Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
hodowlany    7

nie macie takiego problemu bo u mnie jeden drugiego doi i potem sierść sie naje i raz przez to zdechł mi cielak <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peres100   
Gość peres100

mam powieszone puste wiaderko ze smoczkiem w klatce, i po pojeniu sie nie obsysaja tylko atakuja to wiaderko. Proste i dziala. W klatce 4 cielaki i jedno wiaderko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adek1614    7

Ale jak go doi bo ja sie z takim czyms nie spotkałem cielak krowe owszem ale żeby dwa cielaki siebie to nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek1975    1396

Ha ha normalnie jeden drugiemu ciągnie za jajka :D U mnie też tak jest ale nic z tym nie robie samo po czasie przechodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin1515    10

U mnie tez to sie zdarza , ale ja sie ni przejmuje tym. Zawsze po jakims czasie przestaja to robic heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MLODY402    1

Kolego polecam takie kolczyki wyglądają wtedy jak terminatory ale swoje zadanie spełniają koszt ok 15-20 zł

 

 

1m.jpg

Edytowano przez MLODY402

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MKrajes    133

Te kolczyki faktycznie bardzo pomagają. U mnie się sprawdziły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyszek8201    174

też mam z tym czasem problem , te kolczyki-nosowniki zwalają nawet gdy są założone większym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ML1224    11

ja u siebie takiej reakcji u cielat nie zaobserwowałem <odpukać>

 

a teraz coś poza tym tematem czy nie chciał by któryś z forumowiczów kupić jałówki małej. Cena 1300 bez targu :) okolice szczucina małopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hodowlany    7

no po pępku się doją a kolczyk mam 1 ale zakładam jałowce jak na pastwisku doi ;p

 

może więcej mleka chcą? ale potem znów biegunka :wacko:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
killer12    0

u mnie po jedzeniu to tak samo ale z takim czyms to sie jeszcze nie zetknolem zeby nawzajem sie lizali. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

Tak jak wcześniej, najlepiej zostawić wiaderko ze smoczkiem, dodatkowo nalać zwykłej czystej wody. Przejdzie im błyskawicznie.


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hodowlany    7

sęk w tym że niemam takiego wiaderka bo poje z normalnych hehe a jak by można było zastąpić tego smoczka macie jakiś pomysł czy ino kupić wiadro B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek1975    1396

No to uważaj mamy :D pomysła daj im swojego peni... :D Co za pytanie jak nie masz to sobie kup i nie zawracaj głowy na forum takim czymś !

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pantera    198

no to piotrek żeś pjechał dzien minoł i cisza to chyba dziala ale to i dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek79w    31

DZEKĆ jest 100% skuteczny można posmarować jajka ,<<penia>> uszy ,ogon wszystko co ssą lub gryzą działa od pierwszego zetknięcia. zakładać rekawiczki bo śmierdzi nie miłośernie i trudny do umycia i mimo szorowania zapach zostaje i dość długo się utrzymuje może wystąpić podrażnienie spojówek i łzawienie-ostrożnie!!!

Edytowano przez krzysiek79w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz51195    0

Bardzo was chłopaki przepraszam że odkopuje temat ale mam ten sam problem co autor, i nie wiem jak sobie z tym poradzić, cielaków mam 2 w jednej zagrodzie, są zaczepione 2 wiadra wody ze smoczkiem, i 2 wiadra z musli. A ony (szczególnie jeden) dokucza drugiemu i nie wiem co z tym zrobić. Proszę o pomoc. Pozdrawiam 🙂🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez donweter1989
      No to mamy 2019 rok więc pora na nowy temat. To jak tam w cennikach bydła w tym roku do góry czy do góry😛 Do jakiej ceny za żywiec wołowy dobijemy w tym sezonie? czy to skupy nas dobiją?
      Kontynuacja tematu: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/263888-cena-bydla-2018/
    • Przez Pieanna
      Witam. 😊Może któryś z forumowiczów orientuje się jak wygląda proces( i czy jest możliwy) oddania dwuletnich simentali mięsnych pod ocenę pzhipbm? Zakupiliśmy pięć lat temu czystorasowe jałówki simentali z papierami pod zacielenie. Krowy były sztucznie kryte simentalem mięsnym. Cieliczki które urodziły się u nas zostawiliśmy na mamki.  Czy po przystąpieniu do związku tylko nowonarodzone cielaki można zgłaszać pod ocenę czy takie dwuletnie sztuki też. ? Jeżeli tak to jak wygląda taki proces?
    • Przez bzyku1144
      witam dalem zastrzyk cielakowi ok 60 kg floronem w miesien szyi lezy smutny i cos z poczatku skakal później lezal jakby mial zdechnac nie wiem co mu moze byc prosze o odpowiedz 
    • Przez keepsmile98
      Hej 😀 Będę szczera, otóż całkowicie nie znam się na tym, o czym piszę, a robię to dla niekomputerowego członka rodziny 😅
       
      Chcę kupić stetoskop dla bydła mięsnego/mlecznego (pewnie to nie ma znaczenia, chociaż kto wie). Miałabym kilka pytań jeśli ktoś mógłby mi pomóc.
      1. Stetoskop jednogłowicowy czy dwugłowicowy?
      2. W jakim przedziale cenowym opłaca się taki stetoskop kupić?
      3. Czy w ogóle jakiekolwiek kryteria mają znaczenie, czy wystarczy po prostu jakiś tańszy -> "oby był"?
      4. Czy ktoś z was ma i mógłby mi polecić jakiś konkretny? (chyba, że to nie ma znaczenia)
       
      Byłabym wdzięczna za wszelką pomoc i informacje 😊
    • Przez MazurskiBrowar
      Sprzedamy młóto browarniane. Odbiór własny w Ełku przy ul. Okrężnej 4a. Zachęcamy do kontaktu 887886878.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj