Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
pawel656

Nowa seria 6400

Polecane posty

pawel656    21

Witam,

Na stronie MF-a zobaczyłem, że szykuje się nowa seria MF 6400. Moc 95-215 km. Modele do 115 km będą 4-cylindrowe ze ściętą maską jak w dawnej serii 5400. I jeszcze zobaczyłem, że we wszystkich modelach będzie dostępna przekładnia Dyna-6. Link do strony: http://www.masseyferguson.com/EMEA/int-en/products/tractors/mediumhp/297.aspx

kris14    259

Seria o której piszesz istnieje na rynku już od 6-7 lat....

pawel656    21

Tak? Ja jakoś nie przypominam sobie żeby był taki np. MF 6460 o mocy max. 125 km z 4 cylindrów na przekładni Dyna-6. Poczytaj sobie dokładnie info na stronie, którą wyżej podałem.

Wiadomość z agroFakt.pl

danield28    34

Tak jak kolega @kris14 pisał te model istnieją już na rynku od 6-7 lat tylko Korbanek z serii 6400 nie sprzedawał 4 cylindrowych ale jak ktoś by się uparł pewnie był w stanie sobie takiego załatwić... Pozdrawiam

kris14    259

A nowa maska jest oferowana od momentu kiedy weszła nowa seria 5400 i wszystkie modele ze ściętą maską (tj stary model 5400, nowy 5400 i 4cyl 6400) mają montowaną nową maskę. Teraz MF oferuje nową serię- 6600.

pawel656    21

Aha. Jeśli tak to zwracam honor. Bo nie wiedziałem, że nie były oferowane.

Widać na tym filmiku zmiany. Fajnie wygląda ten dżojstik, zintegrowany jest z ładowaczem czołowym.

Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez rafal3514
      co sądzicie o VALTRACH. przede wczystkim o serii N.
    • Przez adikpl1
      Czy wiecie coś o tych ciągnikach?
    • Przez Damian87
      Witam,
      Doszedłam dlaczego mój JD tak ciężko pali na zimno. Padła pompka w baku Nie wiecie gdzie w rozsądnych pieniądzach mogę dosać taką pompkę? I czy często takie pompki padają?

Dobra, to jednak nie pompka padła. Tzn. pompk nie chodzi bo nie dostaje prądu. Napięcie jakie dochodzi jest w granicy 1,6V. Mechanicy którzy normalnie serwisują mi samochód przeglądnęli elektrykę "tyle o ile" i stwierdzili że to wina słabego akumulatora bo jak już się zaciągnie paliwem i odpali to wtedy pompka paliwa pracuje. Pytam się czy jest to możliwe aby akumulator był na tyle mocny żeby kręcić silnikem i zarazem na tyle słaby żeby nie ruszyć pompki bo wg. mnie to coś jest nie tak.
    • Przez pawelus00
      witam. chciałbym sie dowiedziec czy to dobry traktor, ile pali i kosztuje oraz czy jest awaryjny?
      może ktoś posiada taki traktor?
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy już słyszeliscie o tej nowej serii bo w internecie jak szukałem nic nie ma , dealer powiedział mi że Agrokron K jest już niedostepny i zastąpiony przez Agrotrona serii 5 , i czy moze wiecie co tam bedzie i czy bedzie lepszy od poprzedniej serii , pozdrawiam i prosze o pomoc