Zaloguj się, aby obserwować  
Fa11L

kierunek korbowodów

Polecane posty

Fa11L    0

Witam, mam takie pytanie, w którym kierunku trzeba zamontować korbowody? Od strony wałka rozrządu czy od pompy wtryskowej?

robert983    37

Tak zamkiem do wałka rozrządu.kolego nie zapomnij że tłoki też maja swój kierunek.

Wiadomość z agroFakt.pl

Radan    28

I dlatego ja jestem zwolennikiem zaznaczania wszystkiego markerem podczas demontażu :)

Zero problemu przy składaniu. Jak części myję to markerek poprawiam i wszystko ładnie pięknie.

zulviq    0

I dlatego ja jestem zwolennikiem zaznaczania wszystkiego markerem podczas demontażu :)

Zero problemu przy składaniu. Jak części myję to markerek poprawiam i wszystko ładnie pięknie.

Też wole zaznaczyć:) przy nie których naprawach zdjęcia też się przydają :)

Radan    28

No zdjęcia też tylko że potem ręce brudne a tu chciałbyś zobaczyć :D

dawid2m    0

Ja niedawno spotkałem się z przypadkiem, że w zetorze 7245 korbowody były założone zamkiem przeciwnie do wałka rozrządu.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez kuscyk
      Witam wszystkich .

Na razie bezskutecznie poszukuję informacji 
      Jakim momentem dokręcić śruby głowicy w ciągniku renault ceres 340 oraz informacji o kolejności dokręcania tych śrub oraz jakim momentem dokręcić śruby korbowodu.
      Będę bardzo wdzięczny za odpowiedzi ewentualnie odnośniki gdzie ta informacje można znaleźć .

Z góry dziękuję
    • Przez marles
      Witam robię remont silnika w c355 nowy wał tuleje tłoki ogólnie wszystko co da się wymienić. Naszła mnie ochota na ważenie korbowodów gotowych do wsadzenia czyli razem z tłokami pierścieniami itd. i wszyło tak:
      1 3490g
      2 3530g
      3 3330g
      4 3370g
      Teraz pytanie czy zakładać tak jak jest? czy to może być wina w wadze tłoków? Instrukcja podaje max 10g różnicy. Dodam ze stary wał nie pękł tylko po prostu już góra była do wymiany to od razu robię całość a wał był już na 5 szlif.
    • Przez matimariusz
      Witam. Rozebrałem sprzęgło w renault 113.14 i nie zwróciłem uwagi jaki jest kierunek tarczy sprzęgła. Tą dłuższą częścią flanszy do koła zamachowego czy do skrzyni biegów?
    • Przez radek5314
      W moim 4514 jak podłącza wtyczkę od przyczepy to nie ma prawego kierunku w przyczepie, podłącza przyczepe samochodową i wtyczkę od siewnika do zboża to wszystko działa jak podłącza ta przyczepę do zetora to są kierunki to co to może być dziwne mi się wydaje to jest nowy Pronar spotkał się ktoś z czymś takim? To w przyczepie czy w traktora szukac
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj