Zaloguj się, aby obserwować  
pawel656

Nowa seria 6400

Polecane posty

kris14    267

Seria o której piszesz istnieje na rynku już od 6-7 lat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel656    177

Tak? Ja jakoś nie przypominam sobie żeby był taki np. MF 6460 o mocy max. 125 km z 4 cylindrów na przekładni Dyna-6. Poczytaj sobie dokładnie info na stronie, którą wyżej podałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danield28    35

Tak jak kolega @kris14 pisał te model istnieją już na rynku od 6-7 lat tylko Korbanek z serii 6400 nie sprzedawał 4 cylindrowych ale jak ktoś by się uparł pewnie był w stanie sobie takiego załatwić... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

A nowa maska jest oferowana od momentu kiedy weszła nowa seria 5400 i wszystkie modele ze ściętą maską (tj stary model 5400, nowy 5400 i 4cyl 6400) mają montowaną nową maskę. Teraz MF oferuje nową serię- 6600.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel656    177

Aha. Jeśli tak to zwracam honor. Bo nie wiedziałem, że nie były oferowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać na tym filmiku zmiany. Fajnie wygląda ten dżojstik, zintegrowany jest z ładowaczem czołowym.

 


Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez wojtas007
      Witam. Czy ta seria Ferguson 61xx posiada obroty wałka eko?? Chcę kupić 6160 i potrzebuje obroty eko. A polecacie w ogóle te serie Fergusonow. ?? Gdzie można kupić godnego polecenia zna ktoś kogoś kto uczciwie sprzedaje???
    • Przez DawidMagieda
      Witam  co sądzicie o tym ciągniku: McCORMICK seria X50m HC (High Clearance)
      - uwagi użytkowników 
    • Przez Peron
      Witam.
       
      Czy ktoś może się orientuje, jakie są kolory farb do poszczególnych modeli? W internecie pełno farb, ale nie jest opisane, na co która jest stosowana i cieżko  coś dobrać.
      Potrzebuję farbę na felgi do serii 3080. Teraz są pomalowane na szaro, ale spod farby wygląda szary, ale lekko metalizowany. 
      W internecie znalazłem opinię, że na felgi ma być krzemowa szarość, ale sam już nie wiem, bo wydaje mi się za ciemna. 
      Ma ktoś praktykę w tym temacie?
    • Przez Marek293
      Czesc . mam okazję w dobrej cenie kupic johndeer'a  6400 z uszkodzonym silnikiem , w silniku jest dziura w bloku gdyz po remącie odkręcił się korbowod . Chciał bym was zapytac co o tym sądzicie . Dziura w bloku do zaspawania . prawdopodobnie  blok jest okej . Bardziej ucierpiał wał oraz kobowod .
      Ciagnik pracował w gospodarstwie jezdzil do konca skrzynia sprawna .wszystko działa takie mam zapewnienia . Tylko ten silnik .czy ktos  robił taki lub podobny silnik i moze cos na ten temat powiedziec . jak z częsciami   , z ceną . I ogulnie czy  warto sie w to bawic ? 
    • Przez romanddd123
      Witam mam problem poniewaz nie mam kierunkowskazow w john deere 6400 i nie wiem gdzie moze znajdowac sie przerywacz ,jesli ktos by wiedzial prosze o szybka odpowiedz ,jesli ktos by mogl prosilbym o wstawienie zdjecia mniej wiecej w ktory miejscu jest jesli nie to o jakis szczegolowy opis z gory dziekuje i pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj