Zaloguj się, aby obserwować  
Rabe

linka

Polecane posty

Rabe    3

panowie nie wiecie gdzie można kupić taką linkę do sterowania rozdzielaczem

post-21951-0-81531500-1361817032_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisklaczun    114

ja mam podobny rozdzielacz do sterowania ladowaczem to może szukaj z quicka jej, może taką znajdziesz tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rabe    3

to jest linka do ładowarki budowlanej i jest właśnie gruba a te z allegro to można w jej środek wsadzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez wojtek93
      Witam! kilka dni temu kupiliśmy Massey Ferguson 3065 i żeby go zgasić należy pociągnąć taki czerwony guzik z lewej strony kierownicy, i tu powstaje moje pytanie. Czy jak już zgasze ciągnik czyli pociągne guzik to powinienem po zgaszeniu wepchnąc go z powrotem czy zrobić to dopiero przy ponownym odpalaniu silnika?
    • Przez JUMIKO
      Witam, czy ktoś z forumowiczów przerabiał cięgna gazu (te powyginane druty) na bardziej cywilizowany odpowiednik znaczy linkę ?
      Tak żeby gaz ręczny i nożny były na lince lub 2 linkach, jeśli tak prosił bym o jakieś zdjęcia, propozycje, uwagi
    • Przez Deutz610
      Jakiś czas temu w moim "dojczu" dx6.10 zaczął skakać wskaźnik obrotomierza,ale wczoraj przestał w ogóle się podnosić więc za pewne padła linka...
      Przeszukałem allegro itp i nigdzie nie mogę takiej znaleźć. Pomoże ktoś?
    • Przez mateusz1122
      Witam serdecznie. Poszukuje wszedzie linki co idzie od joysticka do rozdzielacza. tur to agram przy fordzie 5610. Bylbym wdzięczny jakby mogl mi Ktos pomoc zdjecie niżej . pozdrawiam

    • Przez krisu1990
      potrzebuje linke gazu nożnego do mf 3070 oraz kulki w gałke zmiany biegów na które są po środku dzwigni są mniejsze i na dole mniejsze potrzebuje te większe w połowie dzwigni????
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj