Nikita_Bennet

Wybór kolczykownicy

Polecane posty

krupekf16    8

mariuszd93- tez taką mam moge odsprzedac za 50zl jesli ktoś chce wogule nie uzywana teraz mam z allafleksu 100 razy lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Dla mnie jest ok , główna zaleta to że nie zamyka się po łuku tylko w linii prostej i dzięki temu nie psuje kolczyków jak niektóre za 50zł , jest też trwała i ma bardzo dobrą opinię nie tylko u mnie ;)


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7777777    0

Jak wyżej Kolczykownica "Prima-flex"   i Kolczykownica Multiflex i
KOLCZYKOWNICA PROFI

uuuuu.jpg

qqqqqq.jpg

primaflex4.jpg

Edytowano przez 7777777

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extrabyk    5592

To ta sama kolczykownica i różni się tylko wkładkami pasującymi do kolczyków różnych producentów. Po wcześniejszych "przygodach" z innymi mam właśnie taką i jest rewelacyjna. Naprawdę warto dołożyć te parę zł. więcej no chyba,że się ma 1-2 sztuki to można się i te sztuki męczyć tymi tanimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bronek    248
Też posiadam taką kolczykownicę, wlasnie z tą niebieską wkładką. Mam ją już pewnie z 13lat. Co roku kolczykuje ona około 50szt bydła Kolczykami różnych producentów. Jak do tej pory spisuje się rewelacyjnie. Cały czas, od tych bodajże 13 lat pracuje na tej samej jednej igle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viperwlkp    86
teraz mam taką i polecam kolczykuje bydło i swine. i też ciągle ta sama igła chociaż nawet widziałem że można kupić sama igłę na olx bez tych wkładów plastikowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ENDRIUROL    39

ja mam taka cala niebieska jedna z najtanszych i problemow z nia nie mialem, jedynie jak cielaka sam kolczykuje i sie wyrwie w momencie sciskania to sie krzywda mu dzieje i kolczyk w kosz. ciekaw jestem czy te sa duzo lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Są lepsze , bo igła wchodzi prosto , a w tych co masz pod kątem i łatwiej zepsuć kolczyk .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extrabyk    5592
18 godzin temu, ENDRIUROL napisał:

ja mam taka cala niebieska jedna z najtanszych i problemow z nia nie mialem, jedynie jak cielaka sam kolczykuje i sie wyrwie w momencie sciskania to sie krzywda mu dzieje i kolczyk w kosz. ciekaw jestem czy te sa duzo lepsze

Dużo lepsza to mało powiedziane. To jest jedyna kolczykownica, która ma jakiś sens. Swoją drogą ci co tak krzyczą o dobrostan zwierząt powinni zobaczyć jak wygląda kolczykowanie i albo całkowicie zakazać albo przynajmniej zakazać sprzedaży i używania tych pozostałych. Już przy pierwszym kontakcie z tematem pomyślałem,że komuś padło na mózg żeby zrobić kolczykownicę, w której kolce nie pracują równolegle. Nawet dziurkacz do skóry czy papieru tak ma a ktoś wymyślił,żeby w ucho żyjącego zwierzaka wbijać kolczyk takim gównem. Niestety nie wiedziałem wtedy,że są takie jak na foto i męczyłem siebie oraz cielaki do momentu aż trafiłem na taką z foto. Dodam tylko,że kupując trzeba trochę poszukać bo są bardzo duże rozbieżności w cenie u różnych sprzedawców.

Edytowano przez extrabyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extrabyk    5592

105 zł. brutto kolczykownica plus wkładka do kolczyków Allflex 17 zł. brutto czyli razem 122 zł. brutto. Kupione w firmie Rolmix w Łosicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extrabyk    5592

To,że kupiłem w łosicach nie oznacza,że jesteśmy sąsiadami :D zwłaszcza w dobie zakupów internetowych...ale tu historia jeszcze ciekawsza. Obdzwoniłem kilka miejsc gdzie mieli takie kolczykownice no i wyszło,że ci z Łosic sprzedadzą mi ją najtaniej no i mają od ręki. Doszłoby jeszcze chyba 20 zł. za wysyłkę z pobraniem. Zamówiłem ale sobie przypomniałem,że moja dziewczyna tego dnia miała jakieś sprawy w tych okolicach i wracając będzie jechać przez Łosice. Zadzwoniłem i okazało się,że zaraz wjedzie właśnie do Łosic...no to ja jeszcze raz do firmy anulować zamówienie i powiedzieć,że zaraz będzie odbiór osobisty. Nie dość,że zaoszczędziłem te 20 zł. to jeszcze ekstra buziaka dostałem od dziewczyny bo była szczęśliwa,że mogła coś załatwić w gospodarskich sprawach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj