mariozmc15

Dlaczego krokodyl nie działa

Polecane posty

mariozmc15    0

Witam nie dawno kupiłem ciągnik massey ferguson 4370 z turem massey 895. z tura byłem zadowolony do dzisiaj jak pracował z sama łyżką wczoraj kupiłem nowego krokodyla i chciałem dzisiaj sprawdzić jak on dział podpinam pod wtyki dodam ze to jest tur 4 sekcje i nic sie nie dziej klikam przyciskami i nic pod jedna parę nic pod druga parę nic zamieniam przewody dalej nic trochę się wkurzyłem.gdzie szukać usterki ? mam pytanie przy tym całym rozdzielaczu czy jak to się tam nazywa zauważyłem ze są jakieś elektro zawory czy soc takiego i diody na nich zielone one się nie Świca czy to może być brak zasilania czy jednak coś z dżojstik.Tam przy tym rozdzielaczu jest z jednej i drugiej strony jakieś pokrętło czy coś takiego do czego to może służyć Tur ma amortyzator wstrząsów i tam jest jakiś zawór czy coś do czego on służyć dodam ze nikt tego nie używał bo nie chce działać spróbuję zapryskać wd 40 zęby go jakoś uruchomić i jeszcze jeden zawór jest przy tym rozłączaniu przewodów do czego on może służyć ?A i jeszcze jedno to jest tur 4 sekcje jak 1 góra doł druga na boki dżojstikiem czyli poziomowanie 3 sekcja obsługa krokodyla czyli przyciski a czym obsługuje się 4 sekcje

 

Z góry dziękuje za odpowiedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolq1660    189

sprawdź przycisk ja mam problem od nowości w turze nh czyli stoll, przepala mi się taka płytka, ten guzik musi być rozbieralny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danieloz22    20

Słuchaj nie ma tak że jeden przycisk od zamykania drugi od otwierania. Jeden jest do 3 drugi od 4 sekcji. Wciskasz go i wykonujesz ruch dźwignią w lewą i w prawą. I wtedy działa. Z jednym przyciskiem obsuługujesz 3 sekcję, a w indentyczny sposób tylko że drugm 4.

Bo jak się wczytuję to widzę że nie umiesz obsługiwać joysticka. I tu robisz błąd.

Edytowano przez danieloz22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariozmc15    0

O to juz troche wiem dziekuje za przydatne informacje posprawdzam co i jak i dm znać.A te zawory tam to od czego moga byc jeden to tak mysle ze pewnie jest od włączenia i wyłączenia akumulatora drgań a drugi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
casejx    30

Sprawdz dojscie pradu, zobacz tez czy przypadkiem jakis kabel nie jest odlaczony od elektrozaworu "ja tak mialem".Moze byc tez odlaczony kabel przy przyciskach. Ten pierwszy zawor o ktorym mowiles jest chyba od wlaczania i wylanczania amortyzacji.


Sprzedam kombajn claas senator tel.502157401. Zainteresowanych zapraszam na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelix    74

4-tą sekcje możesz mieć do zapinania i odpinania szufli. Najlepiej jakbyś zrobił zdjęcie tego i tutaj wrzucił. Jedno zdjęcie może powiedzieć więcej niż tysiąc słów.


Jeżeli czegoś nie da się zrobić, to wtedy przychodzi ktoś, kto nie wie, że się nie da i on to właśnie robi.   A. Einstein

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
casejx    30

Dokladnie jakies foty by sie przydaly. Wtedy sprawa byla sto razy prostrza.

Edytowano przez casejx

Sprzedam kombajn claas senator tel.502157401. Zainteresowanych zapraszam na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariozmc15    0

nie jeszcze nie nie miałem jak zrobić zdjęć teraz cały czas ciągnik w transporcie robi wywózka zbożna i nie ma kiedy sie za to zabrać. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilczw    1

Witam może dołączę się do postu bo jest on w miarę nowy i może ktoś z użytkowników by się wypowiedział kupiłem w ostatnim czasie ciągnik o mocy ok 60 KM z ładowaczem 3-sekcyjnym o udżwigu ok 1000 kg interesuje mnie czy poradzi on sobie z łyżko-krokodylem 2m a może lepiej będzie kupić osobno łyżkę i krokodyla będzie on wykorzystywany do obornika ok 30 rozrzutników roczni załadunek z płyty i sporadycznie do równania materiałów sypkich (ziemi , piasku )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
casejx    30

Lepiej chyba osobno łyzke i krokodyl. Jezeli bedziesz bral obornik z plyty krokodylem bedzie sie lepiej nabierac. No a lyzko-krokodyl o szerokosci 2m do ciagnika 60KM to troche zawiele.


Sprzedam kombajn claas senator tel.502157401. Zainteresowanych zapraszam na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki mam problem z ładowaczem Quick 640 ładowacz trzecia sekcje ma na elektrozaworze ,dokladniej mam problem z trzecia sekcja przycina mi sie, tzn zamykać krokodyl zawsze zamknie ,ale nie zawsze chce otworzyc co moze byc przyczyna elektrozawor?? i powiedzcie mi jak odczytac przepustowosc oleju przez taki elektrozawor ?? bo jak cos to zamowie drugi jak najszybciej a na allegro widze o przepustowosci 90l/min i 50l/min pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
casejx    30

Najpierw sprawdz najprostrze zecze taki jak, kabel ktory dochodzi do zaworu (czy nie ma zwarcia, lub nie jest gdzies przetarty).


Sprzedam kombajn claas senator tel.502157401. Zainteresowanych zapraszam na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladowaczeMX    1

Chłopaki mam problem z ładowaczem Quick 640 ładowacz trzecia sekcje ma na elektrozaworze ,dokladniej mam problem z trzecia sekcja przycina mi sie, tzn zamykać krokodyl zawsze zamknie ,ale nie zawsze chce otworzyc co moze byc przyczyna elektrozawor?? i powiedzcie mi jak odczytac przepustowosc oleju przez taki elektrozawor ?? bo jak cos to zamowie drugi jak najszybciej a na allegro widze o przepustowosci 90l/min i 50l/min pozdrawiam

 

 

1. Zabrudzone lub uszkodzone szybkozłącza od 3ciej sekcji. Pytanie teraz czy po stronie ładowacza czy po stronie osprzętu.

A napisali pewnie w instrukcji żeby zawsze były czyste w zwałaszcza podczas podłączania ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariozmc15    0

Nie odzywałem sie długo bo tak jakos wyszło problem dawno został rozwiazany została wymieniona jedna cewka po za tym gubił sie prąd w gniezdzie i wogule kupione nowe kakretne gniazda kable pozmieniana tak dla pewnosci zeby sie z tym nie bawic.Co najążniejsze od nowosci raczej tych sekcji nie uzywał i to wszystko w rozzdzielaczy zasniedziało ni nie działał ten cały elektromagnes zozebrane przesmarowane smarem miedzianym i chodzi poprawnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez qwerty123
      Witam.
      Mam taki problem z krokodylem firmy Volant,podpinam to pod ładowacz stoll f10,w dżojstiku naciskam te przyciski odpowiedzialne za dodatkowe sekcje i brak efektu,siłowniki na krokodylu nie działają.Zastanawiam się czy może mieć to związek z siedmiobiegunową wtyczką,być może trzeba coś przepiąć niestety schematy w instrukcji w języku niemieckim.Dla ułatwienia zrobiłem zdjęcia:
      To jest ta wtyczka

       
      Tutaj podłączenie hydrauliki

    • Przez materrol
      Cześć Wam
      Posiadam zetora 7211 wraz z turem autopoziomującym, więc trochę on waży. Poszukuję jakiś szerszych kół na przód, gdyż oryginalne są za wąskie i pod wpływem ciężaru strasznie się topi, zwłaszcza przy krokodylu. Od czego mogą pasować bez żadnych przeróbek i gdzie je mozna dostać? Z góry dzięki za odpowiedzi.
    • Przez PaweAftarczuk
      Witam
       
      Mam mały problem z oryginalnymi przyrządami do swojej ładowarki Claas Targo K50. Mocowanie które posiadam nie jest raczej oryginalne i ciężko dobrać jakąkolwiek łyżkę czy też krokodyla. Czy wie ktoś może pod jakim hasłem szukać osprzętu do tego typu mocowania?

    • Przez Keniu6
      Witam. Chcę zakupić krokodyla z zębami kutymi do TURa 5 zamontowanego na ursusie 914 i moim problemem jest jaki szeroki dobrac krokodyl jeśli tur pracuje na zwyklej niewzmacnianej pompie? Jaka szerokość była by najlepsza zeby pracował w mirę sprawnie, a nie zamulał? Jeśli ktoś mógł by doradzic z jakiej firmy polecilibyście dobrego sprawdzonego krokodyla?
    • Przez sstefan93
      witam ,interesuje mnie ladowacz metal technik udzwig 1600kg z amortyzacja wstrząsów oraz chwytak na 2 silowniki, i krokodyl, osprzet moze byc z firmy wolmet bo jest tanszy a materialowo malo sie różni, 
      Ładowacz do ciagnika zetor proxima 65, gdzie kupie najtaniej ? Wie ktos cos ?
       
      moze ktos ma taki sprzet i chcialby podzielic sie opinia ?  
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj