tay29

Nowe odkladnice problem z zakupem

Polecane posty

tay29    184

Witam posiadam plug zagonowe kverneland 3 skibowy. Posypaly sie odkladnice o nr kat. 063263 nigdzienie moge ich znalezc czy ktos moze doradzic gdzie moge je dostac lub czy jakieis inneodkladnice bede mogl dopasowac do otworow w korpusie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Co to jest za pług? W katalogu części na stornie Kvernelanda nie ma odkładni o takim numerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tay29    184

Na tabliczce znamionowej jest oryginal kvernelanda pisE cos takiego MOD A 3 NR i dalej nr seryjny na odkladnicy jest tez symbol kverneland wybity i nr odkladnicy jak bd mial komputer sprawny wrzuce fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atomik    148

http://interparts.lex-com.net/interparts-kverneland/index.jsp

 

model A3 jest bardzo starym plugiem i ciężko do niego dostać części a jeżeli już to są trochę droższe. numer może się nie zgadzać ponieważ A3 wychodził teżna korpusie podstawowym od Fraugde (nie wiem czy tak się dokaldnie piszę) i stąd problem, wiem bo teść ma akurat traki niefart. Może źle odczytujesz przedostatnia cufrę jest 8 a nie 6 ? oryginalnmie jest 062383. daj mail to Ci wyślę jeszcze w pdf katalog


wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania

dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tay29    184

Nie wlasnie jest 6 a nie 8:) bo widac dokladnie no wlasnie a plug na kwadratowej ramie jest a tylko odkladnic dostac nie mozna i kazdy sie dziwi bo koncowki 263 nigdzie nie ma tylko 283. Dla mnie mogly bybyc wieksze odkladnice bym rozlozyl jeszcze troche korpusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atomik    148

jest na kwadratowej i nic to nie oznacza że muszą takie być. a lemiesze dostajesz oryginalne ? po ile płacisz ? bo do tego korpusu jak nietypowa odkłądnia to i lemiesz ma inne rozstawy śrub.


wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania

dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tay29    184

No wlasnie lepiesze dostaje zamienniki w najblizszym sklepie rolniczym. Tak sie przygladam i chyba te odkladnice 63283 bede pasowaly chociaz bd nieco wieksze niz moje. Piersi u mnie tez na jedna srube sa przykrecane . Wezme swoja odkladnice i pojezdze poigladam i porownam do innych jak to bd wygladalo. Jak cos dam odpowiedz co z tego wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tay29    184

http://www.sklep-grene.pl/index.php/cPath/420_23133_1338353168112_1338353168163?osCsid=56a3d58ee6ecaf20c990542e7ca3abdf

 

znalazlem w sklepie grene wszystkie czesci do korpusu nr 3 wiec wiem juz napewno ktore czesci beda pasowaly;p moze przyda sie innym uzytkownikom.

 

a jeszcze takie male zapytanie w plugu zagonowym siedza lewe czy prawe odkladnice dla pewnosci?;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tay29    184

odkladnice zamowione nr 063283 sa jakies 40% wieksze niz stare otwory pasuja wykonane z dunskiej stali produkcji "molbro" zachwalali ze sa porownywalne do oryginalu wiec czekamy;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Na odkładnicach z grene napewno nie poorzesz tyle co orginałem. Może i do kvernelanda pasują ale napewno nie są takie jak orginały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tay29    184

odkaldnice tylko zamowione w grene producent "molbro" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tay29    184

a wiec dodaje zdjecia po odnowieniu i zlozeniu plugow nr ramy 3 ;p szkoda ze nie mam zdjec przed rozpoczesciem prac no ale...

post-63430-0-84511100-1362737544_thumb.jpg

post-63430-0-48465900-1362737587_thumb.jpg

post-63430-0-89136500-1362737634_thumb.jpg

post-63430-0-65465600-1362737673_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek704    1

Witam!

podepnę się do tematu, mam o kupienia pługi, dokładnie takie jak na zdjęciu, czy dobierze się do nich odkładnie?

są to pługi fraugde podobno jest to to samo co kverneland numer odkładni to: 053255,  numer korpusu to: 051240, niestety nie bardzo mogę je znaleźć po tych numerach  w żadnym ze sklepów internetowych, odkładnia jest bez oddzielnej piersi, czy ewentualnie można dobrać jakieś inne odkładnie (np z oddzielną piersią)

 

post-135812-0-60178400-1419676745_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ksjan68
      szukam czesci zamiennych a moze ma ktos taki plug prosze o kontakt i jakes podpowiedzi bo unirol i inne firmy nie maja tego
    • Przez drax
      Cześć, mam możliwość zakupu MTZ, właściciel twierdził, że model 80, jednak na miejscu okazało się, że to 50, pali, jeździ , hydrualika działa jednak dość istotny jest dla mnie wom:
      czy da się w tym ciągniku w jakiś sposób uzyskać 1000 obr na WOM (np jak przez skrzynie w 360) ?
      Jaka jest prędkość tego ciągnika na drodze ?
      jakie ciśnienie oleju powinien mieć silnik ?
      Jaki tam jest rozkład biegów? udało mi się znaleźć 3 biegi do przodu, 1 do tyłu + reduktor
      czy da się jakoś wyregulowac kierownice żeby nie była na wysokości brody ?
      Ma ktoś może instrukcje obsługi do tego ciągnika aby doczytać i rozwiać pojawiające się wątpliwości ?
       
      Z góry dzięki za odpowiedzi 
       
    • Przez Makis2111111
      take jak na zdjeciu sa dobre na ciezke redziny?
      To bedzie jaka cylindryczna?
       
       



    • Przez Zetix
      Witam!

      Potrzebuję waszej porady. Mam na oku bronę wirową marki SICMA. Brona od niemca (płacze do dzisiaj za nią) mam faktury na 1000pln z wymiany łożysk + uszczelniaczy tej jesieni. Zalana świeżym olejem, pracuje cichutko i nie widać wycieków. Wszystko pięknie, ale mam pytanie odnośnie tego hydropaka, czy przy nim nie powinna być jeszcze jakaś rama na zaczepienie siewnika (krótkie cięgno) ? Jak z częściami do takiej brony? Nie ma żadnej też informacji na jakich obrotach ma pracować, może miał ktoś z taką broną do czynienia? Zęby nie są już pierwszej świeżości więc to mam z tyłu głowy. Jaki może być +- koszt do takiej brony?

       



    • Przez wij2323
      Witam. Jestem przed zakupem reni. Oglądałem jedną i mam kilka pytań. Są dwa drążki od tylnego tuza. Jedna od podnoszenia i opuszczania , druga od regulacji głębokości . Jest obok skala od 1 do 10. Gdy ustawię dzwignię na 8-10 to opuszczanie jest zablokowane i ramiona podnoszą się do samej góry. Ale gdy ustawję w pozycji od 1 do 7 to już nie spełnia swojej funkcji. Ramiona opadają na sam dół gdy operuje pierwszą dzwignią. Czy to świadczy że dzieje się coś z rozdzielaczem lub jest coś uszkodzone wewnątrz. Ruszałem przednimi kołami na boki to jest minimalny luz i słychać stukanie . Czy jest możliwość dociągnąć łożyska. Pokrętło od regulacji nawiewu kręci się bez żadnego oporu do okoła, czy tak ma być . Wskaźnik paliwa wskazuje stan jak kluczyk jest na pierwszej pozycji. A jak przekręce w prawo podswietla się deska rozfzielcza a a wskaźnik opada do zera . Czy tak ma być. Bo oglądałem podobną renówkę w łapczycy i u niej jest tak samo. Tylko ze ta w łapczycy ma gożej wchodzące biegi i wyciek na wałku. Czy wałek wom załancza się bez sprzęgła. Czy blokadę załancza się podciągając dzwignie tą z prawej strony za siedzeniem. Czy powinno się coś słychać. A jak się wyłancza. Czy jest jakaś kontrolka od blokady. Przedni napęd przy włączeniu nie słychać załączenia ale przy weyłączeniu słychać stuknięcie i ciągnik jakby przychamowywuje na sekundę, to chyba dobrze. Skrajna prawa dzwignia biegu z oznaczeniem 1- 2 .Czy można ją załanczać w czasie jazdy. Bo właściciel mówił ze tylko na postoju. Renówkę którą oglądałem miała niski poziom oleju w skrzyni . Jeżeli nie na wałku to gdzie może być wyciek. Tyle mam narazie pytań i dziękuję za wszelką pomoc .  Przewertowałem internet w niedzielę ale nie znalazłem odpowiedzi , bo tyle tego jest ze az oczy bolą. 
       
       
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj