandemie (22 tony ładowności) trzeba dać od 120 000 PLN netto.

 

coś takiego:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycek5120    29

Ja chciałem z 3 stronnym wywrotem chyba 12 ton z własna hydraulika klapa hydrauliczna dyszlem resorowanym mechanicznie chyba na gumie bez skretnej osi 120 burty i tyle naliczyli około wiec cena kosmiczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez przemek111447
      Witam.Szukam oferty na nowa przyczepe 8 T( 2 sztuki) rozwazam kazda opcje firmowa...ktora waszym zadniem jest dobrym wyborem??Transport głownie zboża..opony nie regenerowane 385/55 r22 hm metal tech DB podobaja mi sie ale maja dosc wysoko osadzona skrzynie..w gre wchodzi pronar oraz auto tech
    • Przez Damian54
      Witam. 
      Mam problem z hamulcami w przyczepie (hamulce dwuobwodowe). Gdy podepne ciągnik (MF 6150) hamulce w przyczepie się blokują ale gdy nadepne pedał hamulca hamulce w przyczepie puszczają. Jaka jest przyczyna tego zjawiska i jak to naprawić? Z góry dziękuję za odpowiedź 
    • Przez kierasek16
      Witam ma ktos do sprzedania kola do Hl6011 o rozmiarze 12.5/20 
    • Przez rolnikus21
      Witam. Chce kupić beczkowóz około 12000 litrów i zastanawiam się czy lepszy będzie na tandemie czy na jednej osi ? Z którym będzie lepiej się jeździło ? Co radzicie ? Proszę o pomoc
    • Przez Sqowron
      Witam jak nazywa się ta część ze zdjęć pochodzi ona z siłownika piwłaki D35-M



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj