lukasz2347

Olimpiada młodych producentów rolnych

Polecane posty

Gość Marcin135   
Gość Marcin135

Ja szukałem i znalazłem tylko jeden test bez odpowiedzi . Chyba w ogóle nie ma takich testów w necie.

Edytowano przez Marcin135

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Właśnie po to są konkursy, żeby wygrywali Ci co posiadają najwięcej wiedzy a nie Ci co ściągają :lol:

 

Masz dostęp do pustych arkuszy- rozwiąż i wrzuć do neta pierwszy :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz2347    0

Nie chodzi mi o ściąganie po prostu chciałem zobaczyć starsze arkusze.Jakich pytań można sie spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymi4512    1

wie ktoś może jak wyglada częsc praktyczna krajowego finału?


Przepraszam za ortografie, nigdy nie byłem w tym dobry ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7199

Coś poszło nie tak, z ciągnika pisałem widać jak robota to nie głupoty 😂


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Volt
      Witam wczoraj pisałem Olimpiadę w szkole i awansowałem do poziomu centralnego zdobywając 23/30 pkt. Następny etap rozgrywa się niebawem i został niecały miesiąc na naukę i mam tutaj pytanko czy może ktoś już startował w tej Olimpiadzie i mniej więcej wie czego mogę się spodziewać
       
      Może ktoś również awansował w tym roku do poziomu Ogólnopolskiego to zapraszam do dyskusji na ten temat !
       
       
      P.S może ktoś posiada jakieś ciekawe materiały dt. zagadnień z ergonomii i BHP w rolnictwie to byłbym bardzo wdzięczny gdyby mi je podesłał.
    • Przez Runder
      Podobne pytanie pojawiło sie na stronie agrobiznesu więc uznałem że to dobry temat do dyskusji
    • Przez kissmy...
      na prośbę koleżanki zachęcam do kształcenia się w zakresie rachunkowości gospodarstw rolnych na studiach podyplomowych Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu:
       
      http://podyplomowe.ue.poznan.pl/studia.134.html
    • Przez Jarecki21
      Czy ktoś z Was toczy spory z urzędami w sprawie zalesiania działek rolnych na których funkcjonuje drenarka? Na jednej kupionej działce przez miedzę las rośnie już pięć lat i mam zablokowany odpływ zbieraczy. Na drugiej mam świeże zalesienie i w niedługiej perspektywie czasowej taki sam efekt jak na pierwszym zalesieniu. Sadzą las cwaniaki z miasta dla sowitych dopłat. Mam pisma, że na gruntach zdrenowanych sadzić lasów nie można. Co więcej pod jednym lasem jest momentami 3 klasa ziemi. Ale gmina i starostwo na wszystkie moje protesty ma wyj**ane.
    • Przez stajniabagieniec
      WItam, założyłam tu konto, w poszukiwaniu pomocy co do olimpiady, którą bym chciala napisać. Chodze do LO, nie mialam nigdy żadnych lekcji w związku z rolnictwem, ale interesuje się tym, tato ma gospodarstwo, a za kilka lat chciałabym je przejąć.
       
      Nie znalazlam nigdzie informacji z jakich materiałów można się przygotowywać, kiedy podchodziłam do Olimpiady Geograficznej, dostalam cały wykaz z jakich lektur będą pytania. Nie wiem też na czym polega pierwszy etap. Czy juz na tym poziomie wybieramy jeden blok, któym jesteśmy zainteresowani, czy jest to egzamin ogolny. Prosze o pomoc, jeśli ktoś coś wie na ten temat
       
      Pozdrawiam, Marysia
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj