Skocz do zawartości
News
tomaszek_135

Renault 921-4 warty uwagi czy z góry przegrany?

Polecane posty

AlaCapone    5003

Właśnie sprawdzałem na stronie CLAAS'a, dla tego modelu niestety nie ma :(

"Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoim doświadczeniem!" - ciągle muszę o tym pamiętać.

lanos1781    0

Mam instrukcję obsługi - czynności konserwacyjne, dane techniczne, schemat bezpieczników - niestety wszystko po niemiecku, ale jest dużo obrazków dla nie znających j. niemieckiego. Katalogu części nie posiadam. To co mam mogę przesłać na maila zainteresowanym.

Wyslij mi na olek89@op.pl prosze.

Ja dostalem jakas ksiazeczke i nie wiem czy to ta sama?

Właśnie sprawdzałem na stronie CLAAS'a, dla tego modelu niestety nie ma :(

A jakis schemat ? Glownie o rozrzad i pompe wtrysku mi chodzi??

Wiadomość z agroFakt.pl

LukaPro    1

Witam i ja jestem posiadaczem Renault 113.14tx. i tez kilku znajomych sasiadów posiada renie.... ciagniczki bardzo fajne, masa uciag, fakt że nie takie tam wypasione jak te nowe ale w polu robi rowno.sasiad wlasnie jest w trakcie zakupu ceresa 95x.

AlaCapone    5003

Co do tematu katalogu na stronie CLAAS'a: odnośnik

http://www.claas.pl/...arts-doc-online

Wybierasz język: polski

następnie zaznaczasz kwadracik: zgadzam się

i naciskasz Login

Przekierowuje na kolejną stronę.

Wybierasz zakładkę: ciągniki

następnie: szereg produktów

potem: model

dalej chyba nie muszę tłumaczyć.

Wprawdzie nie ma naszego modelu, ale można pokombinować. Po numerze silnika np. D 227-6 były montowane w nowszych Reniach, do których zapewne jest katalog. Nie sprawdzałem, bo nie miałem do dziś takiej potrzeby - moja Renia, jak na razie bezawaryjna.

To samo dotyczy innych podzespołów.

A jakis schemat ? Glownie o rozrzad i pompe wtrysku mi chodzi??

Pompa wtryskowa - także powtarza się w nowszych modelach. Musisz tylko odnaleść właściwą, ale najpierw sprawdź jaką masz u siebie.

Sorki! Już wysyłam ci maila.

Edytowano przez AlaCapone

"Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoim doświadczeniem!" - ciągle muszę o tym pamiętać.

lanos1781    0

Co do tematu katalogu na stronie CLAAS'a: odnośnik

http://www.claas.pl/...arts-doc-online

Wybierasz język: polski

następnie zaznaczasz kwadracik: zgadzam się

i naciskasz Login

Przekierowuje na kolejną stronę.

Wybierasz zakładkę: ciągniki

następnie: szereg produktów

potem: model

dalej chyba nie muszę tłumaczyć.

Wprawdzie nie ma naszego modelu, ale można pokombinować. Po numerze silnika np. D 227-6 były montowane w nowszych Reniach, do których zapewne jest katalog. Nie sprawdzałem, bo nie miałem do dziś takiej potrzeby - moja Renia, jak na razie bezawaryjna.

To samo dotyczy innych podzespołów.

Pompa wtryskowa - także powtarza się w nowszych modelach. Musisz tylko odnaleść właściwą, ale najpierw sprawdź jaką masz u siebie.

Sorki! Już wysyłam ci maila.

Moja tez do tej pory w sumie byla, niestety pokrecilem z ustawieniem wyprzedzenia zaplonu i musze to poprawic.Kurde ci powiem,ze chyba jednak inna ta ksiazeczke mam,bo jakos nie kojarze tych obrazkow co mi wyslales.Niestety 100% pewnosci nie mam,bo ksiazka jest ponad 70km teraz ode mnie.

Wiec jakbys mogl jeszcze cos podeslac to bym prosil.

AlaCapone    5003

Moja tez do tej pory w sumie byla, niestety pokrecilem z ustawieniem wyprzedzenia zaplonu i musze to poprawic.Kurde ci powiem,ze chyba jednak inna ta ksiazeczke mam,bo jakos nie kojarze tych obrazkow co mi wyslales.Niestety 100% pewnosci nie mam,bo ksiazka jest ponad 70km teraz ode mnie.

Wiec jakbys mogl jeszcze cos podeslac to bym prosil.

Za chwilę doślę ci resztę.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez antoniekek
      Dzień dobry,
      Poszukuję instrukcji obsługi do Renault 651. 
      Najlepiej w języku polskim, ale angielski czy niemiecki też może być.  

Dodatkowo czy, ktoś z użytkowników tego ciągnika jest mi w stanie zmierzyć długość bagnetu ( szabelki do oleju silnikowego). Niestety w moim jest z innego ciągnika i nie wiem czy stan oleju jest wystarczający. Orientujecie się może, ile oleju wchodzi do tego silnika: MWM D227-4?
      Dziękuję za pomoc!

• Przez Maniek11001
      Witajcie koledzy .  Mam pytanie do posiadaczy Reni którzy robili juz remont silnika w swoim statku. Mianowicie chodzi mi o koszt naprawy silnika ( dolu) góra zrobiona na wiosnę. I czy u was też tak ciężko chodzi dźwignia od sprzegla? ( linka nowa ) czy da się to jakoś wyregulowac? 
      Renault caly mechaniczny, 
      Proszę i dziekuje za odp 
      Pozdrawiam 

• Przez tomek2201
      Witam. Czasami pojawia się problem z polbiegami. Wczoraj jak zaczynałem pracować ciągnikiem polbiegi działały a później przestały. Sprawdzałem opór na cewkach i wtyczki i wszystko wydaje się w porządku a polbiegi nie mogłem zmienić. Po odpaleniu na wyświetlaczu przeskakują od 4 do 1 i tak zostaje i nie mogłem zmienić. Dziś rano wsiadłem do traktora i wszystko działa. Czasem się tak dzieje a czasem od początku nie ma a później znów są. Gdzie szukać problemu? Dlaczego się tak zacinają?
    • Przez byczek1999
      Witam 
      Kupiłem ostatnio ciagnik renault ceres 85 i po podczepieniu pluga okazalo sie ze podnosnik podnosi a nie opuszcza znaczy opuszcza ale do polowy i sie zatrzymuje a gdy ciagnik sie zgasi to postoi pare minut i opada 
      Co moze byc przyczyną? 
    • Przez Patryk212
      Witam poszukuje ładowacza czołowego do renault 110.54 wraz z adaptacja do 10tys.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.