Zaloguj się, aby obserwować  
lukaszbizon

Claas europa

Polecane posty

lukaszbizon    40

witam orientuje się ktoś ile może kosztować bęben młucący do takiego kombajny ,ponieważ mam na sprzedasz ten kombajn i dzisiaj byli go oglądać ludzie i bęben jest pokszywiony od kamieni (a może ktoś jest zainteresowany kupnem go zdjęcia w galerii)

 

 

 

 

sory wiem żę to nie w tej kategori tylko w części zamienne do kombajnów pomyliło mi się przepraszam

Edytowano przez lukaszbizon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybki00    4

Kolego jeśli jesteś z lubelskiego to w miejscowości Dragany koło Wysokiego takiego sprzętu mają pod dostatkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez gajek6666
      Witam!
      Mam zamiar wymienić wszystkie łożyska na odrzutniku i bębnie młócącym. Nigdy tego nie robilem i prosze o jakieś wskazówki jeżeli już ktoś coś takiego robił. Narazie mam zdjęte koło pasowe i piaste od napędu odrzótnika. Czym najlepie sciągnąć koła pasowe napedzające pochyły, zeby ich nie uszkodzić (bo piasta jest już spisana na straty). Z drugiej strony są dwa łożyska oporowe na których temat wiele już słyszalem. Czy ktoś może mi dać jakieś wskazówki- na co zwrócić uwage? jakie łożyska założyć? W mojej okolicy jest jeden mechanik który tak składa te elementy, że kombajny się zapalają na polu. O tym że można zamienić orczyki przy montarzu to już wiem. A i jeszcze jedno czym najlepiej sciągać tuleje żeby jak najmiej uszkodzić? Posiadam Rekorda rocznik 86 jak by to było ważne.
    • Przez michal135791
      Mam problem , otuż podczas koszenia przestał mi się kręcić drugi bęben w kosiarce rotacyjnej z 165 . Pierwszy się kręci ale drugi już nie . Co się mogło stać ?
    • Przez wojtf23
      Witam. Mam pytanie czy ma ktoś może zdjęcia albo czy mógł by ktoś wykonać zdjęcia bębna blokady mostu ponieważ mam problem z montażem. Blokada nie miała żadnych uszczelnień zaraz przy tym łączniku:

      Zakupiłem zestaw uszczelnień blokady tylnego mostu. Po zmontowaniu uszczelnień w tyn łączniku i spręzynki, na ten łącznik wyżej przychodzi jeszcze guma-uszczelnienie
      .
      Jak to wszystko zmontowałem to mi odstaje ten zawór o jakiś 1cm a co za tym idzie odstaje tez pokrywa bęna tylnego mostu. Może ktoś podesłać zdjęcia????
    • Przez marcel9797
      Witam.Naprawiam w przyczepie hl 6011 hamulcebi niestety konieczna jest wymiana okladzin.Stad pytanie jak zdjąc bęben. Macie jakieś sposoby?
    • Przez MaciejWojtasik
      Sprzedam zestaw do przystawki kukurydzy KEMPER 345 i pochodnych. W skład zestawu wchodzą:
      dwa bębny o numerach LCA85824 i LCA85825,
      dwa zgarniacze o numerach LCA74561 i LCA74562
      oraz inne elementy .
       
      Cena 12 tyś za zestaw do negocjacji!!!
      telefon 502-741-365


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj