pawel03

Szyba drzwi prawych lamborghini formula 135

Polecane posty

pawel03    0

Witam Forumowiczów.

poszukuje prawiej szyby drzwi do swojego lambo. patrzylem po różnych sklepach i cena oscyluje w granicach 1100 - 1400 zł. mam pomysł na plekse ale nie wiem czy to wypali. jak sądzicie czy to dobry pomysł czy lepiej dołożyć i kupić jakąś prawdziwą szybę? jakieś rady gdzie szukać żeby cos taniej znależć?:)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emil94    0

Lepiej kup szybę, bo pleksa się porysuje i nic nie będzie widać przez nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
john6110se    0

miałem taki sam problem ale w john deere znajomy szklarz próbował mi wstawić szybę z pleksi ale jak się okazało było to niewykonalne nie da się dogiąć pleksi do kształtu oryginalnej szyby i w końcu kupiłem oryginał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelix    74

Najlepiej szukać w internecie, zawsze można porównać ceny i często jest tak że nawet razem z wysyłką wychodzi taniej niż w sklepie.


Jeżeli czegoś nie da się zrobić, to wtedy przychodzi ktoś, kto nie wie, że się nie da i on to właśnie robi.   A. Einstein

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebel21    22

Najlepiej kup orginał znajomy do case kupił tanszy zamiennik szyby i niby mialo wszystko grac identyczna z orginałem a po kilku otwarciach i zamknieciach sama pękła ja kupiłem do lampo orginał i nie załuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cielak1995    0

ja wypraktykowałem oba sposoby tylko że w nh kupiłem zamiennik i nie był idealnie dopasowany szpara 3-4cmm tyle że troche tańsza była teraz mam plekse i nie polecam nie dla tego że się porysuje... ale dlatego że jest bardzo elastyczna i to w zimę a nie wiem co będzie w lato przy paru stopniach na słoneczku oczywiście w nh nie mam ramy sama szyba i uchwyty, nie wiem jak jest w lamborghini Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel03    0

Czyli jednak lepiej wyłożyć kasę i kupić to co ma być. Rebel21 gdzie kupowałeś tą szybę jeśli można wiedzieć? w serwisie czy zamawiałeś w jakimś sklepie? podrzućcie jakieś sklepy żebym miał szersze pole do porównania cen. Dziękuję z góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W moim gospodarstwie kupowaliśmy kilka szyb do ciągnika lamborghini lampo. Była to 2 razy szyba tylna, 1 raz szyba tylna dolna, 1 raz drzwi prawe. Szyby były kupowane na allegro z firmy agroglas. Sprzedający wysyłał szyby szybko i porządnie zapakowane. Wszystkie szyby dobrze pasują, otwory są na swoim miejscu, nie różnią się kolorem a kabina nadal jest szczelna. Żadna szyba od czasu zamontowania nie pękła. Szyby były ponad 2 razy tańsze niż oryginał. Ja polecam zamienniki tej firmy, bo jeśli nie widać różnicy to poco przepłacać :D. Tylko nie wiem czy w tej firmie da radę dokupić szybę do twojego ciągnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel03    0

Zamówiłem szybę u gościa który się tym zajmuje. Chciał szablon i zrobi szybe taka jak byc powinna. przynajmniej tak mowił. jak przyjdzie i założę to podziele się informacjami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Tomson402
      Witam ostatnio kupiłem we Francji Lamborghini 180 . Ciągnik kupiłem z wyciekiem między skrzynią a silnikiem . Ciągnik wjechał o własnych siłach . Ciągnik w Polsce juz nie zjechał sam bo olej sie wylał cały . Teraz moje pytanie gdzie sie wlewa olej do przekładni . Bo jeden jest wlew w zwolnicy z tyłu po lewej stronie na imbus z miarką . Ale w instrukcji pisze ze są dwa wlewy oleju i teraz moje pytanie gdzie jest drugi wlew oleju ? Jeszcze świeci mi błąd silnika 240 i skrzyni błąd 254 . I potrzebuje elektryka który by mi to zrobił kto mi polecicie ? I proszę o waszą opinie o tym sprzęcie . 
    • Przez Casevil
      Czy rama od tura z Lamborghini champion 135 może spasowac do innych ciągników? Jeżeli ktoś wie na 100% proszę napisać (tur nowy metal-tech) 
    • Przez Vinci4
      Witam, co warto wymienić w Lampku rozłożonym na pół, potrzebowałem dostęp do sprzęgła. Ma nabite 3200 mtg, i skrzynia biegów skrzynia biegów bardzo żęzi na luzie przy załączonym rewersie. Pozdrawiam
    • Przez MOTOMANIAK1
      Witam. Posiadam ciągnik Lamborghini Grand Prix 95 Target z silnikiem (1000.4-WT). Poszukuje do niego momentów dokręcania: głowicy, wtryskiwaczy i wielkości luzów zaworowych. Z góry dziękuję za pomoc MOTOMANIAK1
    • Przez Przemek443
      Witam wie może ktoś gdzie moge kupić ten plastik do błotników?

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj